Karizmatik ve Özel Olmak İsteyen Damat Adaylarına Özel Beymen Damatlık Fiyatları

Bir bayanın olduğu kadar bir erkek içinde hayatının en anlamlı günü olan evlilik töreninde şıklığı, karizması ve çekiciliğiyle fark yaratmak isteyen damat adayları için Beymen damatlık fiyatları ve modelleri hakkındaki bilgiler ve öneriler.

Yeni bir hayata sevdiği bayanla adım atacak olan baylar, bu en önemli günde damatlık seçimlerini smokin ya da takım elbise yönünde yapabilirler. Damatlık olarak takım elbise renkleri genelde siyah, lacivert, krem ve gri görülmektedir. Damatlık alırken öncelikle hayatınızı birleştireceğiniz bayanın üzerinde taşıyacağı gelinlik modeliyle bütünlük yakalamasına özen gösterin. Smokin giymek istiyorsanız vücut tipinize uygun olmasına dikkat edin. Ayrıca kullanılarak aksesuarlarla uyumlu olmalı, klasik smokin rengi siyahken dilerseniz ceket ve pantolonun farklı renklerdeki kombinleri de seçebilirsiniz.

2014-damatlik-modelleri

Smokinde pantolon genelde saten ve şeritli, paçalar bileğin 5 cm altındadır. Paçalar damat adayının hareketlerini kısıtlayacak darlıkta olmamalıdır. Ceket saten olsada yarı mat ve parlak kumaşlarda kullanılmaktadır. Smokin ceketlerinde kruvaze, tek sıra düğmeli ve şal yaka alternatifleri bulunur. Omuzlar ne çok dar ne de geniştir, ceket bedene tam oturduğunda şık görünür. Gömlekler genelde beyaz renk tercih edilir ve pamuklu ya da ipekli olabilir. Genelde Atatürk Yaka tarz gömlekler kullanılır. Yelekler tek sıra düğmeli ve sadedir. Yelek kullanılacağı zaman kuşak tercih edilmez. Smokinin altında genelde siyah rugan ayakkabı kullanılır. Bağcıklı modeller daha kullanışlı olabilir. Smokinde papyon mutlaka olmalı ve smokinle aynı kumaştan dikilmiş olmalıdır. Farklı doku ve renklerdeki smokinler kaliteden taviz vermeyen baylar takım elbise seçeneklerini de incelemek istiyorlarsa Beymen Damatlık Fiyatları ve modelleri kategorisinden ulaşabilirler. Smokinin klasını yaşamak isteyen baylar için linkteki model gayet şıktır.

Ceketi beyaz, şal kaya, dokulu, tek düğmeli çift yırtmaçlı pantolonu ise regular belli, yanları şeritli Beymen damatlık smokin fiyatı 3.195 TL iken siyah klasik kesim ceket, cekette cep detayı olan, boru paça pantolon smokin de 3195 TL’dir. Beymen’de kruvaze kapatmalı ve kelebek yaka siyah bir smokine 2895 TL bedelle sahip olabilirsiniz. Beymen smokin fiyat aralığı 2800 TL ile 3500 TL arasında kumaş ve modeller arasında değişiyor.

beymen-2

Tercihlerini takım elbiseden yapacak olan baylar ceketlerin bedenlerine tam olarak oturmasına ve kol paylarına dikkat etmelidir. Takım elbiseyi tamamlayacak olan gömlek pamuklu kumaştan olmalı, boyun ve beden ölçüsüne uyumlu olmalıdır. Atatürk Yaka gömleklerle İngiliz tarzı papyon ve kravatlar oldukça şık bir görüntü oluşturur. Takım elbisede yelek giymek isteyen baylar, renkli bir yelekle çok daha hoş görünebilirler. Ayrıca aksesuarlar önemli detaylardır. Kemer ve ayakkabı renginin aynı olması, damatlıkla renk açısında uyumlu bir görünüm elde etmesi gerekir. Takım elbiselere mekana ve mevsime göre fular, papyon ya da kravat kullanabilirsiniz.

Siyah takım elbiselere siyah renk ayakkabı çok daha uyumludur. Gri renk elbiselerde de siyah ayakkabı kullanılabilir. Fakat kemik ve lacivert elbiselerde aynı renk ayakkabılar tercih edilmelidir. Resimde olduğu gibi gri renkli takım elbiseler de şık bir damat olmanızı sağlayabilir.

Beymen’de birbirinden farklı renkteki takım elbiseler damat adaylarına bol seçenek sunuyor. Gri, çift düğmeli bir takım elbiseye 849 TL ile sahip olabilirsiniz.

Laciver, gabardin dokulu, cep detaylı füme rengi bir takım ise sadece 959 TL iken, siyahtan vazgeçmeyen damat adaylar kelebek yaka, çift düğmeli, boru paçalı şık siyah bir takım elbisenin bedeli ise 1.845 TL.

Beymen’nin kalitesini o özel gününde de yaşamak isteyen baylar için farklı renkteki smokinlerin fiyatları 2800 TL’den başlayıp 3500 TL’ye kadar çıkıyor. Düğününde takım elbise kullanmak isteyenler için ise birbirinden şık damatlıkların 849 TL ile 7.295 TL arasında değişiyor.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!