İzmir Düğün Mekanları

Denizi güzel… Havası güzel… Kendisi bir başka güzel… Nereden mi bahsediyoruz? Tabii ki İzmir’den! İzmirliyseniz ve düğününüz İzmir’de yapılacaksa çok şanslısınız. Bu şehrin dört bir yanı öyle güzel ki İzmir’de güzel düğün mekanı bulmakta zorlanmayacaksınız. Tabii alternatiflerin fazla olması kafanızı karıştırmıyorsa! Biz bu kez kafası karışık olan çiftler için İzmir’in en gözde düğün mekanlarını bir araya getirdik. Düğün için tarihi belirlediyseniz sıra mekanı seçmeye gelmiş demektir. Siz de araştırmalara başlayanlardansanız İzmir düğün mekanları seçeneklerini bir de bizden dinleyin deriz…

1-      Solto Alaçatı – İzmir Düğün Mekanları

Alaçatı, İzmir’in en özel ve en romantik köşelerinden biri. Solto Alaçatı ise İzmir’in en köklü düğün mekanlarından. Bu ikisi bir araya geldiğinde ortaya muhteşem düğünler çıkıyor. Üstelik davetlileri uğurladıktan sonra balayınızı geçirmek için de iyi bir alternatif.

2-      Lidaki Restaurant – İzmir Düğün Mekanları

Urla’nın kır düğünlerine ev sahipliği yapan bahçesi Lidaki… İzmir’de kır düğünü için mekan arıyorsanız Urla’nın büyüleyici deniz manzarasına karşı davetlilerinizi ağırlayabilirsiniz.

3-      Saime Sultan Yalısı – İzmir Düğün Mekanları

İzmir Körfez manzarasını ayaklar altına seren ve tarihi dokusundan hiçbir şey kaybetmeyen bir yalı Saime Sultan. İzmir düğün mekanları arasında da oldukça popüler. Üstelik siz düğün günü hazırlıklarının keyfini çıkarırken, Saime Sultan çalışanları beklentilerinizden fazlasını sunuyor.

4-      İzmir Seyirtepe – İzmir Düğün Mekanları

İzmirlilerin açık havayı ne kadar çok sevdiklerini biliyoruz. İşte Seyirtepe de İzmir düğün mekanları arasında en güzel manzaraya sahip olanlardan. Şık dekorasyona sahip bir kır düğününde imza atmak isterseniz uygun bir alternatif olabilir.

5-      Fun Beach Club – İzmir Düğün Mekanları

Kumsal, çim alan ve event çadır alternatifleri ile rüyalarınızdaki düğünü gerçeğe taşıyan bir yer Fun Beach Club. İzmir Çeşme’de kusursuz bir düğün mekanı arıyorsanız ılık rüzgarlar arasında ilk dansınızı etmek için hazır olun!

6-      Cuba Garden – İzmir Düğün Mekanları

İzmir düğün mekanları arasında kendini ispatlamış bir isimle çalışmaya ne dersiniz? Balçova’da yer alan mekan, düğün töreninizin en ince detayları için bile oldukça özverili çalışıyor. Şehirden çok uzak olmasın ama bir de kır düğünü olsun diyorsanız işte size fırsat.

7-      Sheraton Çeşme – İzmir Düğün Mekanları

İzmir’de lüks ve şık bir düğün mekanı arıyorsanız doğru yerdesiniz. Burası bir harikalar diyarı… Çeşme’nin en özel köşesinde göz kamaştıran bir manzaraya karşı görkemli bir dekorla misafirlerinizi ağırlayabilirsiniz. Bize inanın, konuklarınız yıllarca düğününüzü konuşacak.

8-      Aula Restaurant – İzmir Düğün Mekanları

Şehrin kalbinde samimi bir havuz başında ‘evet’ demeye ne dersiniz? Kapasite bakımından daha küçük gruplara hizmet verebilen restoran, davetli listesi kabarık olmayan çiftler için uygun bir alternatif.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!