İzmir Kına Gecesi Mekanları

Düğün hazırlıklarının son adımıdır kına gecesi; bekarlığa veda etmenin geleneksel halidir. Genç kızların kına gecelerine ne kadar önem verdiğini, en az düğün töreni kadar hazırlandıklarını biliyoruz. Bu yüzden ülkenin en güzel kıyısı İzmir’in gelinleri için kına gecesi mekanlarını araştırdık. Egeliler geleneklerine oldukça bağlı, bu yüzden kına geceleri de düğün törenleri kadar gösterişli İzmir mekanlarında. Peki İzmir’de kına geceleri nerelerde yapılıyor ve en çok hangi mekanlara ilgi gösteriliyor biliyor musunuz? Bilmeyenler için biz söyleyelim, işte İzmir kına gecesi mekanları…

   Cuba Garden – İzmir Kına Gecesi Mekanları

Özellikle bahar aylarında yeşilin bin bir tonunu barındıran bir bahçe burası. İzmir gelinlerinin düğün hazırlıklarını yaparken ismini sıklıkla duydukları mekan, özellikle küçük ve samimi düğün törenleri için tercih edilse de kına geceleri için de oldukça iyi bir alternatif.

Roof Garden – İzmir Kına Gecesi Mekanları

Sizin istekleriniz doğrultusunda hazırlanan Roof Garden, İzmir’in ilgi gören kına gecesi mekanlarından. İzmir’in büyüleyici atmosferini doyasıya yaşayacağınız gecede her şey beklentilerinizin çok daha ötesinde olacak.

 

Lamia Gemisi – İzmir Kına Gecesi Mekanları

İzmir gelinlerinin kına gecesi mekanı alternatiflerine son yıllarda yenileri eklendi. Bunlardan en ilgi çekeni ise İzmir denizinin keyfini süreceğiniz Lamia Gemisi. İzmir Körfezi’nin büyüleyici manzarası eşliğinde arkadaşlarınıza hem eğlenceli hem de şık bir ortam sunmak istiyorsanız Lamia Gemisi sizin kına gecenize ev sahipliği yapabilir.

 

Kübana Gazinosu – İzmir Kına Gecesi Mekanları

1960 yılında İzmir Fuarı’nda kurulan ünlü mekan, kına geceleri için de en uygun seçenekler arasında. Eğlenceli performans şovlarının yanı sıra organizasyon konusunda tecrübeli kadrosuyla unutulmaz kına gecelerine imza atıyorlar.

Tepekule – İzmir Kına Gecesi Mekanları

Birbirinden şık farklı büyüklükteki salonları ve profesyonel kadrosuyla İzmir çiftlerinin en çok tercih ettiği mekanlardan olan Tepekule, kına geceleri için de hizmet veriyor. Özellikle açık alanında Ege Denizi’nin nefes kesen manzarası eşliğinde renkli ve eğlenceli bir kına gecesi için davetli listesini şimdiden hazırlayabilirsiniz.

Vertigo Club – İzmir Kına Gecesi Mekanları

Geleneksel bir kına gecesi ile modern bekarlığa veda konseptini bir araya getirmek isterseniz İzmir’in ünlü mekanlarından Vertigo, aklınızdan çıkmayacak bir gece için sizi bekliyor.

 

Yasemin Bahçesi – İzmir Kına Gecesi Mekanları

İzmir’in kına gecesi mekanlarının birbirinden şık atmosferleriyle gelinlerin karar vermesini zorlaştırıyor. Yasemin Bahçesi de bunlardan biri. Açık bir bahçe içerisinde rüya gibi bir kına gecesi için Yasemin Bahçesi’ni tercihleriniz arasına ekleyebilirsiniz.

 

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!