İÇİNDEKİLER

İçindekiler

Birçok çift, en özel günlerini kutlamak için tercihlerini davet salonlarından yana kullanıyor. Davet alanlarında düğün törenlerinden kına gecelerine kadar birçok farklı organizasyon türüne en doğru planlamalarla ev sahipliği yapılıyor. İstanbul davet alanları da hem ihtişamlı törenler hem de samimi kutlamalar için kapılarını açıyor. Üstelik bölgede birçok farklı seçenek yelpazesi bulunuyor.

İstanbul Davet Alanları Fiyatları

DüğünYardımcısı.com editörleri olarak içeriğimiz boyunca İstanbul davet salonları ve fiyatları hakkında yaptığımız kapsamlı araştırmaların sonuçlarını paylaştık. Aynı zamanda İstanbul’da en iyi davet salonları nerede bulunur sorusuna da fiyat performans açısından incelediğimiz mekanlarla cevap verdik.

İstanbul'un En İyi Düğün Davet Mekanları

İstanbul’da davet mekanlarının çoğu hem açık hem de kapalı alan kategorisinde hizmet sunuyor. Açık davet alanları yaz aylarında beğeni toplarken kışın ise şık tasarımlı balo salonları vazgeçilmezler arasında yer alıyor. İstanbul’u Avrupa Yakası ve Anadolu Yakası olmak üzere iki seçenekte incelememiz gerekirse iki yakada da mekanlar farklılıklar gösteriyor.

İstanbul Davet Alanları Fiyatları

Tüm organizasyonların için tercih edebileceğin davet mekanları fiyatlarını ise organizasyon türü, konum, hizmet seçenekleri gibi faktörler belirliyor. Anadolu Yakası için Elisa Davet ve Düğün Salonu, Sophia Teras ve Cemile Sultan Korusu en çok tercih edilen mekanlar arasında bulunuyor. Avrupa Yakası için ise bakmadan geçmemeni önerdiğimiz mekanlar arasında; Yıldız Hisar Tesisleri, Mira Palas ve Çamlık Garden yer alıyor.

İstanbul Avrupa Yakası Davet Salonları

İçeriğimize Avrupa Yakası’nda bulunan davet salonları hakkında gerçekleştirdiğimiz incelemeler ile devam ediyoruz. Avrupa Yakası bölgesinde davet salonlarının en çok yoğunlaştığı ilçeler Bakırköy, Avcılar, Fatih ve Büyükçekmece olarak sıralanıyor.

İstanbul Davet Alanları Fiyatları

Avrupa Yakası davet salonu fiyatları ise ortalama olarak 50 TL’den başlıyor. “Peki Avrupa Yakası’nda en iyi davet salonları hangileri?”, “Davet alanları hangi hizmetleri barındırıyor?”. İçeriğimizin devamında tüm bu sorulara yaptığımız ayrıntılı mekan incelemeleri ile cevap veriyoruz.

BAKIRKÖY AÇIK VE KAPALI DAVET ALANLARI

İstanbul davet alanları denildiğinde akıllara hiç şüphesiz ilk olarak Bakırköy ilçesi geliyor. İlçedeki davet mekanları düğünler başta olmak üzere birçok organizasyon seçeneği için hizmet sunuyor. Üstelik uygun organizasyon fiyatları ile de gelin ve damat adaylarından tam not alıyor.

Manzara Restaurant Fiyatları

Manzara Restaurant ve Bishop Yeşilköy de Bakırköy’de en çok tercih edilen mekanlar arasında bulunuyor. Davet fiyatları ise ortalama olarak 50 TL ile 200 TL bandında değişim gösteriyor.

Bakırköy içerisinde daha fazla davet salonu incelemek istersen buraya tıklaman yeterli.

KÜÇÜKÇEKMECE DAVET VE BALO SALONLARI

İçeriğimize tercih edilebilirlik seviyesi oldukça yüksek olan bir diğer ilçe olarak karşımıza çıkan Küçükçekmece ile devam ediyoruz. Tıpkı Bakırköy gibi Küçükçekmece de davet ve balo salonları alanında birçok farklı seçenek sunuyor.

İpek Wedding Fiyatları

Şık mimarili davet alanları ile beğenileri üzerinde toplayan İpek Wedding Garden uygun fiyatları ile de en çok tercih edilen davet salonları listesine giriyor. Küçükçekmece özelinde davet salonu fiyatları ise ortalama kişi başı 80 TL’den başlıyor. Net fiyat bilgisi alarak kampanyalardan faydalanmak için ücretsiz danışmanlık servisimizle iletişime geçebilirsin.

AVCILAR'DA DÜĞÜN DAVET FİYATLARI NE KADAR?

Avcılar’da bulunan davet alanları özellikle sundukları geniş davetli ağırlama kapasiteleri ile farklılaşıyor. En kalabalık törenlere sorunsuz şekilde ev sahipliği yapılıyor. İlçede özellikle Salon Armoni ön plana çıkıyor. Üstelik davet fiyatları da yalnızca 50 TL’den başlıyor.

Mira Palas Fiyatları

Avcılar ilçesinde yer alan davet salonu fiyatları kişi başı ortalama olarak 30 ve 50 TL arasında değişiyor. Talep ettiğin hizmetler seçeneklerine göre bu fiyat şekillenerek 150 TL’ye kadar yükselebiliyor.

BEYLİKDÜZÜ DAVET SALONLARI

İstanbul’da davet salonları ile ön plana çıkan bir diğer ilçe ise Beylikdüzü. İlçedeki davet salonları sunduğu kaliteli hizmetleri ve uygun fiyatları ile beğeni topluyor. Göz kamaştırıcı deniz manzarası ile dikkat çeken Cemil Hoca Restaurant önerilerimiz arasında yer alıyor.

Villa Rose Fiyatları

Mekanlar ayrıca sundukları catering hizmetleri ile de farklılaşıyor. Beylikdüzü’nde davet salonu fiyatları ortalama olarak ise kişi başı 50 TL’den başlıyor.

Daha fazla Beylikdüzü davet alanı incelemesi için buraya tıklaman yeterli.

BAĞCILAR DÜĞÜN DAVET ALANLARI

Bağcılar ilçesi de davet salonları ve uygun fiyatları ile tercih edilen ilçelerden biri. Hem düğün salonu hem de davet salonları yemekli ve yemeksiz organizasyonlar için rağbet görüyor.

Güneşli Park Düğün Davet Fiyatları

50 TL’den başlayan fiyatları ile Güneşli Park Düğün & Davet Salonu lezzetli yemekleri ve kokteyl menüleri ile müşterilerinin beğenisini topluyor. Bağcılar davet salonları fiyatları ise ortalama olarak 30 TL’den başlıyor.

ESENYURT'TAKİ DAVET ALANLARI

İstanbul genelinde kapalı davet alanı organizasyonu gerçekleştirmek isteyenlerin değişmeyen adresi Esenyurt ilçesi oluyor. Esenyurt davet mekanları sade ve şık tasarımları ile misafirlerden tam not alıyor.

Banquet Deluxe Fiyatları

Banquet Deluxe Düğün & Davet çiftlerin düğünleri için en çok tercih ettiği davet salonları arasında yer alıyor. İlçede davet mekanı fiyatları kişi başı 50 TL’den başlayıp 150 TL’ye kadar yükseliyor.

BÜYÜKÇEKMECE'DE DÜĞÜN DAVET

Avrupa Yakası bölgesindeki Büyükçekmece ilçesinde hizmet veren davet alanları ile yazımıza devam ediyoruz. Hem düğün hem de kına gecesi, doğum günü ve mezuniyet balosu gibi organizasyonlar için tercih edilen davet salonlarının fiyatları da oldukça uygun bir skalada değişim gösteriyor.

Oba My Club Fiyatları

Açık davet alanı olarak kullanılan Grand Aqua Marine havuz başı davetleri için sıklıkla tercih ediliyor. Club Çakra, Oba My Club ve World Point Hanedan Balo Salonu da Büyükçekmece ilçesinde yer alan başarılı davet alanlarından birkaçı. Büyükçekmece davet salonu fiyatları ise 30 TL’den başlıyor.

FATİH'TEKİ EN ŞIK DAVET SALONLARI

Fatih’teki davet alanları geniş seçeneklere karşın belirlenen uygun organizasyon fiyatları ile dikkat çekiyor. 250 kişilik kapasite sunan ve geniş çaplı organizasyonlara ev sahipliği yapan Asitane Restaurant ilk tavsiyelerimiz arasında bulunuyor. Üstelik fiyatları da sadece 50 TL’den başlıyor.

Sultan Sarnıç Fiyatları

Sultan Sarnıç’ta zengin menü seçenekleri ile misafirlerden tam not alıyor. Fatih ilçesinde yer alan davet salonu fiyatları ise kişi başı 50 TL’den başlıyor. Talep ettiğin hizmetlere göre bu fiyat 150 TL’ye kadar yükselebiliyor.

BEŞİKTAŞ DAVET YERLERİ VE KULÜPLER

İstanbul Avrupa Yakası’nda davet salonlarının en çok yoğunlaştığı ilçelerden biri de Beşiktaş oluyor. Beşiktaş özellikle muhteşem boğaz manzaralı davet alanları ile farklılaşıyor. Davet alanları en şık tasarımlarla dekore ediliyor.

Divan Vodafone Park Fiyatları

1000 kişilik kapasitesi ile farklılaşan Divan Vodafone Park hem uygun fiyatlı hem de ayrıcalıklı hizmetler sunuyor. Sortie ve Saltanat Kuruçeşme de en çok tercih edilen davet alanları arasında yer alıyor.

Beşiktaş içerisinde yer alan davet alanları listelemesi bir tık uzağında yer alıyor.

SARIYER DAVET ALANLARI FİYATLARI

Avrupa Yakası tarafında hizmet veren davet salonları incelememizi Sarıyer ilçesi ile sonlandırıyoruz. Bahsettiğimiz diğer ilçeler gibi Sarıyer de davet ve balo alanları konusunda birçok seçenek sunuyor. İlçede bulunan Yıldız uygun davet fiyatları ile en çok tercih edilen davet salonları listesine giriyor.

Çamlık Garden Fiyatları

Farklı seçenekler için de yine Sarıyer ilçesinde faaliyet gösteren Beyaz Kona ve Çamlık Garden da göz atabileceğin mekanlardan birkaçı. Sarıyer davet alanı fiyatları ise ortalama olarak 50 TL’den başlamakta.

İstanbul Anadolu Yakası'nda Davet Mekanları ve Fiyatları

İçeriğimize Anadolu Yakası davet alanları ile devam ediyoruz. Anadolu Yakası’nda; Ataşehir, Pendik Beykoz ve Üsküdar ilçelerinde bulunan mekanlar tercih edilebilirlik seviyesi açısından oldukça ön planda.

İstanbul Davet Alanları Fiyatları

İstanbul Anadolu Yakası davet mekanları fiyatları ise ortalama olarak 30 TL’den başlayarak şekilleniyor. Bu fiyatlar davetli sayısından organizasyon türüne kadar birçok seçenekte farklılaşıyor. Aşağıda ise “Anadolu Yakası’nda en iyi davet mekanları hangileri?” sorusuna verdiğimiz yanıtlar yer alıyor.

PENDİK'İN EN SEVİLEN DAVET ALANLARI

Avrupa Yakası sonrasında Anadolu Yakası tarafındaki en iyi davet alanlarının bulunduğu ilçelere Pendik ile başlıyoruz. Hem merkezi konumu hem de davet salonu seçenekleri çokluğu ile Pendik birçok insanın uğrak noktası konumunda bulunuyor.

Ada Tesisleri Fiyatları

Pendik’te bakmadan geçmemen gereken mekanlar arasında Ada Tesisleri Düğün Salonu yer alıyor. Düğün salonu geniş hizmet yelpazesi sayesinde sıklıkla tercih ediliyor. Ada Tesisleri Düğün Salonu davet fiyatları ise 50 TL’den başlıyor.

ÜMRANİYE DAVET SALONU FİYATLARI

Ümraniye ilçesinde bulunan davet alanları organizasyon planlaması yapanlar için sunduğu ayrıcalıklı seçenekler ile vazgeçilmezler arasında yer alıyor. İlçe, Elisa Davet ve Balo Salonu ve Raff Lounge Cafe Restaurant ile herkesin zevkine hitap edecek mekanlara ev sahipliği yapıyor.

Elisa Davet Fiyatları

Ümraniye ilçesindeki davet salonları fiyatları kişi başı ortalama 30 TL gibi uygun bir fiyattan başlıyor. Davet alanları hakkında ayrıntılı bilgi alarak indirimli fiyatları incelemek istersen hemen ücretsiz hizmet veren danışmanlık servisimizle iletişime geçebilirsin.

MALTEPE'DE DAVET FİYATLARI NE KADAR?

Hem merkezi konumu hem de çeşitli davet salonu seçenekleri ile Maltepe pek çok kişinin tercihi haline geliyor. Maltepe’de en sevilen davet salonları arasında bulunan Beyaz Köşk Garden 50 TL’den başlayan fiyatları ile tercih edebileceğin mekanlardan biri oluyor.

Beyaz Köşk Garden Fiyatları

Maltepe bölgesinde bulunan davet salonları fiyatları ise ortalama olarak 50 TL’den başlıyor ve 150 TL’ye kadar yükselebiliyor.

Maltepe’de daha fazla davet alanı incelemek için buraya tıklayabilirsin.

KARTAL DÜĞÜN VE DAVET SALONLARI

İstanbul Anadolu Yakası’nda davet salonları ile farklılaşan bir diğer ilçe ise Kartal. İlçedeki davet salonları sunduğu hizmetleri ve uygun fiyatları ile birçok kişinin beğenisini topluyor. Göz kamaştırıcı doğa manzarası ile dikkat çeken Aydos Ormanı Düğün Davet önerilerimiz arasında yer alıyor.

Aydos Ormanı Düğün Davet Fiyatları

Üstelik mekanın fiyatları da kişi başı yalnızca 50 TL’den başlıyor. Kartal ilçesinde hizmet veren diğer davet salonları olan Club Swedish ve Aşşrom Dragos da tercihlerin arasında olması gereken mekanlar arasında. Kartal genelinde davet salonları fiyatları kişi başı ortalama 50 TL’den başlıyor.

İSTANBUL DAVET ALANLARINDA YEMEKLİ DÜĞÜN

İstanbul’da düğün organizasyonu planlama sürecinde olan birçok çift mekan arayışı tercihlerini davet salonlarından yana kullanıyor. İstanbul davet alanları düğün organizasyonu kapsamında ayrıcalıklı hizmet seçenekleri sunuyor. Şehirdeki pek çok davet alanı çiftlerin düğün törenleri için gerekli olan tüm ihtiyaçlarını karşılıyor.

İstanbul Davet Alanları Fiyatları

Organizasyonlar hem yemekli hem de yemeksiz şekilde gerçekleştirilebiliyor. Yemekli organizasyonlar için usta aşçılar tarafından titizlikle hazırlanan menüler servis ediliyor. Vegan, vejetaryen, kosher ve diyabet gibi seçenekler için de ayrıca düzenlemeler yapılıyor. Böylece tüm damak zevklerine hitap edilmesi hedefleniyor.

İstanbul Davet Organizasyon Firmaları ve Fiyatları

Davet organizasyonları için en önemli konulardan birisi de dekorasyon seçenekleri oluyor. Son zamanlarda davet alanları farklı tasarımlar ile ön plana çıkartılıyor. Bu aşamada da eksiksiz planlamalar yaparak süreci kolaylaştıran organizasyon firmaları oldukça fazla rağbet görüyor.

İstanbul Davet Alanları Fiyatları

Davet salonuna karar verdikten sonra organizasyonunu profesyonel bir ekibin planlamasını istiyorsan deneyimli bir organizasyon firması ile çalışabilmen mümkün oluyor. İstanbul içerisinde hizmet veren organizasyon firmaları arasında en çok tercih edilenlerden olan Sürprizler Diyarı, davetler için birçok hizmet sunuyor. Paket fiyatları ise ortalama olarak 2000 TL’den başlıyor.

İstanbul Düğün Organizasyonu Firmaları Fiyatları

İçeriğimizin devamı düğün organizasyonu gerçekleştirecek olan gelin ve damat adayları için geliyor. İstanbul’da bulunan organizasyon firmaları ile anlaşarak kına gecesinden düğüne kadar tüm davet planlamalarını uzman ekiplerin ellerine bırakabilirsin.

İstanbul Davet Alanları Fiyatları

Üstelik İstanbul’da birçok farklı düğün organizasyonu firması seçeneği bulunuyor. Şehrin hemen hemen her ilçesinde hizmet sunuluyor. İstanbul’da düğün organizasyonları fiyatları ise ortalama olarak 1500 TL’den başlıyor.

Daha fazla düğün organizasyonu firması inceleyerek kampanyalar hakkında bilgi almak için buraya.

İçeriğimizde İstanbul’da bulunan davet mekanlarını Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası olmak üzere iki seçenekte de ayrıntılı şekilde inceledik. İstanbul’da yer alan organizasyon firmalarının hizmet yelpazelerine de değindik. Tercih listene eklediğin mekanın bünyesindeki aktif kampanyaları incelemek için DüğünYardımcısı.com’un ücretsiz hizmet veren danışmanlık servisi ile iletişime geçebilirsin.

ARA

İstanbul Davet Alanları

İstanbul davet alanları hakkında yaptığımız ayrıntılı mekan incelemeleri kampanyalar ile birlikte içeriğimizin devamında yer alıyor.