İÇİNDEKİLER

İçindekiler

İzmir’de kır düğünü yapmak isteyen çiftlerin ilk incelediği yer olan Kaynaklar ilçesi sınırları içerisindeki mekanları ile büyük ilgi çekiyor. DüğünYardımcısı.com editörleri olarak Kaynaklar açık hava düğün salonları ve fiyatları hakkında yaptığımız bu araştırmada en popüler Kaynaklar kır düğün yerlerini de seninle paylaşıyoruz.

Kaynaklar Kır Düğünü Mekanları ve Fiyatları

Kaynaklar konumlu kır düğünü mekanları yetkilileri tarafından DüğünYardımcısı.com’a sunulan indirimli fiyatları hemen öğrenmek ister misin? Cevap “Evet” ise seni hiç vakit kaybetmeden tamamen ücretsiz hizmet veren organizasyon danışmanlarımıza yönlendirelim. Etkinlik planlamacılarımız bir telefon uzağında.

Kaynaklar’da Kır Düğün Salonları Fiyatları Ne Kadar?

Kaynaklar’da kır düğünü fiyatları 10 TL’den 150 TL’ye kadar olan geniş bir aralıkta belirleniyor. Düğün bütçen ister geniş ister dar olsun Kaynaklar’da kendine ve zevkine uygun bir kır düğün salonu bulabilmen mümkün.

Kaynaklar Kır Düğünü Mekanları ve Fiyatları

Kaynaklar’da yemekli kır düğünü fiyatları ortalama 80 TL olarak karşımıza çıkıyor. Hafta içi ve hafta sonuna bağlı olarak değişen fiyatları, davetli sayısı ve ek hizmetler de etkiliyor. Kaynaklar’da kokteylli kır düğünü fiyatları ise ortalama 20 TL’den başlıyor.

2021 yılı Kaynaklar kır düğünü mekanları fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıdaki çizelgeyi inceleyebilirsin;

Mekan Adı Yemekli Menü Kokteylli Menü
Kristal New Garden 30 TL 10 TL
Gözde Kır Düğün Salonu 50 TL 30 TL
Yayla First Kır Düğün Salonu 100 TL 30 TL
Zeytin Ev Kır Düğünü 30 TL 10 TL
Saray Kır Düğün Bahçesi 100 TL 50 TL
Esinti Kır Düğün Salonu 50 TL 10 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

En İyi 10 Kaynaklar Açık Hava Düğün Yeri

Kırçiçeği Event Hall, Yayla First Kır Düğün Salonu ve Değirmenci Kır Düğünü… Kaynaklar açık hava düğün yerleri, İzmir’e nam salmış durumda. Doğa ile iç içe bir kır düğünü yaşamak isteyen çiftler kesinlikle ilk olarak bu saydığımız mekanları inceliyor.

Kaynaklar Kır Düğünü Mekanları ve Fiyatları

Bu mekanlara ek olarak Masal Park Kır Düğün Salonu, Esinti Kır Düğün Salonu ve Zeytin Ev Kır Düğünü de en popüler Kaynaklar kır düğünü mekanları arasında sıralanıyor. Unutmadan Kristal New Garden’ın da bu listede bulunduğunu söyleyelim.

Kristal New Garden

Kaynaklar kır düğünü mekanları incelememize uygun fiyatları ile popülerleşen Kristal New Garden ile başlıyoruz. Kişi başı fiyatları 10 TL’den başlayan açık hava düğün yeri, yemekli kır düğünü fiyatları için 30 TL’lik bir ortalama ücret talep ediyor.

Kaynaklar Kır Düğünü Mekanları ve Fiyatları

750 kişiye aynı anda servis çıkarabilen Kaynaklar kır düğün salonu, after-party alanı bulundurması ile de farklılaşıyor. Ayrıca mekan, organizasyon sorumlusu desteği ile seni bir an bile olsun yalnız bırakmıyor.

Gözde Kır Düğün Salonu

Şıklığı ile misafirlerden tam puan alan Gözde Kır Düğün Salonu, düğün organizasyonu kapsamında sunduğu aksesuarları ile de büyük beğeni topluyor. Gelin yolu, gelin tagı ve kişiye özel düğün teması yaratımı mekanı rakiplerinden ayırıyor.

Kaynaklar Kır Düğünü Mekanları ve Fiyatları

Gözde Kır Düğün Salonu fiyatları kişi başı 30 TL’den başlıyor. Hafta içi gerçekleşecek kokteylli kır düğünü için belirlenen bu rakam hafta sonu 50 TL’ye çıkıyor. Mekanda yemekli kır düğünü fiyatları ise ortalama olarak 65 TL.

Hemen Fiyat Al

Yayla First Kır Düğün Salonu

Yemekli, yemeksiz ve kokteylli düğün konseptleri sunan Yayla First; özellikle pasta & meşrubat ikramlı bir konsept sunması ile farklılaşıyor. Barkovizyon bulundurması ile de teknolojik altyapı kalitesini konuşturan mekanda eğlenceli bir gece seni bekliyor.

Kaynaklar Kır Düğünü Mekanları ve Fiyatları

Yayla First Kır Düğün Salonu fiyatları 30 TL ile 100 TL arasında netleşiyor. Yemeksiz kır düğünü fiyatları ortalama 35 TL olarak gözüküyor. Mekanda kokteylli bir kır düğünü ise kişi başı ortalama 65 TL’lik bir değere sahip.

Hemen Fiyat Al

Zeytin Ev Kır Düğünü

Buca, Kaynaklar konumunda butik bir kır düğünü organizasyonu ile mi dünya evine girmek istiyorsun? Cevap “Evet” ise seni Zeytin Ev ile tanıştıralım. 200 kişilik kapasitesi ile samimi bir ortam sunan kır düğün salonu, uygun fiyatları ile de dikkat çekiyor.

Kaynaklar Kır Düğünü Mekanları ve Fiyatları

Zeytin Ev Kır Düğünü fiyatları 10 TL’den başlıyor. Mekan kokteylli bir düğün paketi sunmuyor. Hafta içi yapılacak yemekli kır düğünü fiyatları 10 TL ile 30 TL arasında belirleniyor. Bu rakam hafta sonu 50 TL’ye yükseliyor.

Saray Kır Düğün Bahçesi

2000 kişilik kapasitesi ile en büyük Kaynaklar kır düğünü mekanları arasında yer alan Saray Kır Düğün Bahçesi, catering olanakları ile büyük beğeni topluyor. Organizasyon öncesi menü tadımı ve değişimi sunması mekanı farklı bir konuma taşıyor.

Kaynaklar Kır Düğünü Mekanları ve Fiyatları

Saray Kır Düğün Bahçesi fiyatları ise 50 TL ile 100 TL skalasında yer alıyor. Hafta içi yapılacak düğünler ortalama 65 TL’lik bir değere sahip iken hafta sonu düğünleri ise 90 TL’lik bir ortalama değer ile karşımıza çıkıyor.

Esinti Kır Düğün Salonu

En uygun Kaynaklar kır düğünü mekanları arasında yer alan bir diğer yer ise Esinti Düğün Salonu. Kişiye özel tema yaratabilen ve mekan giydirme olanakları ile görselliğe çok önem veren mekan, dışarıdan organizasyon firması getirmene de izin veriyor.

Kaynaklar Kır Düğünü Mekanları ve Fiyatları

Esinti Kır Düğün Salonu fiyatları ise 10 TL’den başlayarak 50 TL’ye kadar yükseliyor. Hafta içi kokteylli kır düğünü için belirlenen 10 TL’lik kişi başı fiyatı hafta sonu 30 TL’ye çıkıyor. Mekanda yemekli kır düğünü fiyatları ise ortalama 40 TL.

Hemen Fiyat Al

Masal Park Kır Düğün Salonu

1000 kişilik kır bahçesi ile geniş bir alana yayılan Masal Park Kır Düğün Salonu, Kaynaklar kır düğünü mekanları incelememizdeki şimdiki durağımız. 350 araçlık otopark alanı ile mekan, özel aracı ile gelen misafirlerinin aklının dışarıda kalmasını da önlüyor.

Kaynaklar Kır Düğünü Mekanları ve Fiyatları

Masal Park Kır Düğün Salonu fiyatları 25 TL’den başlayarak 60 TL’ye kadar yükseliyor. Mekanda yemekli kır düğünü fiyatları hafta içi 40 TL olarak belirlenmiş durumda. Bu rakam hafta sonu ise 60 TL’ye çıkıyor.

Hemen Fiyat Al

Kırçiçeği Event Hall

En şık Kaynaklar açık hava düğün salonları arasında gösterilen Kırçiçeği Event Hall, kır düğünü organizasyonu olanakları ile herkesin beğenisini topluyor. Ahşap dekorasyonu ile rustik bir atmosfer yaratan mekan, after-party olanağı da sunuyor.

Kaynaklar Kır Düğünü Mekanları ve Fiyatları

Kırçiçeği Event Hall’da kır düğünü fiyatları ise 50 TL’den 150 TL’ye kadar olan bir skalada sunuluyor. Mekanda yemekli kır düğünü fiyatları hafta içi 90 TL olarak gözüküyor. Kırçiçeği Event Hall’da hafta sonu yapılacak bir kır düğünü fiyatı ise ortalama 125 TL.

Hemen Fiyat Al

Değirmenci Kır Düğünü

Her bütçeye uygun kır düğünü paketleri ile geniş bir kitleye hitap eden Değirmenci Kır Düğünü, Kaynaklar açık hava düğün mekanları incelememizdeki son durağımız. 1000 kişilik kır bahçesi ile hizmet veren mekan, 400 kişilik de kapalı mekan barındırıyor.

Kaynaklar Kır Düğünü Mekanları ve Fiyatları

Değirmenci Kır Düğünü fiyatları ise kişi başı 10 TL’den başlayarak 100 TL’ye kadar yükseliyor. Mekanda yemekli kır düğünü fiyatları ise ortalama 75 TL olarak karşımıza çıkıyor. Değirmenci Kır Düğünü bünyesinde kokteylli düğün fiyatı ise ortalama 25 TL.

Hemen Fiyat Al

İzmir'de daha fazla kır düğünü mekanı alternatifi incelemeye ne dersin? 

İzmir Gelinlikçileri ve Moda Evleri

Kır düğünü mekanı seçimi ardından çiftleri ve özellikle gelin adayları gelinlik modeli seçiminde oldukça zorlanıyor. DüğünYardımcısı.com editörleri olarak tüm düğün hazırlıkları safhasında sana yardımcı olmak için buradayız.

Kaynaklar Kır Düğünü Mekanları ve Fiyatları

İzmir’de gelinlik fiyatları farklı hizmet paketleri halinde sunuluyor. Bu hizmet paketleri arasında kiralama, hazır model ve özel dikim paketleri bulunuyor. İzmir’de gelinlik kiralama fiyatları ise 350 TL ile 750 TL arasında netleşiyor.

Kaynaklar Kır Düğünü Mekanları ve Fiyatları

İzmir’de hazır model gelinlik fiyatları ise 1500 TL ile 2500 TL arasında netleşiyor. Modellere göre bu rakam 3500 TL’ye de yükselebiliyor. Buna ek olarak İzmir gelinlikçileri kişiye özel dikim için 7000 TL’ye kadar varan paket ücretleri talep ediyor.

Çağrı Şengül & Serdar Yüzer Couture

Geniş bir hazır gelinlik modelleri yelpazesi sunan Çağrı Şengül & Serdar Yüzer Couture, Alsancak’ta hizmet veriyor. Merkezi konumu ile de popüler olan İzmir gelinlikçisi nişanlık ve abiye satışı da gerçekleştiriyor.

Kaynaklar Kır Düğünü Mekanları ve Fiyatları

Çağrı Şengül & Serdar Yüzer Couture’da gelinlik fiyatları ise 3000 TL’den başlıyor. Hazır model gelinlikler için belirlenen bu rakam özel dikim gelinlikler söz konusu olduğunda ise 5000 TL’ye yükseliyor.

Hemen Fiyat Al

İzmir'in en popüler gelinlikçileri burada. 

-

Kaynaklar kır düğünü mekanları fiyatları çevresinde oluşturduğumuz içeriğimizin sonuna geldik. İzmir gelinlikçileri ve fiyatları ile de beslediğimiz yazımızın düğün hazırlıklarına katkı sunması bizi oldukça mutlu edecektir.

Düğün hazırlıkları döneminde aklına takılan veya destek almak istediğin her türlü konu için tamamen ücretsiz hizmet veren danışmanlık hattımızı arayabilirsin.

ARA

Kaynaklar Kır Düğünü Mekanları

Kaynaklar kır düğünü mekanları, fiyatları, kapasiteleri ve DüğünYardımcısı.com’a özel kampanyalı düğün paketleri ile aşağıdaki içeriğimizde seni bekliyor.