Karnaval Temalı Bir Düğüne Hazır Mısınız?

karnaval-kapak

Evet evet, yanlış duymadınız karnaval tadında renkli bir düğünden söz ediyoruz! Neşeli kalabalığın açık büfelerden atlı karıncaya koştuğu renkli mi renkli bir karnaval sırasında evlenseniz sizce de harika olmaz mı? Bizce müthiş olur. Üstelik siz de bizim gibi düşünüyorsanız karnaval temalı bir düğün için gerekli olan her şey bu yazıda. Hadi biraz cesaret! Söz veriyoruz, yıllar sonra bile üzerinde en çok konuşulan sizin karnavalınız olacak.

karnaval-1

Rengarenk Bir Düğün – Karnaval Temalı Düğün

Küçük-büyük tüm misafirlerin neşesine neşe katacak bir düğün teması ile yıllar boyu unutamayacağınız anılara yer açın. Bu düğünde çocukluk günlerinden kalma detaylar var çünkü. Yazlık balkonlarında görmeye alışık olduğumuz güneş şemsiyelerinden patlamış mısır keselerine kadar pek çok şeyse bu düğünün olmazsa olmazlarından. Üstelik her şey fazlasıyla ekonomik. Eşten dosttan ödünç alacağınız güneş şemsiyeleri gölgeniz olabilir mesela. Evde patlamış mısırları doldurduğunuz renkli keseleri ise yine kendiniz yapabilirsiniz.

karnaval-2

Bu Düğünde Bol Bol Eğlence Var! – Karnaval Temalı Düğün

Atlı karıncalar üzerinde çekilmiş düğün karelerine ne dersiniz? Şaka yapmıyoruz. Karnaval temalı bir düğün sizinki. Yaratıcılığın sınırlarını istediğiniz kadar zorlayabilirsiniz. Küçük bir lunapark bahçesi kurabilirsiniz mesela. Bir yandan eğlenirken diğer yandan ise birbirinden özel pozlar verebilirsiniz. Üstelik sadece siz de değil! Tüm arkadaşlarınız bu düğüne bayılacak. Düğün sonrası sosyal medyada karşılaştığınız yüzlerce fotoğraf ise sizin düğününüze ait olacak!

karnaval-3

Hem Romantik Hem Renkli – Karnaval Temalı Düğün

Karnaval temalı bir düğünün sadece eğlenceli olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Çünkü bu düğünün için romantizm de var. Karnaval alanlarının kurulduğu yıllara bir dönsenize! Pek çok buluşmaya hatta ilk aşk günlerine tanık olmaz mıydı o karnavallar? O zaman sizin düğünüzde de romantizm rüzgarları esecek demektir. O yıllardan bir parça çalıp karnaval temalı düğününüzle birleştirirseniz bize hak vereceksiniz. Dönemin ruhunu yaşatan vintage bir gelinlik, rahat bir damatlık ve rengarenk tüllerle kurulmuş masalar… Yepyeni bir ömrün başlangıcında her şey hem çok romantik hem de fazlasıyla renkli olacak.

karnaval-4

Karnavalların Olmazsa Olmazı: Nefis Atıştırmalıklar -Karnaval Temalı Düğün

Karnaval temalı bir düğünün belki de en güzel tarafından bahsetmeye geldi sıra! Enfes atıştırmalıkları rengarenk bir sunumla birleştirmeye hazır mısınız? Üstelik karnavallarda yediğiniz ne varsa düğün menünüze girmekte serbest. Renk renk şeker topları, pamuk helvalar, çilekli tartlar ve çok daha fazlası… Bu büfeleri kurmak içinse biraz geçmişe gitmek ya da yakınlarınızdan fikir almanız yeterli. Karnaval alanlarının büfelerinde neler vardı diye biraz düşünürseniz çok daha fazlasını bulacağınıza eminiz.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!