İÇİNDEKİLER

İçindekiler

Yaşamında yeni bir döneme adım atacağın o özel geceyi tarihi bir düğün mekanı içerisinde yapmak ister misin? İstanbul, Sarıyer konumunda yer alan tarihi düğün yerleri şıklığı ve olanakları ile seni çağırıyor. DüğünYardımcısı.com editörleri olarak Sarıyer tarihi düğün mekanları ve fiyatları hakkında en güncel bilgileri aşağıdaki yazımızda derledik.

Sarıyer Tarihi Düğün Mekanları ve Fiyatları

Sarıyer mevkiinde yer alan tarihi düğün mekanları yetkilileri tarafından DüğünYardımcısı.com'a sunulan ayrıcalıklardan haberdar olmak ister misin? Tamamen ücretsiz bir şekilde organizasyon planlamacılarımızı arayarak en uygun Sarıyer tarihi düğün yerleri hakkında bilgi alabilirsin.

Sarıyer'de Tarihi Düğün Fiyatları Ne Kadar?

Sarıyer'de tarihi düğün mekanları fiyatları; organizasyon şekline, sunduğun ikramlara ve düğünün için seçtiğin tarihe göre değişiklik gösteriyor. Sarıyer'de ortalama tarihi düğün fiyatları 30 TL'den başlıyor. Kişi başı fiyatları 300 TL'ye kadar yükseliyor.

Sarıyer Tarihi Düğün Mekanları ve Fiyatları

Sarıyer tarihi düğün mekanları senin için yemekli ve kokteyl organizasyon seçeneklerini sunuyor. Yemekli organizasyonlarda fiyatlar en uygun olarak kişi başı ortalama 200 TL’den başlıyor. Kokteyl organizasyonları da aynı şekilde ortalama olarak kişi başı 150 TL şeklinde ilerliyor.

2021 yılı Sarıyer açık ve kapalı tarihi düğün yerleri fiyatları aşağıdaki tabloya işlenmiştir;

Mekanlar Kokteylli Paket Yemekli Paket
Sait Halim Paşa Yalısı 150 TL 250 TL
Eski Büyükdere İskelesi 150 TL 300 TL
Fransız Bahçeleri 200 TL 300 TL
Fuat Paşa Yalısı 150 TL 200 TL
Beyaz Köşk 100 TL 150 TL
Maslak Kasrı 80 TL 100 TL
Pembe Köşk 30 TL 50 TL

En Popüler Sarıyer Tarihi Düğün Yerleri

Açık ve kapalı alan seçenek imkanıyla birlikte Sarıyer tarihi düğün mekanları; hayallerindeki düğün organizasyonu için her olanağı sana sunuyor. Tarihi mekan olmasının verdiği avantajlarla düğününü unutulmaz kılabilirsin.

Sarıyer Tarihi Düğün Mekanları ve Fiyatları

Sait Halim Paşa Yalısı, Fransız Bahçeleri ve Eski Büyükdere İskelesi gibi yerleri içerisinde barındıran en iyi Sarıyer tarihi düğün mekanları listemizi aşağıda seninle paylaştık. Mekanlar hakkında daha fazla bilgi almak için ücretsiz danışmanlık hattımızı arayabilirsin.

Sait Halim Paşa Yalısı

Denize sıfır konumuyla büyüleyen Sait Halim Paşa Yalısı; düğünün için açık ve kapalı alan seçeneklerini sunuyor. Her iki alanı da düğünün öncesi istediğin konsepte kusursuz bir şekilde organize ediyor. Oldukça şık bir zevke sahip olan mekana; tarihi atmosferi tamamlayıcı bir parça oluyor.

Sarıyer Tarihi Düğün Mekanları ve Fiyatları

Geniş alanı ve deniz manzarasının huzuruyla birlikte, şık bir tarihi düğün için Sait Halim Paşa Yalısı fiyatları; yemekli ve kokteyl organizasyonlarında; kişi başı hafta içi 150 TL’den, hafta sonu ise 300 TL’den başlıyor.

Hemen Fiyat Al

Eski Büyükdere İskelesi

Göz alıcı bir dekorasyona ve deniz manzarasına sahip olan Eski Büyükdere İskelesi; kaliteli ses, ışık ve sahne sistemiyle farkını ortaya koyuyor. Unutulmaz bir eğlence vaat eden mekan ayrıca; fotoğraf ve video çekimi imkanıyla düğününün her bir anını ölümsüzleştirmeyi garanti ediyor.

Sarıyer Tarihi Düğün Mekanları ve Fiyatları

Şık organizasyonu ve lüks hizmetleriyle enfes bir düğün için Eski Büyükdere İskelesi fiyatları; yemekli organizasyonlarda kişi başı 300 TL’den başlıyor. Kokteyl organizasyonu istersen de fiyatlar; kişi başı 150 TL’den başlayan fiyatlarla seni bekliyor.

Hemen Fiyat Al

Fransız Bahçeleri

Tarihi atmosferi kır düğünü ile birleştiren Fransız Bahçeleri; doğanın içinde unutulmaz bir düğün için doğru adres. İstediğin konseptte seçilen ve düzenlenen alanlar; 2000 kişiye kadar geniş kapasite olanağına sahip.

Sarıyer Tarihi Düğün Mekanları ve Fiyatları

Kırlar içinde güzel bir düğün için Fransız Bahçeleri fiyatları organizasyon şekline göre değişiklik gösteriyor. Yemekli organizasyonlarda fiyatlar kişi başı 300 TL’den başlıyor. Kokteyl organizasyonlarında ise fiyat kişi başı 200 TL’ye kadar iniyor.

Hemen Fiyat Al

Fuat Paşa Yalısı

Saray düğünlerini andıracak bir organizasyon için, Fuat Paşa Yalısı tam sana göre. Osmanlı mutfağı ağırlıklı lezzetlerin yanında; dünya mutfağından özenle seçilmiş yemekler de menüleri süslüyor. İstersen menüler üzerinde değişiklik yapabilme imkanını mekan sana veriyor.

Sarıyer Tarihi Düğün Mekanları ve Fiyatları

Unutulmaz bir saray düğünü için Fuat Paşa Yalısı fiyatları; kokteyl organizasyonlarında hafta içi kişi başı 150 TL’den, hafta sonu ise 200 TL’den başlıyor. Yemekli organizasyonlarında ise fiyatlar hafta içi kişi başı 200 TL’den başlarken, hafta sonu 300 TL’ye çıkabiliyor.

Hemen Fiyat Al

Beyaz Köşk

Beyaz Köşk tarihi yapısının yanında; düğünün için havuz başı, kır alanı ve kapalı salon seçeneklerini sunuyor. Ayrıca mekan düğün dışında; kına geceleri, nişan, davet ve açılışlar gibi birçok organizasyona da ev sahipliği yapıyor.

Sarıyer Tarihi Düğün Mekanları ve Fiyatları

Geniş olanaklarının yanında; profesyonel organizasyon ekibiyle birlikte özenle hazırlanacak olan bir düğün için Beyaz Köşk fiyatları; yemekli ve kokteyl organizasyonlarında kişi başı 100 TL ile 150 TL arasında değişiyor.

Hemen Fiyat Al

Maslak Kasrı

Maslak Kasrı özel bir şekilde hazırlanacak olan gelin yolu ve nikah kürsüsünün yanında; konseptine uygun masa ve sandalye seçimleri ile düğününün unutulmaz ayrıntıları olacaklar. Ayrıca bu eşsiz tarihi alanda çekim yapmak istersen de; fotoğrafçı getirebilmen mümkün.

Sarıyer Tarihi Düğün Mekanları ve Fiyatları

Huzurlu bir düğün için doğru seçim olacak olan Maslak Kasrı fiyatları; yemekli organizasyonlarında hafta içi kişi başı 100 TL, hafta sonu ise 150 TL’den başlıyor. Kokteyl organizasyonlarında ise fiyatlar hafta içi kişi başı 80 TL, hafta sonu ise 100 TL’ye iniyor.

Hemen Fiyat Al

Pembe Köşk

Mutluluğun simgesi olarak kabul edilen pembe panjurlu evleri anımsatan Pembe Köşk; mutluluğa adımını attığın bu önemli günde olanakları ile sana kolaylıklar sağlıyor. Türk ve dünya mutfağından özenle seçtiği yemekleri, misafirlerin için özenle sunmak için sabırsızlanıyor.

Sarıyer Tarihi Düğün Mekanları ve Fiyatları

Pembe renk konsepti ağırlıklı olan mekan; pembe sandalye süslemeleriyle dikkat çekiyor. Masalları hatırlatan alanda unutulmaz bir düğün için Pembe Köşk fiyatları; yemekli ve kokteyl organizasyonlarında kişi 30 TL ile 50 TL gibi uygun fiyatlar arasında değişiyor.

Hemen Fiyat Al

İstanbul Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları

Düğünün için enfes bir tarihi mekan seçtin. Peki bu alanda unutulmaz bir fotoğraf çekimi yapmak ister misin? Tarihi köşkler; düğün çekimlerin için inanılmaz bir alan alternatifi olacak. İstanbul dış çekim firmaları; düğün konseptine uygun fotoğraf çekimi için seni bekliyor.

Sarıyer Tarihi Düğün Mekanları ve Fiyatları

Dış çekimin yanı sıra; düğün klibi, düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün çekimleri ve konsept çekimleri gibi fırsatları sunan İstanbul dış çekim ve düğün fotoğrafçıları fiyatları; ortalama olarak 1000 TL’den başlıyor.

Evet Dedim

Göz alıcı fotoğraf kalitesiyle ve farklı konseptleriyle dikkat çeken Evet Dedim; en güzel gününü ölümsüzleştirmek için düğünün öncesinde seni bekliyor. Birbirinden farklı olanakları sunan Evet Dedim; düğün fotoğrafı konusunda ön plana çıkan ve tercih edilen bir firma.

Sarıyer Tarihi Düğün Mekanları ve Fiyatları

Farklı mekan alternatiflerinin yanı sıra; konsept çekimleri ve aksesuarları, düğün hikayesi, düğün belgeseli ve save the date gibi hizmet seçenekleriyle birlikte Evet Dedim fiyatları; 1500 TL’den başlıyor.

Hemen Fiyat Al

İstanbul’da daha fazla düğün fotoğrafçısına ulaşmak istiyorsan buraya tıklaman yeterli!

-

Senin için hazırlamış olduğumuz; Sarıyer tarihi düğün mekanları içeriğimizin sonuna geldik. Mekan önerilerinin yanı sıra; tarihi atmosferde unutulmaz fotoğraflar çekilmen için dış çekim ve düğün fotoğrafçısı önerisi de yaptık.

Aklında kalan sorular ve firmalar hakkında daha fazla bilgi için; DüğünYardımcısı.com danışmanlarımıza istediğin zaman ulaşabilirsin.

ARA

Sarıyer Tarihi Düğün Mekanları

Sarıyer konumlu tarihi düğün mekanları, DüğünYardımcısı.com'a özel fiyatları ve kampanyaları ile aşağıdaki içeriğimizde yer alıyor.