Kına Gecesi Kartlarına Yazılacak Eğlenceli Sözler

Her geçen yıl kına gecelerinin bekarlığa veda partisi havasına dönüşmesiyle birlikte gelinin kız arkadaşlarının eğlencesine eğlence katacak yaratıcı fikirlere olan ihtiyaç da arttı. Önceleri minik hediyelikler ve resim çerçevelerine duyulan ihtiyaçtan sonra şimdi de konuşan panolar çıkmaya başladı karşımıza. Biz de hal böyle olunca anı ölümsüzleştiren kına fotoğraflarının havasına bir parça eğlence katmak için de konuşan kına gecesi panolarının üzerine eğlenceli sözler bulmak için kolları sıvadık. Siz de kına gecesi fotoğraflarınızın Facebook’ta ve Instagram’da fenomen olmasını istiyorsanız mutlaka göz atın deriz.

1- Çocuk da Yaparım, Kariyer de… – Kına Gecesi Kartları

Erkek tarafına küçük bir göz dağı vermek istiyorsanız kına gecesi kartlarınızı konuşturmakla işe başlayabilirsiniz. Mesela ne kadar yetenekli olduğunuzu dosta, düşmana ilan etmek için ‘Çocuk da Yaparım, Kariyer de…’ iddialı bir başlangıç olabilir.

2- Kız Kıza Olmak Bir Harika Dostum! – Kına Gecesi Kartları

Birlikte geçirdiğiniz ve hep beraber böyle bir arada olabildiğiniz ender anlardan birini de kına gecenizde yaşadığınıza göre fotoğraflarınızı dile getirebilirsiniz. ‘Kız Kıza Olmak Bir Harika Dostum!’ yazan kına gecesi kartınızla ne kadar eğlendiğinizi göstermeniz mümkün.

3- Diren Damat – Kına Gecesi Kartları

Konuşan kına gecesi balonlarıyla hem eğlenmeye hem de damat adayına küçük bir mesaj vermeye ne dersiniz? Mesela ‘Diren Damat’ kartıyla çekilen fotoğraflarla küçük bir hashtag kampanyası yaratıp damat adayını mantion’layabilirsiniz. Hatta verilen mesaj bu kadar anlamlı olunca trend topic bile olabilirsiniz, belli mi olur!

4- Beni Ne Doktorlar, Ne Mühendisler İstedi! – Kına Gecesi Kartları

Böyle giderse kına geceniz damadı çıldırtma gecesine dönüşebilir. Ancak bu gece sizin geceniz ve istediğiniz kadar şımarabilirsiniz. ‘Beni Ne Doktorlar, Ne Mühendisler İstedi!’ kına gecesi kartıyla fotoğraf çektirmeyi unutmayın!

5- Ay Resmen Evleniyorum! – Kına Gecesi Kartları

Uzun zamandır bugünlerin hayalini kuran gelinlerdenseniz bu kına gecesi konuşma balonu tam da size göre. Hala inanamadığınızı, mutluluktan ayaklarınızın yere basmadığını ifade etmek için harika bir seçenek.

6- Düğünden Önce Son Çıkış – Kına Gecesi Kartları

En sevdiklerinizle birlikte geçen son anları ölümsüzleştirirken konuşan kına panoları sözleri içinde en sık kullanılanlardan biri de ‘Düğünden Önce Son Çıkış’. Kına yakma seremonisinden sonra yüzünüzü biraz güldürmek istiyorsanız birkaç poz çekip damat adayına gönderin. Bu panoyla birlikte gelen tatlı atışmalar moralinizi yerine getirebilir.

7- Sıra Bende – Kına Gecesi Kartları

Gecenin yıldız ismi siz olabilirsiniz ama en yakın kız arkadaşları da unutmamak gerek! Bol bol fotoğraf çekmelerini istiyorsanız kına gecesi kartlarınızın üzerine ‘Sıra Bende’ yazdırmayı unutmayın.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!