Kır Düğünü Süslemeleri İçin Öneriler

 İlkbahar ve yazın sıcak havasını hissettiğimiz bu günlerde kır düğünü çiftlerinin beklediği zamanlar geldi, çattı. Onların tatlı bir heyecanla uyandığı bugünlerde akıllarında olan tek şey düğünleri! Hazırlıkların tüm aşamalarıyla tek tek ince bir özenle ilgilenen çiftlerin kır düğünlerine ayrı bir ihtimam gösterdikleri bir gerçek! Çünkü kır düğünü süslemeleri için geniş bir seçenek yelpazesi onları bekliyor. Hal böyle olunca bu engin denizin içinde dekorasyona karar vermek çok da kolay değil. Bu yüzden kır düğünü süslemeleri için önerilere beraber bakalım istedik. İşinizi kolaylaştıracak küçük önerilerle masallardaki çiftleri kıskandıracak bir kır düğününe imza atmak için özel olarak seçtiğimiz süsleme detaylarına mutlaka göz atmalısınız.

Çiçeklerden Bir Salıncağa Ne Dersiniz? – Kır Düğünü Süslemeleri İçin Öneriler

Kır düğünü süslemelerinizde çiçeklerle donatılmış bir salıncağa mutlaka yer vermelisiniz. Çocukluk pikniklerinin başrol oyuncusu olan salıncaklar, kır düğünleri süslemeleri için de harika bir seçenek. Ortamın doğallığına çok yakışacak olan salıncak hem size hem de sevdiklerinize çocukluk yıllarına dönme fırsatı tanırken düğün gününüzün en hoş anısı olarak akıllara kazınacak.

Ayçiçeği Renklerini Düğününüze Taşıyın – Kır Düğünü Süslemeleri İçin Öneriler

Kır düğünü süslemelerinde tercih edilen kır çiçeklerine artık alıştık. Alışılmışın dışına çıkarak süslemelerinize renk katmak ister misiniz? O halde ayçiçeklerini kır düğünü süslemelerinize taşıyabilirsiniz. Ahşap sandalye süslemelerinde, masa dekorasyonunda hatta gelin çiçeğinde ayçiçeği dalı kullanmak farklı bir kır düğünü süslemesi için iyi bir seçenek olabilir.

20151117160026

Piti Kareler ve Çiçekler – Kır Düğünü Süslemeleri İçin Öneriler

Kır düğünlerine en çok neler yakışıyor derseniz kesinlikle piti kareli süslemeler diyebiliriz. Cam kavanozlar, piti kare amerikan servisler ve ahşap masa süslemeleriyle siz de gerçek bir kır düğünü havası yaşatabilirsiniz. Dekoru tamamlayan küçük detaylar sizden sonraki çiftler için de yol gösterici kır düğünü süslemeleri arasındaki yerini mutlaka alacaktır.

dugun_yapalim_66148baf

Şekerleme Köşesi – Kır Düğünü Süslemeleri İçin Öneriler

Kır düğünü süslemeleri için şekerleme köşesi önerimize mutlaka kulak vermelisiniz. Hem çok eğlenceli hem de çok lezzetli olan süsleme, kır düğünleri için zevkli bir seçenek olacaktır. Konuklarınız günün keyfini şekerlemelerinizi tadıp çıkarırken size de eğlenceli bir düğün anısı olarak kalacaktır bu küçük büfe. Renkli bonbonlar, fındıklı şekerler ve meyveli sakızlar kır düğünleri için eğlenceli bir süsleme olarak akıllara kazınırken dekorasyonu da tamamlayacaktır.

izmit-dugun-2

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!