Kadınların Evlenme Teklifi Beklediklerini İma Eden Sözleri Nelerdir ?

Kadınlar mutlu bir beraberlik yaşadıkları erkekle bir an önce evlenmenin hayalini kursa da erkekler için durum aynı olmayabilir. Çoğu erkek evliliği yolun sonu olarak görür, özgürlüklerinin kısıtlanacağına inanır ve evlilik bahsi açıldığında huzursuz olur. Siz siz olun evlenmek istediğiniz adama bunu asla açıkça söylemeyin. Bu, onu sizden uzaklaştırmaktan başka bir işe yaramaz. Peki oturup onların bunu akıl etmesini ve bir an önce size evlilik teklifini yapmasını mı bekleyeceksiniz? Tabii ki hayır.

Kadınların evlenme teklifi beklediklerini ima eden sözleri nelerdir?

İşte size sihirli cümleler :

Sen benim kahramanımsın !

Ona önemli olduğunu hissettirin. Erkekler gururlarının okşanmasını beklerler. Ona kahramanlıklar yapabilmesi için fırsatlar yaratın. Böylece kendini sizin yanınızda değerli hissedecektir. Hal böyle olunca da hep yanınızda olmak isteyecektir. E bu da doğru yoldasınız demek.

Her zaman yanındayım hayatım

Sevgilinize her zaman destek olun ve bunu bir ömür yapabileceğiniz mesajını verin. Maddi, manevi her anlamda erkeğinizi tamamlayın. Bir bütün olduğunuzu hissetmeye başlamasını sağlayın. Ona huzur verin. Kendini yanınızda rahat hisseden bir erkek neden sizden uzak kalmak istesin ki?

Ne kadar güzel bir düğün değil mi?

Erkeklere açık açık evlilikten bahsetmenin itici olabileceğini söylemiştik. O halde bunu dolaylı yoldan yapın. Gittiğiniz bir arkadaş düğünü ya da bir filmde gördüğünüz düğün sahnesi bunun için harika bir fırsat. Gelin ve damadın ne kadar mutlu olduklarını, evliliğin onlar için doğru verilmiş bir karar olduğunu vurgulayın. Özendirici ifadeler kullanın.

Annen de mi o yemeği benim gibi yapıyor !

Anneleri erkekler için çok önemlidir. Bir de erkeğin kalbine giden yolun midesinden geçtiğini düşünürsek annesi gibi yemek yaptığınızı ispatlamak her erkeği cezbeder. Sonuçta annesinin yemekleriyle büyümüş. Aynı lezzeti sizde bulursa neden hala anne yemeği yemekte ısrar etsin ki?

Bu akşam da arkadaşlarınla maç izlemelisin bence

Sevgilinizle çok fazla vakit geçirmek, onu kendi ortamından uzaklaştırmak bir süre sonra sizden de uzaklaşmasına yol açar. Erkekler özgürlüğüne düşkündür, fazla ilgiye de gelemezler. Durum böyle olunca azıcık nefes almalarına, kafa dağıtmalarına fırsat vermek şart. Bırakın sizden önce yaptıklarını yapmaya devam etsinler. Bu durum ciddi bir ilişkileri olsa da kendilerini rahat hissetmelerini sağlayacak ve onların ciddiyetten, özellikle de evlilikten kaçmamalarını sağlayacaktır.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!