İzmir Gelinlik Dikim Evleri

Heyecanınızı her an her dakika doya doya yaşadığınız şu günlerde, gelinlik seçimi en zor iş olsa gerek. Birçok mağaza, butik ve moda evlerini dolaşmak ve tek bir modelde karar kılmak zor. İşe her ne kadar gelinlik dergilerine bakarak başlasanız da, birçok altertatifin olması oldukça kafa karıştırıcı. Sokak sokak gezdiğiniz halde beğendiğiniz gelinliklere mutlaka kusur buluyorsanız ve “keşke bel kısmında da şöyle bir detay  olmasaydı” diyorsanız eğer, gelinliğinizi diktirmekten başka çareniz de yok demektir.

İzmir gelinlik dikim evleri sayısı gözünüzü korkutmasın. Çünkü, sizin için araştırdığımız ve eleyerek sunduğumuz moda evleri, hayalinizdeki gelinliği kusursuz şekilde tasarlayıp size sunacak olan tecrübeli isimler. Sizi dinleyen, fikir veren ve materyaller hakkında size bilgi vererek kusursuz gelinliği ortaya çıkaracak olan moda evleri bakalım hangileriymiş.

Vivien Angel- İzmir Gelinlik Dikim Evleri

Modayı takip eden ve yenilikçi tasarımları ile sektörde adını sıkça duyduğumuz Vivien Angel, gelinlik hususunda oldukça hassas. Özgün tasarımlarının yanı sıra sizi dinleyen, önerilerinizi dikkate alan ve gelinliğinizin tasarımında sizin de payınız olan bir iletişime önem veriyorlar. Bunun sonucunda ise sizde kalan; hayatınızın en özel gününde kusursuz ve özel bir gelinliği giyebilecek olmanın memnuniyeti oluyor.

Evlilik Atölyesi- İzmir Gelinlik Dikim Evleri

Evlilik Atölyesi, adının içtenliğini, samimiyetini taşıyan bir yer. Kendi tasarımlarından kişiye özel tasarımlara kadar ellerinden her şey geliyor. E, adındaki atölye kısmı boşuna değil. Kendinizde evinizin odasında prova yapıyormuşcasına hissetmek, özgün tasarımlardan nasiplenmek ve naif bir gelinliğe sahip olmak istiyorsanız eğer Evlilik Atölyesi’ne bir uğrayın, çayını için ve fikirlerini alın deriz.

Şenlet Moda Evi- İzmir Gelinlik Dikim Evleri

En güzel gününüzü, özel bir gelinlikle tamamlamak paha biçilemez bir duygu. Bunun için gece gündüz düşünüyor ve her şeyin hayal ettiğiniz şekilde olması için çabalıyorsunuz. Sizi hayallerinize bir adım daha yaklaştıracak olan Şenlet Moda Evi, hazır dikimlerinin yanı sıra özel dikim ile müşterilerini memnun ediyor. Şenlet Hanım’ın sihirli parmakları sizi en güzel gününüze, en özel  gelinlik ile hazırlıyor.

Simge Moda

Kendilerini gelinlik tasarımı sektörünün “SİMGESİ” olarak niteleyen Simge Moda, bu konuda ne kadar iddialı olduğunu gözler önüne seriyor. Tabii ki bu seviyeye gelmesinde yılların tecrübesi de var. 1986 yılında Birsen Yıldırım tarafından İzmir’de kurulan atölye, yılların getirdikleri ile birlikte şimdi sektörde adını ilk sıralara yazdırmayı başarmış.

Simge Moda, İzmir’deki gelinlik dikim evleri arasında tercih edilen bir yer. Farklı fikirlere açık olmaları da vizyonlarını ortaya koyuyor.

 

Beyaz Podyum- İzmir Gelinlik Dikim Evleri

Kendinizi beyaz bir podyumda hissedebileceğiniz ismi ile, belki de size en yakın gelebilecek isimlerden biri olan Beyaz Podyum, İzmir gelinlik dikim evleri arasında yerini alıyor. Kendilerini, “Kalplerin heyecanla attığı adres” olarak tanımlayan Beyaz Podyum’da dilerseniz hazır modellerden kendinize gelinlik beğenebilir, dilerseniz de özel tasarım diktirebilirsiniz. Beyaz Podyum’da sizin isteklerinize cevap verecek her şey mevcut! Tasarımınıza karar verin ve Beyaz Podyum’da soluğu alın.

 

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!