İzmir Kır Düğünü Mekanları

Hayalini kurduğunuz düğününüzün, Antik Çağ’ların en güzel şehirlerinden biri olan İzmir’de gerçekleşmesi muhteşem bir duygu olsa gerek. “İyonya’nın İncisi”’nde, taze çiçeklerle süslenmiş,  romantik ve büyüleyici bir düğünün hayali bile insanı büyülemeye yeter. Böylesine masalsı bir ambiyans içerisinde yaşıyorken, İzmir kır düğünü mekanları arasından tercih etmek  oldukça doğru bir karar.

Yeşillikler içerisinde gerçekleşecek olan; romantik, sıcak ve samimi bir ortam. Belki bir deniz kenarı, belki bir gölet, belki de limon ağaçları arasında mis gibi kokuların yayıldığı harika bir mekan. İzmir kır düğünü mekanlarını sizler için araştırdık. Umarız, hayalinize bir adım daha atarken size yardımcı olabilmişizdir.

İzmir Kır Düğünü Mekanları/ Swissotel Büyük Efes

Mutlu gününüzü unutamayacağınız  anılarla süslemek için Swissotel, sizlere harika bir mekan sunuyor. Güzel İzmir’in en revaçtaki semtine, yani Kordon’a yürüme mesafesindeki Swissotel, konumu ile de insanların tercihleri arasında ilk yeri alıyor. Swissotel’in kır düğünü için tahsis edilen bahçesi; görkemli palmiyelerin barındığı, sizin için yeri göğü yeşile bürüyen bir alan içerisinde yer alıyor. Mis gibi deniz kokusunu da duyumsarsanız eğer ne ala! Swissotel’in bahçesinde, kendi saklı cennetinizi kuracak ve unutamayacağınız muhteşem güzellikte bir gece yaşayacak ve yaşatacaksınız.

İzmir Kır Düğünü Mekanları/ Smyrnakaşıbeyaz Garden

İzmir’de kır düğünü deyince akıllara gelen bir diğer adres Smyrnakaşıbeyaz Garden. Geniş ve yeşillikler içerisinde bir doğa harikası. Düğününüz için hayal ettiğiniz her şeyi burada bulmanız mümkün.

Smyrnakaşıbeyaz Garden, bünyesinde restaurant hizmeti de vermekte. Smyrnakaşıbeyaz Restaurant’ının menülerini  seviyorsanız eğer kır düğününüzde de bu menülerden memnun kalacaksınız demektir.

İzmir Kır Düğünü Mekanları/ Ehli Keyif

Bir prens ve prenses gibi hissetmek için Ehli Keyif sizin sarayınız olabilecek doğa harikası bir yer.  Konumu, doğaya saygısı ve benzersiz güzellikteki ortamı ile, rüyalarınızı gerçeğe dönüştürebilecek kapasitede. Peyzajıyla size görsel bir şölen sunan mekan, rüyalar alemi kadar güzel.

Asırlık çamların kokusu altında, yumuşacık çimlerinin üzerinde, kendinizi ve sevdiklerinizi mutlu kılmak, burada mümkün. Evet demek için adım attığınız ve herkesin gözlerinin sizin üzerinizde olduğu o platformda, kendinizi gerçekten bir prenses gibi hissedeceksiniz.

İzmir Kır Düğünü Mekanları/ Atlı Spor Klübü

Kendinizi ve sevdiklerinizi gizli bir ormanda hayal edin ve o gün sizin en unutulmaz, en mutlu günlerinizden biri olsun. Atlı Spor Klübündeki atmosfer size arzu etmiş olduğunuz bu gizli bahçeyi sunuyor. Şehirdeki gürültüden uzak, harika doğa manzarası ile birlikte cıvıldaşan kuşlar… Tamamıyla duygularınıza hitap eden, hayallarinizin ötesinde, mistik bir mekan.

Çam ağaçlarının romantik havası, palmiyelerin ise egzotik duruşu size ve davetlilere unutulmaz bir atmosfer sunuyor. Kusursuz bir davet ve kusursuz bir ortam…

İzmir Kır Düğünü Mekanları/ İzmir Seyirtepe

Bir taraf alabildiğine deniz, diğer taraf ise alabildiğine orman; Seyirtepe ise,  bu iki benzersiz manzaranın orta yerinde. Bir düş gibi sizlere harika bir ortam sunan Seyirtepe, adına yakışır konumuyla davetlilire unutulmaz anlar yaşatacak.

Deniz ve orman kokusunun hakim olduğu yerde, siz de kendinizi adeta bir peri gibi hissedebilir, kuşbakışı gördüğünüz güzel İzmir’in harika manzarasında kaybolabilirsiniz. Unutulmaz bir düğüne imza atmak, hayallarinizi tamamlamak için Seyirtepe harika bir yer.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!