Kadınların Tercihi Hangisi? Tria Yüzük Mü Yoksa Tektaş Pırlanta Mı?

Rüyalardaki gibi bir evlenme teklifinin ardından, müstakbel eşinizin gözlerinin içine bakıp ‘Evet’ demeden önce bakacağınız şey önünüzde duran pırlanta olacak elbette. Size duyulan sevginin bir sunumu olan, evliliğin tacı diyebileceğimiz pırlantalar. İster evlilik teklifi olsun, ister yıl dönümü, doğum günü, isterseniz de yılbaşı hediyesi olsun. Kadınların yüzünü gerçekten güldürecek hediyeyi almak istiyorsanız, gönül rahatlığıyla diyebiliriz ki seçiminizi pırlantadan yana yapmalısınız. Peki siz, parmağınızı hangi pırlantanın süslemesini istersiniz? Dünya’nın nadide pırlantaları, eşsiz tasarımlarla sevginizin sembolü haline getirildi ve size en zorlu görev verildi: seçim yapmak.

Son yılların pırlanta fenomeni haline gelen tria yüzükler, muhteşem bir tercih olabileceği gibi klasikleşen tektaşlar da tercih edilebilirliğini halen sürdürüyor. Peki, kadınlar pırlanta yüzük denilince tektaş mı yoksa tria yüzük mü tercih ediyor? Şüphesiz hemen hemen her kadının pırlantayla tanışması tektaş yüzükle başlıyor. Bu başlangıç böyle devam edip gidiyor mu yoksa kadınlar pırlantalarında değişiklik arıyor mu?

Değişiklik, aslında tam da kadın dünyasını anlatan bir kelime değil mi sizce de? Her an yeni bir moda akımına maruz kaldığımız düşünülürse kadın dünyasını özetlemek için bu kelime kullanılabilir. Kadınlar hayatlarında değişikliği bu kadar seviyorsa bu değişikliği pırlantalarında da görmek istemezler mi? Elbette isteyeceklerdir. Ve bu yılbaşında aldıkları yüzük kutusunun içinden artık bir klasik haline gelen tektaş yerine yeni pırlanta fenomenimiz tria yüzükle karşılaşmak yılbaşı sevincini üç katına çıkaracaktır. Ayrıca tria yüzüklerinin taşıdığı anlamlar göz ardı edilmemelidir. Bu anlamlardan biri tria yüzükte bulunan üç pırlanta ‘aşkımızın dünü, bugünü, yarını’ simgelerken, bir diğer anlamı ise ilk defa doğum yapan eşlere verilecek en güzel ve özel hediyeyi içermektedir. Çünkü bu sefer tria yüzükte bulunan üç pırlanta, artık ailenin üç kişi olduğunu ve sonsuza dek mutluluğun daim olması mesajını verir.

Gösteriş deyince akla kadın geliyorsa, hediyenizde de gösteriş aramayı ihmal etmeyin. Tria yüzüklerin, tektaşlara göre gösterişliliği tartışılmaz bir gerçek olarak gözler önüne seriliyor. Yine de bu kadar gösteriş bize fazla, biz biraz daha sadelikten yanayız derseniz, son yıllarda sayısı ve çeşidi hızla artan tektaş pırlantalar size göre bir hediye tercihi olacaktır.

Sadelik, gösteriş derken bütçenizi de ihmal etmeyelim. Neyse ki her bütçeye uygun pırlanta seçenekleri mevcut. Elbette her gösterişin bir bedeli olacağı gibi hiçbir bedel sevginizin önüne geçemez.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!