Kadınların Hayallerini Süsleyen 11 Muhteşem Evlilik Teklifi

Yaşadığınız ilişkinin level atlayıp bir üst seviyeye çıkmasını, bayansanız yüzük parmağınıza kocaman bir tek taş takılmasını kaç senedir hayal ediyorsunuz? Peki hayallerinizi süsleyen, muhteşem diyebileceğiniz bir evlilik teklifine ne dersiniz? Sizin ki nasıl olsun?

Herkes ilişkisinin zirve noktasını Muhteşem Evlilik Teklifi ritüeli ile taçlandırmak ister. Kadınlar küçüklüklerinden beri hayallerini süsleyen masallardaki prensesler gibi dilden dile dolaşacak bir evlilik teklifi bekler, erkekler ise müstakbel eşlerini mutluluktan havalara uçuracak bir fikir bulmak için gecelerini gündüz ederler. İşte evinizin kraliçesi olacak müstakbel eşinizi mutlu edecek, Kadınların Hayallerini Süsleyen 11 Muhteşem Evlilik Teklifi... İnceleyip feyz almanız için…

1- Aşkınızı Havalara Uçuracak Muhteşem Evlilik Teklifi

Evlilik teklifi için ilginç fikirleri araştıran beyler için ilk önerimiz aşkınızı havalara uçuracak muhteşem bir evlilik teklifi. Muhteşem Evlilik Teklifi için Kapadokya’nın mistik ve peri masallarını andıran atmosferinden daha romantik bir mekan olabilir mi? Yüzyıllardır kim bilir kaç aşık çift bir ömür boyu mutluluğa evet dedi bu topraklarda… Hadi o zaman! Fonda peri bacaları, gökyüzünde süzülen bir balon, cebinizde sevdiğinizin parmağına konduracağınız tek taş ve yanınızda sevdiğiniz kadın… Daha ne olsun? Şöyle kalbe süzülen romantik cümleleri de bir araya toplarsanız, size bu dünyada hayır diyecek bir kadın yoktur. Aşkınızı havalara uçuracak muhteşem evlilik teklifi için ne yapacağınızı düşünüyorsanız, Asmalı Konak dizisindeki gibi aşk kokan bir atmosferde kendi hikayenizi yazabilirsiniz.

giphy

2- İlan Ediyorum Ben Ona Aşığım

Sevdiğiniz kadına aşkınızı farklı bir yolla anlatmak onunla bir ömür boyu sürecek evlilik yolunun kapılarını açmak için farklı bir yol arıyorsanız, birlikte olduğunuz kişinin takip ettiği gazete ya da dergilere de ilan verebilirsiniz. Burada dikkat edeceğiniz nokta ise sevdiğinizin bu ilanı mutlaka görmesini sağlamak olmalıdır. İşte sizin muhteşem evlilik teklifiniz. En iyisi ilanı bastırdığınız gazete ya da dergiden birkaç kopya alıp görebileceği yerlere koyun ki olay hızlansın. Yoksa bekle, dur. Ömür boyu saklayabileceğiniz yazılı evlilik teklifinizi çocuklarınıza da gösterirsiniz artık!

200

3- Islak Islak Muhteşem Evlilik Teklifi 

“Kadınların Hayallerini Süsleyen 11 Muhteşem Evlilik Teklifi”nden ilk ikisini sizlerle paylaştık. Bu teklifler sizi yeterince heyecanlandırmadıysa yenisine geçelim. Yüzmeyi biliyor musunuz? Evet diyorsanız işte size yepyeni ve özel bir muhteşem evlilik teklifi önerisi daha… Sevgilinizle gezme bahanesiyle gideceğiniz dev bir akvaryumda dalgıçlar yardımı ile cama “Benimle evlenir misin? yazan bir pankart açmaya ne dersiniz? Nişanlınız sizi akvaryumda görünce korkudan bayılmazsa ‘evet’ garanti…

200-1

4- Klasik Ve Her Zaman İşe Yarayan Muhteşem Evlilik Teklifi

Sevdiğiniz kadına onun için özel olan doğum gününde, mezuniyet balosunda, birlikte katıldığınız bir partide ya da yıl dönümünüzde herkesin önünde bir evlilik teklifi yapabilirsiniz. Klasik ama her zaman işe yarayan bu muhteşem evlilik teklifi ile müstakbel eşinize sürpriz yapabilirsiniz. Aşkınızın en özel armağan olduğunu düşündüğünüzü duyar gibiyim ama biraz kadınlar gibi düşünün ve tek taşınızı cebinizden çıkarmayı unutmayın… Büyük küçük fark etmez gönlünüzden ne koparsa alacağınız yüzüğünüz sevdiğiniz kadın için en özel armağan olacaktır.

200w

5- Uç, Uç,Uç Evlen Benimle!

Aşkınızı gökyüzüne yazmak isterseniz, Bir planörün kuyruğuna “Benimle evlenir misin?” pankartı asıp, sevginizi herkese ve sevdiğiniz kadına itiraf edebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken bir planör bulup planınıza dahil etmek olacaktır. Tabii planör kullanmayı biliyorsanız işler daha da kolay. Aşkınızı gökyüzüne yazıp altına imzanızı atabilirsiniz.

200-6

6- Uçak Yapalım, Alır Seni Kaçarım

Sevgilinizle çıkacağınız bir uçak yolculuğunda onu hazırlıksız yakalayıp uçakta muhteşem evlilik teklifinizi yapabilirsiniz. Bütün yolcuların gözü önünde anons yaparak  gökyüzünde ona özel bir teklif yapabilirsiniz. Hem onu şaşırtabilir, hem de farkınızı ortaya koyabilirsiniz. Yolculuk nereye olursa olsun, aşktan gökyüzüne uçabilirsiniz.

200-3

7-  Maskeli Baloda Muhteşem Evlilik Teklifi

Müstakbel eşiniz masallardaki gibi bir evlilik teklifi bekliyor.  İster arkadaşlarınızla, kalabalık bir toplulukla düzenleyebileceğiniz isterseniz de tek konukları siz ve sevdiğiniz kadın olan özel bir maskeli baloya ne dersiniz? Baş başa romantik bir mekana önceden kostümleri hazırlayıp sürpriz bir çıkışla herkesin gözü önünde muhteşem evlilik teklifinizi edebilirsiniz. Müstakbel eşinizden eğer şaşkınlıktan dilini yutmadıysa “Evet” cevabını alabilirsiniz.

8- Denizin Sesi, Senin Nefesin Vazgeçilmezim!

Eğer deniz kenarında bir şehirde yaşıyorsanız, suyun pozitif etkisini de katarak muhteşem evlilik teklifi için bir çok mekan bulabilirsiniz. Hele de mevsim yazsa. Kuma evlilik teklifinizi yazın, mumlarla süsleyin, bir de şık bir masa işte her şey hazır. Gerisini doğa halleder. Yakamozlar ışıl ışıl, sizin muhabbetiniz şıkır şıkır. Denizin sesi, senin nefesin vazgeçilmezim diyeceğiniz hangi kadın boynunuza sarılmaz ki?

source

Denizin üstündeki yakamozları izleyerek romantik bir aşk cümlesiyle yüzüğünüzü sevdiğiniz kadına armağan edebilirsiniz. Ömür boyu hatırlayacağınız romantizm dolu gününüzü sevdiklerinize, dostlarınıza ve gelecekte kucağınıza alacağınız çocuklarınıza da anlatıp paylaşabilirsiniz.

9- Adını Köprüye Yazdım Yarim!

İstanbul gibi büyük şehirlerde yaşıyorsanız bunun nimetlerinden de faydalanabilirsiniz. İstanbul Boğazı’nın üzerinde yer alan köprülere muhteşem evlilik teklifinizi yazdığınız bez afişleri astırabilirsiniz ya da lazerlerle teklifinizi  köprünün üstüne yansıtabilirsiniz. O sizin bütçenize kalmış. Mühim olan, asıl olan aşkınızı evlilik teklifinizle taçlandırmanız olacaktır. Evlilik teklifleri hazırlama konusunda uzman olan çeşitli organizasyon firmalarından yardım alabilir ya da yakın arkadaşlarınızdan bu konuda destek olmalarını isteyebilirsiniz. Sevgilinizle boğaza nazır sohbet ederken aşk köprüsünü kurabilir evlilik yolunda ilerleyebilirsiniz. Böylece aşkınızı cümle aleme ilan edebilirsiniz.

giphy-1

10- Canlı Yayında Muhteşem Evlilik Teklifi

Sosyal Medya artık vazgeçilmezlerimizden biri oldu hayatımızda. Canlı yayınlar, anında interaktif konuşmalar…Her zaman iletişim. Muhteşem evlilik teklifinizi Facebook ve diğer sosyal medya kanalları üzerinden canlı yayınla yedi düvele ilan edip farkınızı ortaya koyabilirsiniz. Merak etmeyin sevgiliniz sizi takip ettiği içi mutlaka görecektir. Ama bu teklif şeklinin tek negatif yönü onun gözlerinin için bakıp ellerini tutmadan kalbinizden geçenleri söylemeniz ve evlilik teklifi etmeniz olacaktır. Ortak arkadaşlarınız bu romantik hareketinizi takdir ederek kıskançlıktan çatlayıverecektir. Aman dikkat gelin adayının ailesi de videoyu izleyebilir, hazırlıklı olun!

200-5

11- 14 Şubat Aşk Günü

Son olarak evlilik teklifi için en muhteşem günde 14 Şubat Sevgililer Günü’nde sevdiğiniz kadına muhteşem evlilik teklifini yapabilirsiniz. Romantik günün ruh hali etrafınızı sararken, güzel bir teknede ya da Kız Kulesi gibi aşk dolu özel bir mekanda kalbinizin yakınında taşıdığınız yüzüğünüzü sevdiğinize armağan edebilirsiniz. Sevgililer Günü’nün en özel armağanı aşkınıza damga vuracak bir “Evet” ve sımsıcak bir öpücük olacaktır eminiz. Hem böylece ilerde Sevgililer Günü ile Evlilik Teklifi gününüzü birlikte kutlayarak bir taşla iki kuş vurmuş olacaksınız. Devir ekonomi devri…Aman aşkınızı sunarken bonkör davranın, bol bol “seni seviyorum” deyin sevdiklerinize.

giphy-2

İşte sizlere Kadınların Hayallerini Süsleyen 11 Muhteşem Evlilik Teklifi… İçerikleri daha da çok zenginleştirmek çeşitlendirmek de size kalmış. İster kendi hayal gücünüzü kullanın,isterseniz profesyonel bir organizasyon firmasından yardım isteyin.  Bütçenize göre hazırlayacağınız sürpriz evlilik teklifiniz ikiniz için en özeli ve güzeli olacaktır. Sevdiğiniz kadının ayaklarını yerden kesecek muhteşem evlilik teklifinizle beyaz atlı prenslik de ömür boyu garanti. İleride çocuklarınıza ballandıra ballandıra anlatacağınız aşk masalınızın kahramanları da siz olabilirsiniz.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!