Kırmızı Söz Kıyafeti Modelleri

Her şey kısa bir cümleyle başlıyor aslında. Dudaklarınızdan çıkan kısa bir ‘evet’le kendinizi masal gibi bir hayatın içinde buluyorsunuz. Evliliğe giden yolda her gün ayrı bir heyecan bekliyor sizi, her an bambaşka güzellikler çalıyor kapınızı. Önce birlikte yaşayacağınız bir ömür için hayaller başlıyor sonra o hayalleri gerçeğe çeviren törenler. İşte söz töreniniz de bu masalın ilk durağı. Beraberliğinizin ilk adımı, yeni ailenizle birlikte geçirdiğiniz ilk anlar ve yıllar sonra mutlulukla hatırlayacağınız ilk göz ağrısı… Sizin için bu gecenin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz, ne kadar kararsız olduğunuzu da. Bunun için bu kez ihtişamı seven genç kızlar için kırmızı söz kıyafeti modellerinden oluşan küçük bir liste hazırladık. İddialı bir söz töreninde kırmızı kıyafet seçerken hangi modelleri tercih etmelisiniz merak ediyorsanız işte cevabı…

goz-kamastirici-kirmizi-elbise-modelleri-25

1- Evde yapılan samimi bir söz törenine kırmızı bir kıyafet modeli uygun olmaz diye düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Kırmızı mini bir söz kıyafeti evde yapılan tören için de pekala uygun bir model olabilir. Yeter ki ayakkabı, saç ve makyajınızda dengeyi sağlayacak olan detayları atlamayın. Örneğin; siyah bantlı topuklu ayakkabılar ve abartıdan uzak bir saç modeliyle kırmızı söz kıyafetinizin içinde baş döndürücü bir güzellik yakalayabilirsiniz.

fft20_mf6322763

2- Genç tasarımcıların hayatımıza girmesi kırmızı halı ünlülerinin şıklığına ulaşmamızı kolaylaştırdı. Siz de hala nasıl bir model seçeceğinize karar veremeyen gelin adaylarındansanız kırmızı söz kıyafetiniz için tasarımcı butiklerini gezmeye başlayabilirsiniz. Örneğin Galata son zamanlarda yeni tasarımcıların sıklıkla butik açtığı bir yer haline geldi. Bu hafta sonunu Galata’da söz kıyafeti olabilecek kırmızı elbise modellerine göz gezdirerek geçirebilirsiniz.

3- Düz vücut hatlarına sahipseniz söz kıyafetinize karar verirken vücut kıvrımı hareketleri veren kırmızı bir model seçmeniz yerinde olacaktır. Özellikler gösterişli bir söz töreni için böyle kırmızı bir model hem ortama uyum sağlayacak hem de küçük hilelerle mükemmel bir görüntüye ulaşmanızı sağlayacaktır.

ruyada-kirmizi-elbise-gormek

4- Geçmişin masumiyetini söz töreninize taşımaya ne dersiniz? O günlerde samimi bir atmosferde gerçekleşen söz törenlerine doğru bir yolculuk yapamasanız da o günlerin havasını taşıyan retro model kırmızı bir söz kıyafetiyle bambaşka bir ortam yaratabilirsiniz. Bu tarz bir modelle hem damat adayının ailesinde hoş bir izlenim bırakacak hem de yıllar sonra söz kıyafetinize baktığınızda ne kadar doğru bir seçim yaptığınızı düşünerek kendinizle gurur duyacaksınız.

kirmizi-kombin-6

5- Bu modelimiz açık alanda ya da havuz başında yapılacak bir söz töreni için. Söz kıyafetinizi İster ünlü bir markanın özel koleksiyonundan isterseniz pahalı bir butikten seçin, mekana uygun bir model tercih etmediyseniz en özel gününüz bir kabusa dönüşecektir. Kırmızı kıyafetler her zaman çarpıcı bir görüntüye sahip olduğundan açık bir mekanda yapılacak söz töreniniz için uçuş uçuş modelleri tercih etmeniz önemli. Unutmayın bu evliliğinizin ilk adımı ve ilk izlenimler sandığınızdan daha değerli.

kirmizi-elbise-2

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!