İzmir Gelin Hamamı Mekanları

İzmir’de sultanlara layık düğün öncesi hamam keyfi yaşamak, tatlı yorgun günlerin ardından en büyük mutluluğunuz! Düğün hazırlıkları için soluk soluğa geçen günler geride kaldı. Artık bu tatlı yorgunlukların meyvesini yemek zamanı. Düğününüze saatler kala kendinize ayıracağınız bu keyif dolu saatleri sonuna kadar hakketiniz. Mekan ayarlama, organizatörler ile görüşme, birçok gelinlik deneme seansları, saç ve makyaj için kuaför belirleme derken kendinizi unutup, elinizdeki yapılacaklar listesini bitirmeye koyuldunuz. Evet ama bu arada kendiniz de bittiniz. Hayallerinize bir adım kalmışken, kendinizi rahatlatmak ve gün boyu bir keyif yaşamak şahane olacak! İzmir’de düğün öncesi hamam keyfi yaşamak istiyorsanız eğer yazımıza göz atın deriz. Sizler için seçmiş olduğumuz hamamlarda kendinize zaman ayırmak bir yana; yeniden doğmuş gibi olacak ve tüm yorgunluğunuzu unutacaksınız. Tipik Osmanlı hamamı usulünde, tamamen geleneksek yöntemlerin uygulandığı bu hamamlardan çok memnun kalacaksınız.

Bornova Sultan Hamamı- İzmir Gelin Hamamı

Bornova Sultan Hamamı, size çok özel anlar yaşatmak için programlanmış. Düğün gününüzden önce kendinizi şımartacağınız bu yerde; ister göbek taşında dinlenirsiniz, isterseniz de halvette sessizlik eşliğinde yıkanırsınız. Kese ve masajında keyfinizi taçlandıracağı aşikar. Tüm bu olanlardan sonra kendinizi dinlenmiş hissedeceksiniz. Böylesi bir keyiften sonra da düğün gününüzü iple çekeceksiniz.

Çivici Hamamı- İzmir Gelin Hamamı

16. yüzyıl sonlarında inşa edilen Çivici Hamamı, mimarisi ile de kendine hayran bırakıyor. İzmir’deki en yüksek kubbeye sahip hamam olması ile de adeta görkemini konuşturuyor. Böylesine bir hamamda, sultanları kıskandıracak bir hamam keyfi yaşamak bedeninize de ruhunuza da çok iyi gelecek. Osmanlı hamamı keyfi ile hazırlandığınız düğününüz de keyif dolu geçecek!

Tarihi Hoşgör Hamamı- İzmir Gelin Hamamı

Mimari özellikleri ile insanları kendine çeken Tarihi Hoşgör Hamamı, tarihin büyüsü altında sizi de etkisi altına alacak. Burada yaşayacağınız klasik Osmanlı hamam keyfi ile düğün gününüze tüm enerjinizi toplamış ve rahatlamış olarak adım atacaksınız. Düğünden önce yaşayacağınız bu keyif, kendinize ayırdığınız bu zaman size bir gün değil, bir ay gibi gelecek.

Swissotel Büyük Efes- İzmir Gelin Hamamı

Klasik Osmanlı mimarisi altında hamam keyfi yaşamak yerine otelde hamam keyfi yaşamak isteyenler Swissotel Büyük Efes’i tercih edebilir. Bütün yorgunluğunuzu bu nezih otelde atabilirsiniz. Otelin oda hizmetinden faydalanabilir, keyif dolu dakikalarınıza odanızda devam edebilirsiniz. Klasik Osmanlı hamamı usulünde, hoş bir atmosfer altında yenilenecek ve kendinizi oldukça iyi hissedeceksiniz.

 

 

 

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!