İÇİNDEKİLER

İçindekiler

En güncel İzmir kır düğünü fiyatları bilgilerini paylaştığımız içeriğimize hoş geldin! İzmir'de kır düğünü yapacak çiftlerimize bir el kitabı niteliği taşıyan yazımızda tüm soruların cevaplarını bulabileceksin. Çiçekliköy, Güzelbahçe, Gaziemir, Buca, Bornova ilçelerindeki en iyi kır düğünü salonları da aşağıdaki yazımızda okuyabileceklerinden. Ayrıca, açık düğün salonları, kına gecesi mekanları, nişan için cafeler ve İzmir evlendirme daireleri hakkında da bilgi sahibi olabilirsin.

İzmir Kır Düğünü Fiyatları

Yazı boyunca mekan incelemeleri ve İzmir'de indirimli kır düğünü fiyatları ile karşılaşacaksın. En güncel İzmir kır düğünü kampanyaları ve indirimlerinden yararlanmak için "Ücretsiz Teklif Al" butonlarımızı kullanabilirsin. İncelediğin kır düğünü mekanları arasında isteklerini karşılayan bir tanesinden randevu almak için ise danışman servisimizle ücretsiz iletişime geçebilirsin.

İstersen “İzmir’deki kır düğünü fiyatları ne kadar?” sorusunun cevabı ile içeriğimize geçelim.

İzmir'de Kır Düğün Fiyatları Ne Kadardan Başlıyor?

İzmir, kır düğün mekanı seçerken çiftlere birçok seçenek sunuluyor. Özellikle İzmir’de her ilçede birbirinden tecrübeli kır düğünü salonları yer alıyor. Mekanların sunduğu olanaklara göre kır düğünü fiyatları da değişiyor. Ancak bu kadar çeşitliliğin arasında kendi bütçene göre bir mekan bulman oldukça kolay. Biz de bu süreçte sana yardımcı olmak adına ayrıntılı bir fiyat listesi çıkardık.

İzmir’de kır düğünü için en çok tercih edilen ilçeler arasında Çiçekliköy, Narlıdere, Buca, Kaynaklar ve İnciraltı gibi bölgeler yer alıyor. İzmir kır düğün salonları fiyatları hakkında aşağıdaki tabloyu inceleyerek fikir sahibi olabilirsin.

İlçe Hafta İçi Hafta Sonu
Buca 50 TL 80 TL
Balçova 50 TL 80 TL
Bornova 40 TL 75 TL
Narlıdere 50 TL 80 TL
Urla 80 TL 100 TL
Çeşme 100 TL 150 TL
Güzelbahçe 60 TL 80 TL
Kemalpaşa 10 TL 30 TL
Gaziemir 30 TL 50 TL
Bayraklı 80 TL 100 TL
Karşıyaka 70 TL 90 TL
Konak 60 TL 100 TL

*Ortalama kişi başı başlangıç fiyatlarıdır. Taleplere göre farklılıklar gösterebilir.

Balçova Kır Düğün Salonları

Hayatın boyunca aklında olacak olan düğünü yemyeşil doğa ve masmavi deniz ile beraber hatırlamak mı istiyorsun? O zaman Balçova kır düğün salonları kesinlikle tercihlerin arasında yer almalı. Balçova en uygun fiyatlı kır düğün salonları arasında Aura Wedding Kır Düğünü ve Temiz Bahçe mekanları yer alıyor.

Bunların yanı sıra Beyzade Kır Düğünü ve Cuba Garden da seçeneklerin arasında olabilir. Balçova’daki kır düğünü salonları genellikle uygun fiyatları ile dikkatleri üzerinde topluyor. Hem gösterişli hem de uygun fiyatlı düğün gerçekleştirebilirsin.

Beyzade Kır Bahçesi Fiyatları Balçova İzmir

Balçova kır düğün fiyatları ortalama olarak 30 TL ile 100 TL arasında değişiyor. Mekanlar özelinde net fiyat bilgisi sahibi olmak için danışman servisimizle görüşebilirsin.

İnciraltı'nda Düğün Yapılacak Yerler

Balçova ilçesinde bir semt olan İnciraltı da kendi içinde zengin bir mekan yelpazesine sahip. İnciraltı Şamdan Kır Düğünleri, İnciraltı Garden Life ve Gurme Garden gibi uygun fiyatlı kır düğünü mekanları burada bulunuyor. İnciraltı’nda kır düğünü fiyatları ise 30 TL ile 75 TL arasında.

İnciraltı ve Balçova mevkiinde daha çok düğün mekanı alternatifi görmek için buraya!

Narlıdere Kır Düğün Mekanları

İzmir kır düğün salonları yazımıza Narlıdere kır düğün mekanları ile devam ediyoruz. Düğün için mekan arayışların bir türlü sonuç vermiyorsa Narlıdere’deki en iyi kır düğün salonları kesinlikle ilgini çekecek mekanları barındırıyor diyebiliriz.

Sana vereceğimiz açık düğün salonları önerileri arasında Ebruli Garden, En Bordo Wedding Hall ve Mavi Yeşil kır düğün salonları bulunuyor. Ayrıca butik düğün organizasyonu ve geniş çaplı davetler için ideal mekanlar bulunuyor.

Ebruli Garden Kır Bahçesi Kır Düğünü Fiyatları Narlıdere İzmir

Yaptığımız fiyat incelemesine göre Narlıdere kır düğünü salonu fiyatları oldukça uygun gözüküyor. Her bütçeye uygun düğün mekanı bulabileceğin bölgede fiyatlar 30 TL ile 50 TL arasında değişiyor. Net fiyat bilgili için organizasyon danışmanlarımızla iletişime geçmen yeterli.

Güzelbahçe'de Kır Düğünü Fiyatları

Geniş çaplı kır düğünü organizasyonları için fazlasıyla tercih edilen Güzelbahçe kır düğünü mekanlarını atlamamanı öneririz. Açık davet alanı kapasiteleri 1000 ile 2500 kişi arasında değişen Güzelbahçe, İzmir kır düğünü alanları kalabalık düğünler için rağbet görüyor.

Parc Ceremonie Kır Düğünü Fiyatları Güzelbahçe İzmir

Modern tasarım anlayışıyla hazırlanmış Gözde Wedding House, tam bir kır düğünü deneyimi için de Parc Cérémonie önerilerimiz arasında. Daha uygun fiyatlı kır düğün mekanları arasında Kalinka Garden yer alıyor.

Güzelbahçe ilçesinde hem uygun fiyatlı hem de lüks mekanlar yer alıyor. Düğün için düşük veya yüksek bütçe ayırmış olsan da kendine uygun bir mekan bulmakta sıkıntı yaşamayacaksın. Güzelbahçe kır düğünü fiyatları 30-150 TL arasında farklılaşıyor.

Güzelbahçe'de alternatifler bunlar ile sınırlı değil, daha çok mekan keşfetmek için buraya!

Urla Kır Düğün Salonları ve Fiyatları

İzmir’de en iyi kır düğün mekanları incelememize Urla kır düğün salonları ile devam ediyoruz. Urla kır düğünü konseptinde evlenecek çiftlere birçok seçenek sunuyor. Her bütçeye göre bir mekan mutlaka bulunuyor. Üstelik yüksek kapasiteli mekanlar ve butik organizasyon mekanları da bulunuyor.

Sultanlar Vadisi Kır Düğünü Fiyatları Urla İzmir

Öncelikle yüksek kapasiteli ve uygun fiyatlı kır düğünü salonu arayışında olan okuyucularımız için Sultanlar Vadisi ilk önerimiz. Daha orta kapasiteli ama lüks kır düğünü mekanı için de Manej Urla kesinlikle seçeneklerin arasında olmalı.

Urla’da kır düğünü fiyatları mekana göre ortalama 50 TL ile 300 TL arasında değişiyor. Organizasyonun yemekli düğün veya yemeksiz düğün olması fiyatlarda oynamaya sebep olabilir.

Urla düğün mekanları hakkında daha özel bilgiler almak için buraya!

Çeşme'de En Popüler Kır Düğün Mekanları

Şimdi gelelim herkesin hayallerini süsleyen Çeşme kır düğünü mekanlarına. Kendi başına göz kamaştırıcı güzellikte bir ilçe olan Çeşme, kır düğün salonları ile de dikkatleri üzerinde topluyor. Düğününü açık düğün salonlarında birinde yaptıktan sonra çok uzaklaşmadan güzel bir balayı ile organizasyonu daha da güzelleştirebilirsin.

Enginar Çiçeği Kır Düğünü Fiyatları Çeşme İzmir

Arkanda masmavi deniz ve kıpkırmızı günbatımı eşliğinde bir düğün için Ayasaranda Sunset Wedding & Event ve Bahçelika tercihlerin arasında olabilir. Ayrıcalıklı hizmetler alacağın uygun fiyatlı kır düğünü için ise Enginar Çiçeği Kır Düğün Salonu önerimizi değerlendirebilirsin.

Çeşme'de kır düğün fiyatları ortalama olarak kişi başı 50 TL’den başlıyor. Alacağın hizmetlere göre bu fiyat 100 TL’ye kadar çıkıyor. Genel olarak kalite bazlı düşündüğümüzde ortalama fiyatların bulunduğunu söyleyebiliriz.

Çeşme'de daha çok düğün mekanı keşfetmek isteyenler buraya!

Gaziemir Kır Düğün Mekanları

Sıradaki kır düğünü mekanı incelememize Gaziemir kır düğün salonları ile davam edelim. İzmir’in en büyük ilçelerinden biri olan Gaziemir birçok kır düğünü salonuna ev sahipliği yapıyor. Yemekli düğün, yemeksiz düğün ve alkolsüz kır düğünü seçenekleriyle herkese hitap ediyor.

Jasmin Jardin Kır Düğünü Fiyatları Gaziemir İzmir

Oldukça geniş bir alana kurulu olan Jasmin Jardin Wedding büyük organizasyon hayali kuran çiftler için ideal bir ortam sunuyor. Doğayla iç içe kır bahçesi konsepti arıyorsan da Bizim Bahçe ve Festival Düğün Salonu mekanlarına göz atmadan geçmemelisin.

Gaziemir'de kır düğün fiyatları ortalama 30 TL’den başlıyor. Mekanların olanaklarına ve senin talep ettiğin hizmetlere göre bu fiyat 100 TL’ye kadar çıkıyor.

Gaziemir düğün mekanları hakkında daha detaylı bilgi almak için buraya!

Buca Kır Düğün Salonları ve Fiyatları

Buca, belki de İzmir sınırları içerisinde en çok kır düğünü salonu barındıran ilçelerden bir tanesi. Bu sebeple hangi tarzda ve konseptte mekan arıyor olursan ol isteklerini yanıtlayacak bir mekan bulman fazlasıyla olası. 300 kişilik butik düğünlerden 2000 kişilik olağanüstü organizasyonlara kadar geniş bir mekan yelpazesine sahip.

Vera Kır Bahçesi Kır Düğünü Fiyatları Buca İzmir

Senin için önereceğimiz ilk Buca kır düğünü mekanı Kırçiçeği Event Hall. Lüks düğün hizmetleri uygun fiyatlarla karşılıyor. Kırçiçeği Event Hall mekanına ek olarak Masal Park Kır Düğün Salonu, Aşk Olsun Kır Düğün Salonu önerilerimiz arasında. Gölet Garden ve Vera Düğün Salonu da en çok tercih edilen kır düğün salonlarından.

Birçok Buca kır düğünü salonu uygun fiyatlı düğün mekanları kategorisine giriyor. Buca'da kır düğünü fiyatları ise kişi başı 30 TL’den 100 TL’ye kadar yükseliyor.

Buca Kaynaklar'da Düğün Yapılacak Yerler

Buca’daki açık düğün salonları genellikle Kaynaklar bölgesinde gruplaşmış. Life Park ve Palmiye Garden gibi mekanlar bulunuyor. Buca / Kaynaklar kır düğünü fiyatları veya açık düğün salonu fiyatları 30-100 TL arasında değişiyor.

Buca düğün mekanları hakkında daha ayrıntılı bilgiler almak istiyorsan buraya!

Bornova Kır Düğünü Mekanları

İzmir kır düğünü araştırmamıza Bornova kır düğün mekanları ile son sürat devam ediyor. Hem Bornova halkı hem de diğer ilçelerde yaşayan çiftler tarafından fazlasıyla rağbet görüyor. Bornova açık düğün salonları ve kapalı düğün salonları ile herkesi mest ediyor.

Dilek Bahçesi Kır Düğünü Fiyatları Bornova İzmir

Asmalı Kır Düğünü & Kahvaltı Evi, Elegance Garden ve Dilek Bahçesi kır düğün salonları ilk önerilerimizi oluşturuyor. Orta çaplı ve tamamen açık hava düğünü isteyenlere hitap ediyor. Papatya Garden ve Yeşil Köşk de butik kır düğünü için biçilmiş kaftan.

Bornova kır düğün fiyatları 50-150 TL arasında farklılık gösteriyor. Bornova’daki diğer kır düğün salonlarını görmek için aşağıdaki linke tıkla. Biz de yazımızda Pınarbaşı ve Çiçekliköy özelinde Bornova açık düğün salonlarına devam edelim.

Bornova mevkiindeki düğün mekanları hakkında tüm detaylara hakim olmak için buraya!

Çiçekliköy'de Kır Düğünü Yapılacak Yerler

Bornova’da kır düğün salonları ile ünlü bir diğer semt de Çiçekliköy semti. Tıpkı ismindeki gibi çiçeklerle çevrili bir ortamda kır düğünü yapmak istersen birkaç önerimiz var. Özseren Kır Düğün Salonu ve Badem Düğün Dernek gibi kır düğün mekanlarına göz atmalısın.

Çiçekliköy'de kır düğünü fiyatları ise Bornova ile hemen hemen aynı değerleri taşıyor. Çiçekliköy kır düğünü mekanları fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için ücretsiz danışmanlık hattımızı arayabilirsin.

Badem Düğün Dernek Kır Düğünü Fiyatları Bornova İzmir

Pınarbaşı Kır Düğün Salonları

Beyaz İnci Kır Bahçesi, Luxury Garden ve Aşiyan Artemis ile kır düğünü deneyimini sonuna kadar yaşayabilirsin. Pınarbaşı kır düğünü mekanları fiyatları da ortalama kişi başı 30-80 TL arasında değişiyor.

En Popüler Bayraklı Kır Düğün Mekanları

İzmir Arena ile ünlü Bayraklı kır düğün salonları da incelenecek mekanlar listende olmalı. Hem deniz kenarında hem de yeşilliklerin ortasında mekan arayan çiftlerin isteklerini karşılıyor. Kapasite konusunda da sıkıntı yaşamayacağın birçok mekan bulunuyor.

Butik ve uygun fiyatlı kır düğün salonları arasında Bizim Bahçe Kır Düğün Salonu ve İzmir Seyirtepe bulunuyor. Düğün fotoğraflarında arkanda deniz olsun istersen de Sandal Marina tam sana göre.

İzmir Arena Kır Düğünü Fiyatları Bayraklı İzmir

Bayraklı kır düğün mekanları ortalama fiyatları oldukça uygun. Farklı bütçelere göre mekan bulunan Bayraklı'da kır düğün fiyatları 50 TL’den başlıyor. 100 TL’ye kadar çıkan kişi başı fiyatlar mevcut.

Bayraklı düğün mekanları hakkında en detaylı bilgiler burada!

Karşıyaka'da En Çok Tercih Edilen Kır Düğün Salonları

“İzmir'de kır düğünü yapayım ancak şehirden de uzaklaşmayayım” diyorsan Karşıyaka kır düğün salonları tercihlerin arasında olmalı. Üstelik yemyeşil doğa ve masmavi denizden ödün vermeden bu güzellikleri şehrin içinde buluşturuyor.

Ve Hotels Karşıyaka Kır Düğünü Fiyatları İzmir

Kır bahçesi konseptinde bir düğün, leziz yemekler ve düğün ardından konaklama talep ediyorsan Ve Hotels Karşıyaka hizmetinde. Hem açık düğün salonu hem de kapalı düğün salonu da seçeneklerin arasında olsun dersen de Palm Park isimli kır düğün mekanını öneriyoruz.

Karşıyaka kır düğün salonları fiyatları kişi başı veya paket fiyatlar ile belirleniyor. Kişi başı fiyatları ise ortalama 30 TL’den 120 TL’ye kadar çıkıyor. Paket ve kampanyalı kır düğün fiyatları hakkında bilgi edinmek için de danışman servisimizle iletişime geçebilirsin.

Düğün salonları açısından zengin olan Karşıyaka'yı daha detaylı incelemek ister misin? Hemen tıkla.

Menemen Kır Düğünü Mekanları

İzmir kır düğün salonları incelememizi Menemen kır düğün mekanları ile sonlandırıyoruz. İlçe uygun fiyatlı düğün mekanı tercih eden okuyucularımız için birçok seçenek sunuyor. Ayrıca uygun fiyatlı olmasına rağmen mekanlar hiçbir hizmetten kaçınmıyor.

Çitlembik Bahçe Kır Düğünü Fiyatları Menemen İzmir

Sade ve zarif tasarımlarıyla öne çıkan ve 3000 kişilik kapasitesi ile Çitlembik Bahçe kır düğünü mekanlarını öneriyoruz. Hobi Park Düğün Davet de tüm isteklerini yeri getirecek bir mekan. Menemen kır düğün fiyatları 30 TL’den başlıyor. Düğün sahibinin talep ettiği hizmetlere göre kişi başı 100 TL’ye kadar yükseliyor.

Menemen düğün yerleri hakkında daha ayrıntılı bilgiler almak için buraya!

İzmir'de Açık Hava Düğün & Davet Mekanları

İzmir kır düğün mekanlarından sonra ziyaret ettiğimiz başlığımız İzmir açık hava düğün önerilerimiz. Açık havada düğün yapmak istiyor ama tamamen kır bahçesi konseptinde olsun istemiyorsan açık düğün salonu yerlerini öneriyoruz.

Rose Garden 1941 Düğün & Davet Fiyatları Konak İzmir

İzmir Alsancak semtindeki Rose Garden 1941, İzmir’deki en iyi açık düğün salonu seçeneklerinden bir tanesi. Çiğli Etçibaşı Hayalpark Restaurant da açık hava ve havuz başı düğün tercih eden çiftlerimiz için oldukça uygun. Vera Düğün Salonu, Karnaval Luxury de en iyi lüks açık hava düğün mekanları arasında.

İzmir'de açık hava düğün & davet mekanları keşfetmek için buraya!

En Popüler İzmir Kapalı Düğün Salonları

İzmir kapalı düğün salonları önerilerimize geçelim. Her mevsim hizmet veren kapalı düğün salonları ile herhangi bir hava sürprizinden kaçınabilirsin. Bu açıdan oldukça avantajlı olan kapalı düğün salonu önerilerimiz arasında ilk önce Gurme Garden bulunuyor.

Pırlanta Düğün Salonu Fiyatları Bornova İzmir

Pırlanta Düğün Salonu, Topkapı Düğün Salonları, Aşiyan Assos ve Aydemir Plaza Düğün Salonları da göz atılmadan geçilmemesi gereken düğün yerleri arasında. Hemen aşağıdaki linke tıklayarak daha fazla İzmir kapalı düğün salonları hakkında daha ayrıntılı bilgiler alabilirsin.

Daha fazla İzmir kapalı düğün salonları & mekanları için buraya!

Kır Bahçesinde Sünnet Düğünü İzmir

Şimdi de kır düğünü alanından çıkıyoruz ve sünnet düğünü konusuna ilerliyoruz. İzmir kır düğün salonları yalnızca düğün organizasyonları için hizmet vermiyor. Birçok kır düğünü salonunda rahatlıkla çocuğun için sünnet düğünü organizasyonu da gerçekleştirebilirsin.

Casa De Garden Sünnet Düğünü Fiyatları Balçova İzmir

İzmir sünnet düğünü için mekan önerilerimiz Masal Park Kır Düğün Salonu, Aura Wedding ve Byefendi Davet & Kahvaltı olarak şekilleniyor. Ayrıca, Casa de Garden ve Nanda Kır Düğünü Bahçesi mekanlarını da listene dahil edebilirsin.

İzmir sünnet düğünü mekanları listesi için buraya!

İzmir'de Kına Gecesi Organizasyonu İçin Mekan Önerileri

İzmir’de kına gecesi organizasyon gerçekleştirirken ister klasik salonda kına veya popülaritesini kazanmaya başlayan kır kınası konseptini seçebilirsin. Her iki seçenek için de pek çok mekan bulunuyor.

Gönül Bahçesi Kına Gecesi Fiyatları Karşıyaka İzmir

Kapalı kına salonları için Forbes Düğün Salonu, Gala Kına Evi ve Gönül Bahçesi salonlarını öneriyoruz. Kır kınası konsepti için ise Balçova Termal Otel ve Locca Garden kır düğünü salonlarını değerlendirebilirsin.

İzmir'de kına gecesi salonları listesi burada! Hemen incele!

İzmir'de Nişan İçin Cafeler ve Kiralama Fiyatları

Kınadan sonra da aile arasında yapacağın samimi küçük nişan organizasyonları için mekan önerilerine geçiyoruz. Nişan için İzmir’de cafe gibi mekanlar oldukça uygun. Hem sıcak bir ortam hem de uygun fiyatları ile bütçeni zorlamıyor.

Swiss Event Nişan & Söz Fiyatları Narlıdere İzmir

120 kişilik kapasitesi ile Bornova Çarşı Han, 200 kişilik kapasiteye sahip Swiss Event butik nişan organizasyonları için birebir. Bahçem Cafe & Restaurant ve Cafe Bolero gibi kafeler de fazlasıyla rağbet görüyor.

İzmir'de nişan yapmak için cafe veya mekan mı arıyorsun? Hepsi burada.

İzmir Evlendirme Daireleri ve Nikah Salonları

İzmir kır düğünü yazımızı, düğün sürecinin olmazsa olmazı İzmir evlendirme daireleri ve nikah salonları ile sonlandırıyoruz. Evlendirme dairesi seçimi yaparken ikamet adresine ve nikah salonu olanaklarına dikkat etmelisin.

Fuar Evlendirme Dairesi Nikah Fiyatları Konak İzmir

Her ilçede birden fazla evlendirme dairesi bunuluyor. Ancak İzmir’de en çok tercih edilen evlendirme daireleri Bayraklı Belediyesi Evlendirme Dairesi, Fuar Evlendirme Dairesi, Bornova Nikah Salonu olarak sıralanabilir.

İzmir evlendirme daireleri ve nikah salonları listesi için buraya! 

İzmir kır düğün mekanları, açık ve kapalı düğün salonları, nişan, kına ve sünnet düğünü mekanlarından bahsettiğimiz yazımızın sonuna geldik. Detaylı mekan araştırması yapmak için yazı boyunca bıraktığımız linklerle devam edebilirsin. Mekanlar ve kır düğünü fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi için ise danışman servisimizle her zaman ücretsiz bir şekilde iletişime geçebilirsin.

ARA

İzmir Kır Düğün Salonları ve Fiyatları

İzmir konumlu kır düğünü mekanları, salonları ve fiyatları araştırmamızı senin için aşağıdaki yazımızda derledik.