İÇİNDEKİLER

İçindekiler

Şişli ilçesinde bulunan davet alanları modern tasarımları ve kaliteli hizmetleri ile her daim vazgeçilmezler arasında yer alıyor. Birçok davete kapılarını açan mekanlarda organizasyonlar hem yemekli hem de kokteylli olarak gerçekleştirilebiliyor.

Şişli Davet Alanları ve Fiyatları

İçeriğimizin devamından en popüler mekanları inceleyerek sana en uygun olanını tercih edebilirsin. Aklındaki tüm sorular için ücretsiz hizmet veren danışmanlık servisimizle iletişime geçmenin yeterli olacağını hatırlatmadan geçmeyelim.

Şişli Düğün & Davet Fiyatları Ne Kadar?

Şişli düğün & davet organizasyonu fiyatları için oldukça farklılık gösteriyor. Fiyatlar kişi başı olarak belirleniyor. Seçtiğin ikram menüleri, ek hizmetler ve organizasyonun yapılacağı gün gibi çeşitli faktörlere bağlı olarak değişiyor.

Şişli Davet Alanları ve Fiyatları

Fiyatlar bazı mekanlarda kişi başı yalnızca 10 TL’den başlarken bazı mekanlarda da 335 TL’ye kadar da artabiliyor. Şişli ilçesindeki en popüler düğün & davet alanları ortalama fiyatlarına aşağıdaki tablodan ulaşabilirsin.

Mekan Adı Kokteylli Menü Yemekli Menü
Kaddeh Sortie 200 TL 300 TL
İTÜ Maçka Havuzbaşı 180 TL 180 TL
Şişli Öğretmen Evi 50 TL 80 TL
Teras Labella 10 TL 30 TL
Cahide Müzikhol 200 TL 250 TL
Nirvana Vip 10 TL 30 TL
*Fiyatlar ortalama olarak verilmiştir. Hizmet içeriklerine göre değişiklik gösterebilir.

En Popüler Şişli Davet Alanları

Şişli ilçesinde birbirinden farklı özelliklerde birçok düğün & davet alanı bulunuyor. Mekanlar hem kalabalık hem de butik organizasyonlar için kapılarını açıyor. Ayrıca hemen hemen her mekan tarafından organizasyon sorumlusu desteği de sağlanıyor.

Şişli Davet Alanları ve Fiyatları

İçeriğimizin devamında ilçede yer alan en popüler mekanları ve sundukları hizmetleri senin için derledik. Rahatlıkla fiyat performans karşılaştırmasında bulunabilirsin.

Kaddeh Sortie

Kaddeh Sortie deniz kenarında bulunmasıyla düğün & davet organizasyonun için oldukça ferah ve şık bir ortam sağlıyor. Kendine ait 6 albümü bulunan mekan müzik konusunda da oldukça iddialı. Davetlilerin için diyabet, vejetaryen ve çocuklara özel menü de hazırlanabiliyor.

Şişli Davet Alanları ve Fiyatları

Mekanda düğün & davet organizasyonu için yemekli ve kokteylli ikram seçenekleri bulunuyor. Yemekli organizasyonların fiyatları kişi başı 323 ile 335 TL arasında değişiklik gösteriyor. Kokteyl fiyatları ise kişi başı 200 ve 300 TL aralığında yer alıyor.

Hemen Fiyat Al

İTÜ Maçka Havuzbaşı

İTÜ Maçka Havuzbaşı bünyesinde tam üç farklı davet alanı bulunuyor. Havuzbaşı Restoran, Arı Kovanı Büyük Salon ve Çatı Restoran arasından kendine en uygunu seçiyorsun. Ayrıca maksimum 50 kişilik konaklama imkanı da bulunuyor.

Şişli Davet Alanları ve Fiyatları

Mekanda yemekli organizasyonlarda fiyatlar hafta içi kişi başı 200 TL, hafta sonu da 250 TL arasında değişiyor. Kokteyl düzeninde gerçekleşecek düğün & davet organizasyonu fiyatları ise haftanın her günü kişi başı 180 TL’den başlıyor.

Hemen Fiyat Al

Şişli Öğretmen Evi

Şişli Öğretmen Evi her mevsim sorunsuz hizmet sağlıyor. Açık alanında 300, kapalı alanında ise 200 kişilik kapasitesi bulunuyor. Mekan süsleme haricinde dj ve orkestra hizmetini de kendi sağlıyor.

Şişli Davet Alanları ve Fiyatları

Mekanda yemekli ve kokteyl düzeninde olmak üzere iki seçenek bulunuyor. Yemekli organizasyon fiyatları hafta içi kişi başı 80 TL, hafta sonu da 100 TL’den başlıyor. Kokteyl fiyatları ise hafta içi kişi başı 50 TL hafta sonunda da 80 TL’den başlıyor.

Hemen Fiyat Al

Teras Labella

Teras Labella Şişli’de yer alan en sevilen düğün & davet alanların arasında yer alıyor. Mekan düğündeki ilk dansın için 20 gün öncesinden ücretsiz dans dersi hizmeti veriyor. Süsleme ve dekor konusunda da sana oldukça fazla seçenek sunuyorlar.

Şişli Davet Alanları ve Fiyatları

Mekanda yemekli düğün & davet organizasyonu fiyatları hafta içi kişi başı 30 TL, hafta sonu da 50 TL’den başlıyor. Kokteyl düzeninde ise fiyatlar hafta içi kişi başı 10 TL hafta sonu da 30 TL arasında değişiklik gösteriyor.

Hemen Fiyat Al

Cahide Müzikhol

Cahide Müzikhol en popüler düğün & davet mekanlarından başında geliyor. İddialı ekip sana dolu dolu eğleneceğin bir gece vaat ediyor. Müzik konusunda da oldukça başarılı bir hizmet sağlıyor.

Şişli Davet Alanları ve Fiyatları

Mekanda kokteyl düzenindeki organizasyon fiyatları hafta içi kişi başı 200 TL hafta sonu da 250 TL arasında değişiklik gösteriyor. Yemekli organizasyonlarda ise fiyatlar hafta içi kişi başı 250, hafta sonu da 300 TL aralığında bulunuyor.

Hemen Fiyat Al

Nirvana Vip

Nirvana Vip Şişli’de balo salonu düzeninde en çok tercih edilen mekanlardan biri. Kolonsuz yüksek tavanı ile oldukça ferah bir salon. Mekanın 1000 kişilik bir kapasitesi bulunuyor. Davetlilerin için otopark ve vale hizmeti de veriliyor.

Şişli Davet Alanları ve Fiyatları

Mekanda yemekli düğün & davet organizasyonları hafta içi kişi başı 10 ila 30 TL, hafta sonu da 30 ila 50 TL arasında oluyor. Kokteyl fiyatları ise paket olarak belirlenmiş. Hafta içi 3.000 ve 5.000 TL, hafta sonu da 7.500 ve 10.000 TL arasında değişiyor.

İstanbul'da daha fazla davet alanı incelemek için buraya tıklaman yeterli!

İstanbul'un En İyi Düğün & Davet Orkestraları

Firmalar arasında orkestra, DJ ve gruplar gibi bir çok seçenek bulunuyor. Gece boyunca tüm misafirlerini eğlendirmek için doğru kişiyi seçmek oldukça zor olabiliyor. Kararsız kalırsan tüm müzik hizmetlerini sağlayan firmaları tercih edebilirsin.

Şişli Davet Alanları ve Fiyatları

Düğün & davet organizasyonları için müzik konusunda oldukça fazla seçenek bulunuyor. İçeriğimizin devamında sıklıkla tercih edilerek ön plana çıkan Bando Bando Orkestrası'nı senin için inceledik.

Bando Bando Orkestrası

Bando Bando Orkestrası 2015’ten beri Şişli’de hizmet veriyor. Deneyimli ekip düğün & davet organizasyonun boyunca doyasıya eğlenmeni sağlıyor. Orkestra ekibinin yanı sıra trio ekibi, dj, perküsyon şov ve düğün bandosu hizmeti de veriyorlar.

Şişli Davet Alanları ve Fiyatları

Orkestra popüler Türk Pop şarkılarını bando cover yapıyorlar. Türkçe dışında da oldukça geniş bir repertuara sahipler. Orkestranın başlangıç paket fiyatları 3.000 TL’den, her şey dahil paket fiyatları ise 5.000 TL’den başlıyor.

İstanbul’da hizmet veren diğer düğün orkestralarına buradan ulaşabilirsin!

Şişli davet alanları hakkında ayrıntılı bilgiler sunduğumuz yazımızı burada noktalıyoruz. İçeriğimizde en popüler mekanları senin için listeledik. Düğün orkestrası firmalarına da değindik.  Daha fazla bilgi almak ve DüğünYardımcısı.com’a özel kampanyalardan yararlanmak istersen ücretsiz danışmanlık hattımızı arayabilirsin.

ARA

İstanbul Şişli Davet Mekanları

Şişli davet alanları, kampanyalı fiyat seçenekleri ile birlikte aşağıda yer alıyor.