İzmir’de Gelin Saçı İçin Kuaför Önerileri

Her sene değişen trendler, gelinlik modellerini olduğu kadar gelin saçı ve makyajını da etkilemektedir. İzmir’deki en iyi kuaförler, gelinliğinize ve yüz şeklinize en uygun gelin saçı modellerini uyguluyor.

5

Genç kızların rüyalarını süsleyen o özel günde her şey en özel olmalı. Peri kızlarına yakışır masalsı düğünlerin başkahramanı onlar. Her şeyin mükemmel olması için özenilen düğün günü, bütün gözler o peri kızlarının üzerinde olacak. Saçıyla, makyajıyla, gelinliğiyle ve ayakkabısıyla göz kamaştırmak isteyen peri kızları o özel gün için aylar öncesinden araştırma yapmaya başlarlar. Şehirdeki en iyi kuaförleri ve en iyi gelinlik mağazalarını bulmak için büyük bir çaba harcanır. Bir gelin için gelinlik ne kadar önemliyse, gelin saçı ve makyajı da o denli önemli. Biz de sizler için İzmir’in en iyi kuaförlerini araştırdık.

Osça VIP Kuaför

Ödüllü saç tasarımcısı Osman Çapa, 1965 yılından bu yana gelinleri bu özel günlerinde mutlu etmek için uğraşıyor. Bünyesindeki uzman ekibiyle müşteri memnuniyetini ön planda tutan Osça VIP Kuaför, gelinlerin gönül rahatlığıyla tercih edebilecekleri kuaförlerden. Alsancak, Balçova ve Hatay şubeleriyle İzmir’de hizmet veren Osça Kuaför hakkında detaylı bilgiyi web sitesinden edinebilirsiniz.

www.oscavipkuafor.com

1

Prestige Kuaför

20 yılı aşkın bir süredir mesleğini aynı tutkuyla icra eden Yücel Eryılmaz, Ankara’da başladığı meslek hayatına İzmir Alsancak’ta devam ediyor. Saç ve makyajdaki iddiasını koruyan ve kaliteli hizmet anlayışıyla yola çıkan Yücel Eryılmaz, defilelerin aranılan kuaförü. Detaylı bilgi için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

www.prestigekuafor.com

2

Soner Saç Tasarım

Yıllardır İzmir’de hizmet veren Soner Saç Tasarım’ın sahibi Soner Dalkılınç, müşterilerin isteklerini yerine getirmekle sınırlı kalmayıp, beklentilerin ötesine geçmeyi amaçlayarak hareket ettiklerini belirtiyor. Bornova ve Manisa şubelerinde hizmet veren Soner Saç Tasarım, topuz modellerinde oldukça iddialı.

www.sonersactasarim.com.tr

3

KEY Güzellik Salonu

Profesyonel ekibiyle 10 yıllık mesleki deneyimi geride bırakan KEY Güzellik Salonu, bütün ihtiyaçlarınıza cevap veren kompleks bir işletme. Alanında eğitimli ve uzmanlaşmış bu ekip İzmir Bostanlı’da müşterilerine hizmet veriyor.

www.keyguzellik.com

4

Highlights Kuaför

Uzun yıllar Türkiye’nin önde gelen isimlerine hizmet veren Highlights Kuaför’ün sahibi Dinçer Taşdemir işin sırrının ‘saçı dinlemek’ olduğunu savunuyor. Sanatçı ruhunu her zaman mesleğine yansıtan Highlights Kuaför’ün uzman ekibi, Alsancak ve Çeşme şubelerinde müşterilerine hizmet veriyor.

www.highlights.com.tr

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!