Kalıcı Nikah Şekerleri Önerileri

Günümüzde düğünlerin, gelinliklerin ve kullanılan aksesuarların  konseptleri ne kadar geniş bir yelpazeye yayıldıysa, nikah şekerlerinde de seçenekler bir o kadar çoğaldı. Alışılmışın dışında, oldukça ilginç Kalıcı Nikah Şekerleri ile karşılaştık ve karşılaşmaya da devam ediyoruz.

Nikah şekeri seçerken, düğünün konseptiyle uyum içerisinde olmasına dikkat edin. Her şey bir bütün ve detayla da o bütünün parçaları olmalı. Belki de mevsimine göre düşünerek hareket etmeniz, size de kolaylık sağlayacaktır. Özellikle aradığınız malzemeler konusunda sizi sıkıntıya sokmayacak, kolay ulaşılabilir şeyler olmasına özen göstermelisiniz ki bir şeyleri yetiştirme çabası içerisinde stres olmayasınız.

Nikah şekerleriniz ile sevdiklerinize bu  güzel günden bir hatıra bırakıyorsunuz. Uzun zamandır hayalini kurduğunuz, detaylıca proglamladığınız bu güne dair, siz de unutulmaz bir nikah şekeri sunmaya ne dersiniz? Kişisel zevklerinizi ve düğün konseptinizi bir kenara koyun ve sizler için araştırdığımız bu harika tasarımlara bir göz atın.

Kalıcı Nikaş Şekerleri Önerileri/ Sonbahar Düğünleri İçin

Sonbahar ayının dökülen yaprakları sizi üzmesin. Böylesine güzel bir ayın tadını çıkarın ve baharı selamlayın. En özgün fikirler belki de size mutluluk verecek ve düğün konseptiniz ile uyumlu, aradığınız kalıcı nikah şekerini bizim önerilerimizde bulabileceksiniz.

Biz, sonbaharın dökülen yapraklarına üzülmek yerine; ağaçlardan, kuruyan dallardan, odunlardan ve seramiklerden ilham aldık. Sevdiklerinizin günde üç öğün yanında olabilecek şahane tuzluk ve karabiberlik, yine kahvelerini yudumlarken bütünleyici unsurlardan biri olan bardak altlıkları ve mevsim çiçeklerinin  yanına pek bir yakışacak olan keçeden kuş figürleri. Nasıl, fikirler sizlerin de hoşuna gitti, değil mi?

Kalıcı Nikaş Şekerleri Önerileri/ Kış Düğünleri İçin

Kalıcı nikah şekerleri arasında, porselen ya da seramik objeler bir yılın modasıydı. Bu yıl ise malzemeler aynı olsa da formlar ve nikah şekerlerinin kullanım alanları değişiyor. Öncesinde bozdolabınızı süsleyen minik objeler, şu günler de öyle şık ki salonuzun baş köşesinde durmaya birer aday adeta.

Kış ayları için en uygun kalıcı nikah şekerlerini sizler için farklı konseptlerde seçtik. Şık bir şişe içerisinde yer alan hoş kokulu kolonya, harika bir kavanoz içerisinde yer alan lavanta ve işte salonunuza göz diken seramik obje.

Kalıcı Nikaş Şekerleri Önerileri/ İlkbahar Düğünleri İçin

İlkbahar ayında gerçekleşecek bir düğün için çiçekler, tohumlar ve fidanlar harika bir fikir olacaktır. Sevdiklerinize de sizden kalıcı hatıralar bırakacak ve baktıkça o güzel düğün gecesini hatırlayacaklardır. Mesela,  ilkbaharın mevsim çiçeklerinden birini seçip, düğün konseptine uygun bir şekilde süsleyecek olduğunuz  kavanozda hayat bulan bir şakayık, hem sunumu hem de görünüşü ile harika olacaktır. Ya da birkaç yıl sonra kendini gösterecek olan bir fidan;  hem doğaya hem de sevdiklerinize unutulmaz bir hediye olabilir.

Kalıcı Nikaş Şekerleri Önerileri/ Yaz Düğünleri İçin

Yaz aylarında gerçekleşecek olan düğünlerin konsepti ne olursa olsun yaz aylarının alametifarikaları bellidir. Mesela bunaltıcı bir hava, bunun için gerekli olan soğuk içkiler  ve yazın olmazsa olmazı olan eğlenceler! İşte biz de buradan yola çıktık ve sizlere yaratıcı fikirler bulduk. Artık sıcaktan bunalanlara, şık bir şişede sunulan soğuk içecekleri verebilirsiniz.  Üstelik güzel bir şişeyi kim saklamak istemez ki! Ve bunun yanı sıra rengarenk yelpazeler, eğlence arayanlara ise davetlilerinizi çocuklar gibi şen yapacak olan, üflediğinizde binbir baloncuk çıkarabilecekleri oyun şişesi! Hadi eğlenceye!

 

 

 

 

 

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!