İzmir Kına Gecesi Organizasyon Firmaları

Kına gecelerinin gelin adayları için evlilik öncesindeki en zor aşama olduğunu söyleyebiliriz. O gece aslında evden ayrılacağınız, yepyeni bir hayatın ilk günüdür. İçinizde buruk bir hisle beklersiniz kına gecenizi… Tabii tüm bu duygular kusursuz bir kına gecesinden de vazgeçeceğiniz anlamına gelmiyor. Aksine hayatınızın geri kalanı için bir hazırlık töreni olduğundan en az düğün kadar bile özen göstermeniz gerekiyor. En hassas olduğunuz günlerde kına gecesinin yükünden sizi kurtaracak bir organizasyon firmasına mutlaka ihtiyacınız olacak. Bu yüzden İzmir gelinleri  kına gecesi organizasyon firmaları hakkında küçük bir araştırma yaptık ve işinizi kolaylaştıracak isimler sizin için listeledik!

1- Kına Organizasyon İzmir – İzmir Kına Gecesi Organizasyon Firmaları

Ege’nin en güzel kıyısında kına gecesi mekanı için birçok alternatif mevcut, Kına Organizasyon İzmir ise seçtiğiniz herhangi bir mekan için kına tahtları, kaftanlar, tefler kısacası kına gecesi için ihtiyaç duyacağınız tüm ekipmanları ayağınıza getiriyor. Onlar kına gecenizi peri masalına çevirirken size keyfini sürmek kalıyor.

Kına Organizasyonu İzmir

2- Er Müzik – İzmir Kına Gecesi Organizasyon Firmaları

Sadece kına gecesi ekipmanları konusunda değil, ses, ışık ve sahne sistemleri konusunda da iddialı olan Er Müzik, İzmir gelinlerinin kına gecesi konusunda hayatını kurtarıyor. Her detayla tek tek ilgilenen organizasyon firması, İzmir kına geceleri için süslemelerden gösteri gruplarına kadar birçok konuda hizmet veriyor.

 3- Lily’s Boutuque Design – İzmir Kına Gecesi Organizasyon Firmaları

2011 yılından bu yana İzmir gelinlerinin en çok kapısını çaldığı organizasyon firması, kına geceleri dışında da birçok özel gün için hizmet veriyor, düğünler de bunlardan biri. İster geleneksel bir kına gecesini tercih edin isterseniz renkli bir bekarlığa veda gecesi, Lily’s Boutuque Design, düşlediğiniz gibi bir gece yaşatmaya hazır. Kendi kına gecenizde misafir gibi ağırlanmak istiyorsanız Lily’s Boutuque Design’ın uzman kadrosuna güvenebilirsiniz.

 

4- Swiss Kanton – İzmir Kına Gecesi Organizasyon Firmaları

İzmir’in eşsiz atmosferinde tüm geleneklerin yerine getirildiği bir kına gecesi hayal ediyorsanız organizasyon işini Swiss Kanton’a bırakabilirsiniz. Kına tepsilerinden sandalye giydirmelerine, kına ekibi gösterilerinden müzik sistemine kadar her detayla ilgilenen ünlü firma, kına gecesi organizasyonlarının yanı sıra İzmir’de mekan arayanların da yardımına koşuyor.

 

5- Anatolia Organizasyon – İzmir Kına Gecesi Organizasyon Firmaları

Eğlenceli bir kına gecesiyle davetlilerinize unutulmaz bir akşam yaşatmak için İzmir Anatolia Organizasyon’u gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Sahne gösterileri ve dans ekipleri konusunda hizmet veren firma, kına gecesine hoş bir şov eklemek isteyenler için harika bir alternatif olabilir.

6- Maydonoz Catering – İzmir Kına Gecesi Organizasyon Firmaları

İzmir’de yapılacak kına geceniz için yeme-içme konusunda başarılı bir isme ihtiyacınız varsa Maydanoz Catering bu işi üstlenmeye hazır. Ege’nin lezzetli mezelerinden ana yemeklere kadar pek çok seçeneği, ünlü organizasyon firmasıyla beraber misafirleriniz için nefis bir menü haline getirebilirsiniz.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!