Kadınların En Çok Tercih Ettiği Alyans Modelleri

Uzun zamandır beklediğiniz gün geldi ve evliliğe ilk adımınızı atmanıza sayılı günler var. Bir ömür boyu aşkınızı ve bağlılığınızı temsil edecek olan alyansınızın çok güzel ve çok özel olmasını istiyorsunuz. Ayrıca hem zevkinize hem bütçenize hem de parmaklarınızın yapısına uygun bir alyans olmalı diye düşünüyorsunuz. Ancak günlerdir tüm alyans modellerini araştırmanıza rağmen hala kararsızlık yaşıyorsanız belki de diğer kadınların en çok tercih ettiği alyans modellerine göz atmalısınız.

alyans-eros-pirlanta-10

Evliliğinizin en güzel sembollerinden biri olacak olan alyans seçiminde kadınların en çok tercih ettiği alyansların başında düz sarı altın modeller yer almaktadır. Geleneksel ve klasik bir görüntü veren bu alyans modeli ile sade bir profil çizeceksiniz. Bu tip bir model seçmeniz durumunda üzerinde taş, desen girinti ve çıkıntı olmadığından bir yere takılmayacak ve fazla yıpranmayacaktır.

???????????????????????????????

Son zamanlarda modern tarza ayak uyduran sarı ve beyaz altının birleşimi olan alyans modelleri öne çıkmaya başlamıştır. İki renk olarak tasarlanan bu modeli tercih etmeniz durumunda hem gümüş hem de altın rengi takılarınızla birlikte kullanabilirsiniz.

alyans-eros-pirlanta-8

alyans-eros-pirlanta-9

Günlük yaşantısında klasik giyinen kadınların tercihi ise daha gösterişli ve taşlı alyanslardan yana olmaktadır. Bu modeller çok şık olmakla birlikte dezavantajları da vardır. Günlük kullanımda taşlarının düşmesi ve sıklıkla bir yerlere takılması muhtemeldir. Ayrıca alyansınızın üzerindeki boşlukların ve küçük taşların etrafına kir veya sabun gibi maddeler birikebileceğini göz önünde bulundurmalısınız.

 

alyans-eros-pirlanta-11

Pırlantadan vazgeçemeyen kadınların tercihi ise alyans modeli seçiminde tam turdan yana olmaktadır. Bu sayede günlük yaşantılarında hem şık hem gösterişli bir profil çizmektedirler. Alyansıyla birlikte tektaş yüzüğünü birlikte takmak yerine pırlantalı tek bir model seçerek bu sayede tercihlerini tek yüzükten yana kullanmış olmaktadırlar.

alyans-eros-pirlanta-12

Mücevherlerdeki çeşitliliğin artması alyans modellerinde de seçeneklerin çoğalmasına neden olmuştur. Son yıllarda birçok erkeğin sarı altın alyans kullanmak istememesi kadınları farklı renklere yönlendirmiştir. Bunlardan bir tanesi de bronz renkteki alyans modelleridir. Hem şık hem de farklı takılarla rahat kombinlenen bu renk son yılların gözdesi haline gelmiştir.

alyans-eros-pirlanta-13

Herkesten farklı olmak isteyen kadınlar ise özel tasarım alyansları tercih etmektedirler. Sadece kendileri ve eşlerine özel olmasını istedikleri alyansları için uzun uzun araştırma yapmakta; en özel ve en değişik modelleri seçmektedirler.

alyans-eros-pirlanta-14

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!