Kına Gecesi Ritüeli Yerine 4 Yaratıcı Eğlence Fikri 

kapak

Düğün günü yaklaştıkça artan hazırlıklar ve yoğun koşuşturmanın finalinde renkli bir kına gecesiyle doyasıya eğlenmek gelin adaylarının en büyük hakkı! Kolay mı, yepyeni bir hayata başlamanın telaşını yaşarken bir de yoğun bir dönemi geride bırakıyorlar. Hal böyle olunca o gelinlere özel bekarlığa veda tadında bir kına gecesi için yaratıcı seçenekler bulmak da bize düşüyor! Nostaljik bir kına gecesi düşleyenleri bir sonraki sefere bırakıyoruz. Şimdi ise kına gecesi ritüeli yerine yaratıcı eğlence seçenekleri arayan gelinleri ve arkadaşlarını mutlu edecek fikirlerimizi meraklılarının huzuruna sunuyoruz.

spa

Spa Kampı Yapmaya Ne Dersiniz? – Kına Gecesi Ritüeli Yerine 4 Yaratıcı Eğlence Fikri 

Atlattığınız stresli zamanlara inatla yenilenmeye ihtiyaç duyduğunuza eminiz. Peki, arkadaşlarınızı da bu keyfe ortak etseniz nasıl olur? Bizce kına gecesi yerine harika bir dinlenme molası olabilir. Vücudunuzu şımartırken bir yandan da son günlerinizde arkadaşlarınızla geçirdiğiniz birkaç günün sefasını doyasıya sürebilirsiniz. Spa için seçeceğiniz mekan alternatifleri ise yakın bölgedeki oteller olabileceği gibi İsviçre’nin Vals kasabasındaki termal merkezleri de tercih edebilirsiniz mesela.

havuz

Havuz Kenarında Renkli Bir Kına Sefası – Kına Gecesi Ritüeli Yerine 4 Yaratıcı Eğlence Fikri 

Kına gecesinin yeri ayrı! Fakat son yıllarda gelin adaylarının alternatif seçeneklerin peşine düştüğü de bir gerçek. Pek çok fikir ise çoktan denendi bile. Ancak bu kez ülke sınırlarında çok da görülmeyen bir seçenek ile huzurunuzdayız. Arkadaşlarınızı hamam da terletmek yerine havuz da serinletmeye ne dersiniz? Şık bir otelin havuzunu partiniz için kiralayabilirsiniz mesela. Nefis bir ikram büfesi kurup eğlenceli bir müzik listesi de hazırladınız mı, bu iş tamamdır! Artık gün boyu suyun içerisinde ister dans edebilir isterseniz güneşin tadını çıkarabilirsiniz.

tekne

Tekne Turuna Davet Var! – Kına Gecesi Ritüeli Yerine 4 Yaratıcı Eğlence Fikri 

‘Kına gecesi yerine organize edebilecek eğlence seçenekleri çok. Ama ben işin içinde deniz olsun istiyorum’ diyorsanız bu teklifimiz sizin için. Yanınızda götüreceğiniz arkadaşlarınızın sayısını belirleyin ve hemen bir tekne kiralamak için kolları sıvayın. Çünkü kına geceniz yerine derin maviliklere açılacağınız eğlence dolu bir tekne yolculuğuna çıkıyorsunuz. Nasıl fikir? İster Ege ya da Akdeniz koylarında dolaşın isterseniz komşu adalara doğru demir alın. Seçim sizin!

fal

Fala İnanma Düğün Öncesi Falsız da Kalma! – Kına Gecesi Ritüeli Yerine 4 Yaratıcı Eğlence Fikri 

Kadınların fala çok da inanmadığını biliyoruz. Ama yine de içlerindeki fal baktırma isteklerine karşı koyamadıkları da bir gerçek! O zaman düğün öncesinde kına gecesi ya da farklı bir konsept için vaktiniz yoksa neden fal günü düzenlemiyorsunuz? Ortaya harika anlar çıkacağına eminiz. Özellikle küçük oyunlarla da renklendirerek muhteşem bir gün geçirebilirsiniz. Falcınızla önceden anlaşarak yakın bir arkadaşınıza küçük bir kumpas kurabilirsiniz mesela.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!