İÇİNDEKİLER

İçindekiler

Kır düğünü törenleri yaz aylarında doğa ile iç içe bir organizasyon gerçekleştirmek isteyen İzmir’li çiftler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. İzmir’in birçok farklı ilçesinde kır düğünü mekanları yer alıyor. Buca ise zengin seçenek yelpazeleri ile farklılaşıyor.

İzmir Buca Kır Düğünü Fiyatları

DüğünYardımcısı.com editörleri olarak Buca’da kır düğünü mekanı arayışını en hızlı şekilde sonlandırabilmen adına çeşitli araştırmalar gerçekleştirdik. İçeriğimizin devamında tüm mekanları listeledik. Dilediğin mekandan ücretsiz olarak teklif alarak sitemize özel kampanyalardan faydalanabilirsin.

Buca’da Kır Düğünü Fiyatları

İzmir’de düğün yapmak isteyen çiftlerimiz genelde yaz aylarında kır düğün organizasyonlarını tercih ediyorlar. İzmir ilinde bulunan kır düğün mekanlarının birçoğu ise Buca ilçesinde yer alıyor.

İzmir Buca Kır Düğünü Fiyatları

Buca’da kır düğünü organizasyonu fiyatları ise ortalama olarak kişi başı 30 TL’den başlamakta. İçeriğimizin devamında en çok tercih edilen mekanları sundukları hizmet seçenekleri ile birlikte inceledik. “En iyi Buca kır düğünü mekanları hangileri?” gibi sorulara verdiğimiz cevaplar da aşağıda bulunmakta.

Gözde Kır DüğünÜ

Buca 29 Ekim Mahallesi’nde bulunan Gözde Kır Düğünü çiftlerin en çok tercih ettiği mekanlardan birisi. Özel menü seçenekleri ve menü tadım avantajı ile misafirlerine ziyafet çektireceğin bir organizasyon için mekan doğru adres.

Gözde Kır Düğün Salonu Kır Düğünü Fiyatları

Gözde Kır Düğün Salonu kır düğünü fiyatları 30 TL’den başlıyor. DüğünYardımcısı.com’a özel olarak sunulan indirimli fiyatları incelemek için hemen ücretsiz hizmet veren danışmanlık servisimizle iletişime geçebilirsin.

Esinti Kır Düğün Salonu

Yalnızca düğün değil bugüne kadar onlarca etkinliğe ev sahipliği yapmış Esinti Kır Düğün Salonu sunduğu avantajlar ile rağbet gören bir mekan. Kır bahçesi alanının 1500 kişilik kapasitesi sayesinde kalabalık bir düğün hayal edenler için adeta biçilmiş bir kaftan.

Esinti Kır Düğün Salonu Kır Düğünü Fiyatları

Kişiye özel süslemeler ve bünyesinde bulunan organizasyon sorumlusu ile düğün akışı tam istediğin şekilde ilerliyor. Esinti Kır Düğün Salonu kır düğünü fiyatları ise kişi başı 10 TL’den başlıyor.

Cennet Vadisi

Adı gibi adeta cennetten bir köşe olan Cennet Vadisi çiftlere sunduğu geniş hizmet yelpazesi ile farklılaşıyor. Havuz başı davet alanı seçeneği ile birlikte toplam 3 farklı davet alanı seçeneği sunuyor.

Cennet Vadisi Kır Düğünü Fiyatları

Cennet Vadisi kır düğünü fiyatları 10 TL’den başlıyor. Tercih etmek istediğin hizmetlere göre sana en uygun fiyatı öğrenmek istersen ücretsiz hizmet veren danışmanlık servisimizle iletişime geçebilirsin.

Ücretsiz Destek Al

Hayalim Garden

Hayalim Garden, profesyonel ve usta ekibi ile farklılaşıyor. Mekanda yemekli organizasyonlar için verilen catering hizmetleri de misafirlerden tam not alıyor

İzmir Buca Kır Düğünü Fiyatları

1000 kişilik geniş kır bahçesi alanında yemekli ya da kokteyl düzeninde organizasyonlar gerçekleştirilebiliyor. Hayalim Garden kır düğünü fiyatları ise kişi başı 30 TL’den başlıyor.

Bıçakçılar Irmak Kır Düğün Salonu

Rustik dekor tasarımları ile ön plana çıkan Bıçakçılar Irmak Kır Düğün Salonu, kır düğünü başta olmak üzere birden fazla etkinliğe ev sahipliği yapıyor.

Bıçakçılar Irmak Kır Düğün Salonu

Özel menü seçenekleri ve multimedya ekibi gibi düğün günü kolaylık sağlayacak birçok avantajı sunuyorlar. Bıçakçılar Irmak Kır Düğün Salonu kır düğünü fiyatları ise 30 TL’den başlıyor.

Kaynaklar’da Kır Düğünü Fiyatları

İzmir Buca ilçesine bağlı olan Kaynaklar mevkii, hem yeşil alanları ve hem de gölet manzaraları ile kır düğün alanlarına adeta ev sahipliği yapıyor. Mekanlarda davetler birçok farklı seçenekte düzenlenebiliyor.

İzmir Buca Kır Düğünü Fiyatları

Yemekli, kokteyl ve pasta & meşrubat seçeneklerine sahip kır düğün mekanları, sundukları avantajlar ve hizmetlerle değişiklik gösteriyor. Buca Kaynaklar kır düğünü fiyatları ise 10 TL’den başlıyor. Kaynaklar kır düğünü mekanları incelemelerimizi içeriğimizin devamında listeledik.

Değirmenci Kır Düğün Salonu

Değirmenci Kır Düğün Salonu, hem kır bahçesi hem de kapalı davet alanı kategorisinde hizmet veriyor. Geniş sahnesi ve gece yarısına kadar devam eden müzik yayını ile eğlenceler hız kesmeden devam ediyor.

Değirmenci Kır Düğün Salonu Kır Düğünü Fiyatları

Değirmenci Kır Düğün Salonu kır düğünü fiyatları kişi başı 30 TL’den başlıyor. Yeşillikler ile çevrili bir atmosfer tercih eden çiftlerimize Değirmenci Kır Düğün Salonu’nu değerlendirmelerini tavsiye ediyoruz. Detaylı bilgi almak için danışmanlık hattımızı arayabilirsin.

Kırçiçeği Event Hall

Kırçiçeği Event Hall yemyeşil bahçesi, sade ve şık masa ve sandalye süslemeleri, havuzu, renkli çiçek aranjmanları ile adeta bir görsel şölen. Nikah masası havuz üzerinde bir platforma konumlanmış mekan şık ve marjinal bir tasarıma sahip.

Kırçiçeği Event Hall Kır Düğünü Fiyatları

Mekan; hem butik organizasyonlara hem de kalabalık davetlere kapılarını açıyor. Kırçiçeği Event Hall kır düğünü fiyatları ise 30 TL’den başlayarak tercih ettiğin hizmetler doğrultusunda şekilleniyor.

Ücretsiz Destek Al

Masal Park

Masal Park sunduğu geniş seçenek yelpazeleri ile farklılaşıyor. Mekanda düzenlenecek organizasyonlar hem yemekli olarak hem de kokteyl düzeninde gerçekleştirilebiliyor.

Masal Park Kır Düğün Salonu Kır Düğünü Fiyatları

Mekan özellikleri ve sunduğu hizmetlerle onları tercih eden çiftleri oldukça memnun ediyor. Masal Park kır düğünü fiyatları 25 TL’den başlıyor.

Vera Kır Bahçesi Düğün Salonu

Vera Kır Bahçesi Düğün Salonu kapalı davet alanında butik organizasyonlara, kır bahçesi alanında ise daha kalabalık davetlere ev sahipliği yapıyor. Fotoğraf alanı tasarımı avantajı da bulunan mekan rağbet gören bir kır düğün salonu.

Vera Kır Bahçesi Düğün Salonu Kır Düğünü Fiyatları

Müzik yayını ve servis hizmetleri de gece boyunca eksiksiz şekilde devam ediyor. Vera Kır Bahçesi Düğün Salonu kır düğünü fiyatları yalnızca 10 TL’den başlıyor.

Ücretsiz Destek Al

Seyir Garden

Seyir Garden hem açık hem de kapalı davet alanı kategorisinde hizmet sunuyor. Kaynaklar Mustafa Kemal Mahallesi’nde bulunan mekan oldukça merkezi bir konuma sahip.

Seyir Garden Kır Düğünü Fiyatları

Seyir Garden özel menü seçenekleri ve geniş hizmet yelpazesi ile de tercih sebebi oluyor. Mekan organizasyonlar için belirlediği fiyatları ile de tüm bütçelere hitap etmekte. Seyir Garden kır düğünü fiyatları ise 30 TL’den başlıyor.

Sahra Sultan

2000 kişilik davetli ağırlama kapasitesi ile farklılaşan Sahra Sultan en güzel kır düğünü organizasyonlarına ev sahipliği yapmak için kapılarını açıyor. Böylece en kalabalık düğün törenleri bile sorunsuz şekilde gerçekleştiriliyor.

Sahra Sultan Kır Düğünü Fiyatları

Mekanda hem yemekli hem de kokteyl menü seçenekleri sunuluyor. Menüler usta aşçılar tarafından titizlikle hazırlanıyor. Sahra Sultan kır düğünü fiyatları ise 30 TL’den başlıyor.

İzmir’in En İyi Düğün Organizasyonu Firmaları

Çiftler düğün planlama sürecinde; menü seçimleri, süslemeler, oturma düzenleri ve bunun gibi birçok ince ayrıntı ile bir arada uğraşmak zorunda kalıyor. Tüm süreç planlamasını bir arada düşünmek ise oldukça zorlayıcı oluyor.

İzmir Buca Kır Düğünü Fiyatları

Hayalindeki düğün törenini organizasyon firmaları ile paylaşarak tüm sürecin eksiksiz şekilde profesyonellerce yönetilmesini sağlayabilirsin. Senin için İzmir’de yer alan en iyi organizasyon firmaları ve hizmetlerini inceledik.

Sevim Organizasyon

Sevim Organizasyon, sadece İzmir’de değil talep doğrultusunda şehir dışında da hizmet veren bir firma. Yalnızca düğün organizasyonu değil talep edilen tüm davet ve etkinliklerin organizasyonlarını üstleniyorlar.

Sevim Organizasyon Düğün Organizasyonu Fiyatları

Hizmetler başlangıç ve her şey dahil olmak üzere iki paket seçeneğine ayrılıyor. Sevim Organizasyon düğün organizasyonu paket fiyatları ise 1000 TL’den başlıyor. Hemen firmadan ücretsiz şekilde fiyat teklifi alabilirsin.

Mon Jardin

İzmir’de düğün organizasyon şirketi denildiğinde akıllara ilk gelen firmalar arasında Mon Jardin bulunuyor. Firma alanında uzman ekibi ile de beğenileri kazanıyor.

Mon Jardin Düğün Organizasyonu Fiyatları

Birçok farklı organizasyon türü için en doğru planlamalar yapılıyor. Mon Jardin düğün organizasyonu fiyatları hakkında bilgi almak için hemen ücretsiz hizmet veren danışmanlık servisimizle iletişime geçebilirsin.

İzmir’de daha fazla organizasyon firması incelemek için buraya tıklaman yeterli.

İzmir’in En İyi Düğün Fotoğrafçıları

Düğün mekanı, davetli listesi, düğünde sunulacak olan ikramlar, mekan konsepti… Her şey tamam, peki geriye ne kaldı? Tabii ki yıllar boyunca saklanacak olan düğün fotoğrafları!

İzmir Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

Düğün öncesinde veya düğün anında tüm süreci yıllar boyunca aynı heyecanla hatırlamayı kim istemez ki? Senin için İzmir’in en iyi düğün fotoğrafçılarından olan Güneş Üstüner Studio hakkında detaylı bilgi topladık.

Güneş Üstüner Studio

İzmir Alsancak’ta bulunan fotoğraf stüdyosu hem dış çekimlerde hem de stüdyo çekimlerinde oldukça iddialı. Kullandıkları ekipmanların kalitesi ile müşterilerinin fotoğraflarını yıllar boyu saklayabileceğini garanti ediyorlar.

Güneş Üstüner Studio Dış Çekim Fiyatları

Firma; çeşitli çekim türleri, çekim anında kullanılan aksesuarlar, muazzam mekan tercihleri ile farklılaşmakta. Güneş Üstüner Studio paket fiyatları ise 1500 TL’den başlıyor.

İzmir'de bulunan tüm düğün fotoğrafçısı firmaları burada! 

İzmir’in Buca ilçesinde yer alan en iyi kır düğün mekanlarını ayrıntılı şekilde incelediğimiz içeriğimizi burada sonlandırıyoruz. Yazımızda İzmir’in en iyi organizasyon firmalarına da değindik. Tercih listene eklediğin mekanın hizmetlerinden aktif kampanyalar aracılığı ile faydalanmak ister misin? Hemen ücretsiz hizmet veren danışmanlık servisimiz ile iletişime geçerek ayrıntılı bilgi alabilirsin.

ARA

İzmir Buca Kır Düğünü Mekanları

İzmir Buca kır düğünü mekanları, hizmet yelpazeleri ve kampanyalı fiyatları ile birlikte içeriğimizin devamında.