Kadınların Bekarlığa Vedası İçin İlginç ve Eğlenceli Oyunlar

Bekarlık günlerinizin artık sonuna geldiniz ve bekarlığa veda partinizin çok güzel olmasını istiyorsunuz. Yaratıcılığınızı kullanarak hazırlayacağınız oyunlarla çok eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Geleneksel kına geceleri artık yerini, kızların çılgınca eğlenip dans ettiği, neşeli bekarlığa veda partilerine bırakıyor. Kızların bekarlık günlerine veda ettiği bu gece ilginç ve eğlenceli oyunlarla daha keyifli bir hale gelecek ve ileride unutamayacağınız anılarınızın olmasını sağlayacaktır. Bu nedenle öncelikle bekarlığa veda geceniz için doğru konsepti seçmelisiniz. İstediğiniz, asi ve çılgın bir kostüm partisi mi yoksa utangaç ve şirin bir pijama partisi mi? Konsepti belirledikten sonra farklı oyunlar bulabilir hatta bu oyunları kendiniz yaratabilirsiniz.

Kadınların bekarlığa vedası için ilginç ve eğlenceli oyunlar bulmak aslında hiç de zor değil.

Doğruluk mu cesaret mi?: Herkesin bir çember oluşturup şişe ya da kalem çevrilmesi ile oynanan bu oyunda, gelen soru ve isteklere göre partinize gelen arkadaşlarınıza en gizli sırlarınızı anlatabilir ve onların en komik hikayelerini dinleyebilirsiniz.

Tuvalet kağıdından elbise yapmak: Bu oyunda öncelikle partinize gelen misafirlerinizi gruplara ayırmalısınız. Bol bol tuvalet kağıdı harcanacak olan bu oyunda sadece tuvalet kağıtlarını kullanarak on dakika içerisinde en güzel elbiseyi yapan grup bu oyunun galibi olmaktadır. Oyunun kazananlarına küçük birer hediye verebilirsiniz.

Gelin buketini döndürmek: Bu oyun herkesin bildiği klasik sandalye oyununun bir benzeridir aslında. Klasik sandalye oyununda müzik sustuğu anda ayakta kalan kişi nasıl elenimş sayılıyorsa bu oyunda da elden ele dolaştırılan gelin buketi, müzik durduğunda en son kimin elinde kalıyorsa o kişi elenmiş sayılıyor. Oyunda en son kalan kişi oyununun kazananı olur.

Damadı tahmin etmek: En komik ama en tehlikeli oyunlardan birisi. Bekarlığa veda partisi devam ederken bir ara damat ve arkadaşları partiye gelir. Bu esnada gelinin gözleri sıkı sıkı bağlanır ve gelen kişilere dokunarak damadı bulması istenir.

Gelinin en yakın arkadaşı kim?: Sizi en iyi tanıyan arkadaşınızı bulmak için partiden önce, en özel ayrıntıları bile içeren uzun bir soru listesi oluşturmanız gerekiyor. Sonuçta en yakın arkadaşlarınızsa sizinle ilgili tüm soruların cevaplarını bilmeleri gerekir. Hazırladığınız bu sorulara en çok doğru cevabı kim verirse işte o kişi sizi en iyi tanıyan kişi…

Karaoke yarışması: Bekarlığa veda gecenize gelen misafirlerinizi gruplara ayırdıktan sonra en iyi şarkı söyleyen grubu bulmaya çalışabilirsiniz. Bu sayede şarkı söyleyip tüm stresinizi atacak ve eğlenceli vakit geçirmiş olacaksınız.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!