Kına Gecesi Nasıl Daha Eğlenceli Hale Getirilir 5 İpucu

Kına gecesi kendi içinde gelenekleri olan bir etkinlik. Bu geleneklere bağlı kalarak kına gecenizi daha eğlenceli hale getirmek ise sizin elinizde. Mesela işe müziklerden başlayabilirsiniz. Kına gecesi müzikleri nin herkesi eğlendirmesi için biraz yaratıcı fikirlere ihtiyacınız var. Hüzün ve eğlencenin bir arada olacağı kına gecesine sürprizler katarak kahkahaların süresini uzatabilirsiniz. Son dönemlerde moda olan gelinin bekarlığa veda partisi yapma modasını da kına gecenizle birleştirmiş olursunuz. İşte kına gecesi nasıl daha eğlenceli hale getirilir  5 ipucu…

kina-gecesi-0_3057161690

1- Sürpriz Müzisyenler

Kına için bütün kadınlar eve toplandınız. Her şey sıraya koyulmuş, müzikler hazırlanmış birden kapı çalıyor ve kapıyı açar açmaz fasıl ekibi müzik icrasıyla eve giriyor. Darbukanın gümbürtüleri herkesi heyecanlandıracak ve ayağa kaldıracaktır. Kınanın belli saatlerinde performans sergileyecek olan müzisyenleri kadınlardan da seçebilirsiniz. Fakat yakışıklı erkeklerin de aynı şekilde müzik ziyafeti sunabileceğini unutmayın. Aynı zamanda gece başında müzik organizasyonu unutulmuş gibi davranabilir herkes umutsuzluğa kapılırken bu sürprizle coşabilirsiniz.

4284210523_1dfc60c76d_b-copy

2- Söyle falcı kadın söyle!

Kına geceniz kalabalık değilse, sadece en yakın arkadaş ve kuzenlerle genç işi bir kutlama yapıyorsanız bir falcının kına gecesine teşrif etmesi herkesi oldukça fazla eğlendirebilir. Kadınların fala olan ilgisi ve merakı oldukça eğlenmenizi sağlayacaktır. Gelin çiçeğini kapmak için yarışacak bekarlar falcının kısmetlerini anlatması için dikkat kesileceklerdir.

3- Hediyelerle Yüzleri Gülümsetin

Kına gecenize gelecek olan kadınlara küçük hediyeler sunabilirsiniz. Örneğin tasarımla ortaya çıkan sabunlar günün anlam ve önemine dair mesajlar verebilir veya kınanız için özel kurabiyeler yaptırabilir ve ikram edebilirsiniz. Özellikle son dönemde oldukça fazla ilgi gören sabun hediyelerini konuklarınızın karakteristik özelliklerine göre yapabilecek olan firmalar bulunuyor. Hem esprili hem de anlamlı bu hediyeler yüzlerde gülümseme oluşturacaktır.

binbirdirek

4- Birbirinden Çılgın Maske ve Gözlükler

Kına gecenizde çekilecek olan yüzlerce fotoğraf olacak. Sosyal medya sayesinde de bu fotoğraflara yüzlerce insan bakacak. Fark yaratmak için maskeler ve gözlüklerle hem kına gecenizi hem de çekilecek fotoğrafları renklendirebilirsiniz. Birbirinden esprili parti gözlükleri ve seksi maskelerle kadın kadına şen şakrak bir eğlence sizi bekliyor.

5- Gelinin Zorlu Sınavı

Kına gecesinden önce gelinin yakın arkadaşları olarak damada sorular sorun ve doğru cevapları alın. Daha sonra bunu bir test haline getirin ve kına sırasında geline aynı soruları yöneltin. Tüm davetliler sırayla bir soru yöneltebilir. Gelin bilirse soruyu soran, bilemezse de gelin cezalandırılsın. Bunlar dansöz kıyafeti giyip oynamak, shot içmek gibi hayal gücünüze ve birbirinizi ne kadar iyi tanıdığınıza bağlı cezalar olabilir.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!