İÇİNDEKİLER

İçindekiler

Yaz aylarında evlenecek çiftler tarafından sıklıkla tercih edilen kır düğünü organizasyonları için birçok farklı mekan seçeneği bulunuyor. Menderes ilçesi de açık hava düğün mekanları ile ön plana çıkıyor. İçeriğimizin devamından en popüler yerleri kampanyalı fiyatları ile birlikte inceleyerek, mekan arayışını en hızlı şekilde sonlandırabilirsin.

Menderes Kır Düğünü Mekanları ve Fiyatları

Menderes Kır Düğünü Mekanları Fiyatları Ne kadar?

Menderes'te açık hava düğün fiyatları; sunulan hizmetlere, olanaklara, organizasyon türü ve düğün gününe göre değişiklik gösteriyor. Ortalama kişi başı fiyatları ise 10 TL ile 50 TL skalasında seyrediyor.

Menderes Kır Düğünü Mekanları ve Fiyatları

Menderes kır düğünü mekanları organizasyonunda belirlediğin yemekli ve kokteylli düzen seçimini tamamen sana bırakıyor. Yemekli kır düğünü fiyatları kişi başı 30 TL’den başlarken; kokteylli düğünlerde bu rakam kişi başı 10 TL’ye kadar iniyor.

Aşağıda yer alan tablomuzdan en güncel bilgileri edinebilirsin:

Mekanlar Kokteylli Menü Yemekli Menü
Hanzade Kır Bahçesi 40 TL 50 TL
Denizatı Holiday Village 100 TL 150 TL
Rüya Nefes Kır Düğün Salonu 30 TL 50 TL
Menderes Kır Düğünü 10 TL 30 TL
Maci’s Restaurant & Wedding Garden 30 TL 50 TL
Trilya Garden 10 TL 30 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Menderes'in En İyi Kır Düğünü Mekanları

Doğayla iç içe atmosferiyle dikkat çeken Menderes ilçesinin kır düğünü mekanları; manzarasını zarif ve şık süslemeler ile tamamlıyor. Bu şık mekanlar arasından; hayalindeki kır düğünü organizasyonu için aradığın davet alanını kolaylıkla bulabilmen mümkün oluyor.

Menderes Kır Düğünü Mekanları ve Fiyatları

Hanzade Kır Bahçesi ve Denizatı Holiday Village gibi İzmirli çiftlerin sıklıkla tercih ettiği mekanlar arasında yer alıyor. Yazımızın devamında senin için tüm bu mekanları ve sundukları olanakları kapsamlı olarak inceledik.

Hanzade Kır Bahçesi

Yemyeşil doğasının içinden kapılarını aralayan Hanzade Kır Bahçesi; kır düğünü arayışında olan çiftler için en uygun mekanlardan biri. Çimler üzerindeki beyaz masaları ve rengarenk ışıklarla süslenmiş tüm alan mükemmel bir ambiyans yakalıyor.

Menderes Kır Düğünü Mekanları ve Fiyatları

250 kişilik kapasitesi bulunan açık hava alanı istediğin şekilde organize ediliyor. Dilersen daha kalabalık kır düğünü gerçekleştirmek için mekanın kapalı davet alanını da seçebilirsin. Kapalı düğün salonu 500 misafirine ev sahipliği yapma imkanı sunuyor. Ayrıca araçlarıyla gelecek olan misafirlerin için 75 araca kadar kapasitesi ve vale hizmeti olan bir otopark imkanı da bulunuyor.

Menderes Kır Düğünü Mekanları ve Fiyatları

Hanzade Kır Bahçesi fiyatları; yemekli düzende kişi başı 50 TL ile 120 TL arasında değişiyor. Kokteyl düğün fiyatları ise; kişi başı 40 TL ile 60 TL bandında seyrediyor.

Hemen Fiyat Al

Denizatı Holiday Village

Menderes kır düğünü mekanları arasında en çok tercih edilen adreslerden biri olan Denizatı Holiday Village; kumsal düğünleri için de uygun alan imkanı sunuyor.

Menderes Kır Düğünü Mekanları ve Fiyatları

İstersen deniz kenarında bir nikah töreni gerçekleştirebilirsin. Ya da yemyeşil çimlerin üzerinde unutulmaz bir kır düğünü de planlayabilirsin. Seçim tamamıyla sana kalmış. Tüm bu olanaklarının yanında konaklama imkanı da sunan mekan, şehir dışından gelen misafirlerin için kolaylık sağlıyor.

Menderes Kır Düğünü Mekanları ve Fiyatları

Deniz manzarası eşliğinde bir kır düğünü için Denizatı Holiday Village fiyatları; yemekli organizasyonlarında kişi başı 150 TL ile 250 TL arasında değişiyor. Kokteyl organizasyonlarında ise bu fiyatlar; kişi başı 100 TL ile 150 TL arasında belirleniyor.

Hemen Fiyat Al

Rüya Nefes Kır Düğün Salonu

Geniş bahçesiyle birlikte Rüya Nefes Kır Düğünü Salonu diğer Menderes kır düğünü mekanları arasından dikkat çekmeyi başarıyor. Bünyesinde bulunan organizasyon sorumlusu düğün hazırlıklarını tamamen senin isteklerine göre planlıyor.

Menderes Kır Düğünü Mekanları ve Fiyatları

Eğer istersen dışarıdan bir organizasyon firması getirebilmen de mümkün. Leziz yemekleriyle de ön plana çıkmayı başaran mekan; menüleri düğünün öncesi tadabilme ve değişiklik yapabilme imkanını sana sunuyor.

Menderes Kır Düğünü Mekanları ve Fiyatları

Tüm bu geniş olanaklarıyla birlikte hayallerindeki kır düğünü organizasyonu için Rüya Nefes Kır Düğün Salonu fiyatları; kokteyl organizasyonlarında kişi başı 30 TL ile 50 TL arasındayken; yemekli düğün fiyatları kişi başı 50 TL ile 100 TL arasında değişiyor.

Menderes Kır Düğünü

Menderes Kır Düğünü; iki çim alanıyla birlikte kır düğünü organizasyonu için tüm olanakları sağlıyor. Açık davet alanları; 800 ve 1000 kişilik oldukça geniş bir kapasite imkanı sunuyor.

Menderes Kır Düğünü Mekanları ve Fiyatları

Hayallerindeki kır düğününü gerçekleştirebileceğin mekanda, düğün organizasyonlarının yanı sıra; nişan, sünnet düğünü, kına gecesi ve özel davetler olmak üzere birçok davete de ev sahipliği yapılıyor.

Menderes Kır Düğünü Mekanları ve Fiyatları

Menderes Kır Düğünü fiyatları; oldukça uygun seçenekleriyle dikkat çekiyor. Kokteyl ve yemekli organizasyonların fiyatları kişi başı olarak 10 TL ile 30 TL arasında başlıyor.

Maci’s Restaurant & Wedding Garden

Maci’s Restaurant & Wedding Garden; Menderes kır düğünü mekanları arasından dekorasyonu ile ön plana çıkıyor. Beyaz masa ve sandalyelerle birlikte ferah ve modern bir görünüm yakalıyor. Nikah organizasyonları için özel dekorasyon süsleme hizmetleri de sunuyor.

Menderes Kır Düğünü Mekanları ve Fiyatları

Restaurant olmasının verdiği ayrıcalıkla düğünün için enfes bir lezzet şöleni sunuyor. Profesyonel ekibi; Türk ve dünya mutfağı arasından özenle seçerek hazırladığı menüleri tadabilme ve istediğin değişikliği yapabilme imkanını sana veriyor.

Menderes Kır Düğünü Mekanları ve Fiyatları

Yemekleriyle dikkat çeken Maci’s Restaurant & Wedding Garden fiyatları; yemekli ve kokteyl organizasyonlarında kişi başı 30 TL ile 50 TL arasında başlayan, oldukça uygun seçeneklere sahip.

Trilya Garden

Trilya Garden, düğününle ilgili her bir ayrıntıyı konseptine ve zevkine göre hazırlıyor. Organizasyon hizmeti sağlayan mekan; eğer istersen dışarıdan bir organizasyon firmasıyla çalışma imkanını da sana sunuyor.

Menderes Kır Düğünü Mekanları ve Fiyatları

Ses, sahne ve ışık sistemlerini sağlayan Trilya Garden; organizasyon hizmetinin yanı sıra eğlence olanaklarını da sağlıyor. Ayrıca tüm bu anları ölümsüzleştirmek istersen de; fotoğrafçı getirebilme imkanına sahipsin.

Menderes Kır Düğünü Mekanları ve Fiyatları

Menderes kır düğünü mekanları arasında en çok tercih edilen mekanlardan biri olan Trilya Garden fiyatları; oldukça uygun seçeneklere sahip. Yemekli ve kokteylli organizasyonlarda fiyatlar; kişi başı 10 TL ile 30 TL arasında başlıyor.

İzmir'de daha fazla kır düğünü mekanı incelemek ister misin? 

İzmir'in En Popüler Düğün Orkestraları

Bir düğünün en güzel anları elbette sevdiklerinle bol bol eğlendiğin; sevdiğin şarkılar eşliğinde dans ettiğin anlar. İzmir düğün orkestrası, DJ ve müzik grupları firmaları; düğünün için aradığın eğlenceyi sana sunuyor. Böylece düğünün daha da eşsiz bir hale getiriliyor.

Menderes Kır Düğünü Mekanları ve Fiyatları

Yetenekli solistlerinin yanı sıra tecrübeli müzik gruplarının geniş repertuarı eşliğinde sevdiğin tüm şarkılar; en mutlu gününde seni yalnız bırakmıyor. İzmir'de düğün orkestrası fiyatları; sunulan paketlere ve seçilen hizmetlere göre değişebiliyor. Paket fiyatları ise ortalama 1000 TL'den başlıyor.

Feedback Music & Event Organizasyon

Feedback Music & Event Organizasyon; DJ ve orkestra temininin yanı sıra yetenekli solistleriyle birlikte ön plana çıkan firmalardan biri. İstediğin şarkılardan oluşturulan özel müzik listesiyle birlikte orkestra düğününü adeta bir şenliğe çeviriyor.

Menderes Kır Düğünü Mekanları ve Fiyatları

Klasik müzikten, oyun havasına kadar her repertuarı isteğe göre düğününde icra ediyorlar. 8 farklı müzik grubuna sahip olan firma her organizasyonda hizmet verme olanağına sahip. Feedback Music & Event Organizasyon fiyatları; seçilen hizmetler ve ekiplere göre değişiyor. Paket fiyatları ise 1000 TL’den başlıyor.

İzmir'in tüm düğün orkestraları burada! 

-

Menderes kır düğünü mekanları hakkında birçok bilgi sunduğumuz içeriğimizin burada sonuna geldik. Yazımızda İzmir'in en popüler düğün orkestrası firmalarına da değindik. Aklında kalan sorular varsa ve mekanlar hakkında daha fazla bilgi almak istersen DüğünYardımcısı.com'un  danışmanlarından dilediğin zaman ücretsiz hizmet alabilirsin. Sana bir telefon kadar uzağız.

ARA

İzmir Menderes Kır Düğünü Mekanları

Menderes kır düğünü mekanları, tüm olanakları ve DüğünYardımcısı.com'a özel kampanyalı fiyatları aşağıda seni bekliyor.