Karlar İçinde Evlenmeyi Düşünmez Misiniz?

Düğünler, çiftlerin en mutlu günlerinde hafızalarda kazınan en mutlu anlarıdır. Yaşamlarının bu en güzel gününü ölümsüzleştirmek için alışılmışın dışında, unutulmayacak sıcak bir konsepte ne dersiniz?

Evleniyorsunuz!!! Sizi seven, sevdiğiniz, hayatınızın aşkını olacak kişiyi buldunuz. Yaşamınızın belki de en önemli ve radikal kararını verdiniz. Ruh ikiziniz yanınızda ve çok mutlusunuz.

Siz hep güzel bir yaz ya da bahar akşamında, kır çiçekleriyle donanmış, açık havada şöyle püfür püfür, uçuşan tüllerin çevredeki objeleri kapladığı; deniz ya da havuz kenarında bir düğün hayal ettiniz belki de… Yalnız küçük bir sorun var: Evleneceğiniz tarih, karlı bir kış günü..

Peki; siz hiç karlar içinde evlenmeyi düşünmez misiniz? İyi de, “Soğuk havada evlenmek zor olmaz mı?” diye sorduğunuzu duyar gibi oluyoruz.

kis-dugunu-nasil-olur

Gelin, hayatınızın bu en güzel dönemine karlar içinde, biraz uçuk, biraz marjinal, biraz da farklı romantik bir konseptle merhaba deyin. Bembeyaz karların o saf, masum gelinlikle ahenk içinde uyumuna bırakın kendinizi… Gelinliğin omuz dekoltesini usulca okşayan bembeyaz bir kürk, damadın başına takacağı aynı cins bir kalpak bir anda sizi sıradan bir düğünden çok farklı bir yerlere alıp götürecek.

Düğününüzün olacağı ışıl ışıl yüzlerce mumun aydınlattığı mekana giden, meşalelerle aydınlatılmış karlar içindeki yolda iki güzel atın sürdüğü faytonla ilerlerken birbirinize bakışlarınız daha bir parlayacak, içinizdeki coşku, mutluluk daha da katlanacak.

Faytondan inerken yağan o küçük kristal tanecikler saçınıza, kirpiklerinize, dudaklarınıza ve hatta kalbinize birer kelebek gibi konarak içinizi sıcacık ısıtacak. İki güzel yürek romantik bir müzik eşliğinde karlarla birlikte ahenkle dans edecekler.

Karlar içinde evlenmeyi hiç düşünmemiştiniz değil mi? İnanın; havuz başında yapılan, artık sıradanlaşmış, hiç bir esprisi olmayan, sürekli birbirinin kopyası diğer düğünlere benzemeyecek. Yazın o bunaltıcı, kavurucu sıcağında vıcık vıcık terlemek yerine; kışın, o güzelim bembeyaz masum karın insanı her an enerjik, dinamik ve zinde tutan serinliği tam da düğün için birebirdir belki de…

Büyülü beyazlığın ortasında yapılan muhteşem bir düğünün ardından hele aynı mekanın harika bir butik otel tarzında düzenlenmiş; küçük küçük bungalov kulübeleri de balayı için biçilmiş kaftan olabilir. Yeni evlilerin o muhteşem düğünün ardından geçirecekleri bal gibi tatlı günlerini dışarda yağan karın eşliğinde çıtır çıtır yanan şöminenin karşısında şaraplarını yudumlarken, fonda Adamo’nun “Her Yerde Kar Var, Kalbim Senin Bu Gece” şarkısını birbirlerinin gözünün içine bakarak, sevgiyle, mutlulukla mırıldanmalarını da tavsiye etmekten başka yapacak pek de bir şey kalmıyor sanırız!

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!