Kış Damatlık Önerileri

Evlenme teklifinde bulunduğunuz kız arkadaşınız artık müstakbel eşiniz. Peki tekliften sonra gelen telaş için önceden hazırlandınız mı? Gelinlerin ön planda olduğu evlilik süresinde damatları da geri planda bırakmak olmaz. Kış aylarında gerçeklecek düğününüz için hazırlık aşamalarını siz deneyimlemeden biz sizlere sunmayı uygun gördük. Damatlıkdan yaka çiçeğine, aksesuarlardan ayakkabı seçimlerine kadar yazımızda sizi kararsız bırakabilecek her detayı işledik. Kış ayında damat olacaklara önerilerde bulunduk. Zamanı sizin için hızlandırabildiysek eğer ne mutlu bize!

e50caa1f-e267-440f-b3d4-5e3d30849218

Damatlık – Kış Damatlık Önerileri

Kış ayında damat olacaklara önerilerde ilk sırayı damatlık alıyor. Kış ayı için uygun olabilecek damatlıklarda renk seçimi koyu tonlarda olmalıdır. Klasik siyah reginde bir takım ya da smokin, kahve ya da yeşil tonlarında takım bir elbise ile kış ayı için uygun olan damatlığınıza karar  vermiş olursunuz. Düğün mekanını ve düğün konseptini düşünürek hareket ederseniz eğer en doğru damatlığa da sahip olmuş olursunuz. Bizim sizler için önerdiğimiz damatlıklara bakarak ilham alabilirsiniz.

Yaka Çiçeği – Kış Damatlık Önerileri

Yaka çiçeği yaz ya da bahar aylarına göre farklı materyallerden seçilebilir. Tercihiniz mevsim çiçeklerinden yana olursa eğer ki bunu da gelin buketinden ilham alarak kompoze edebilirsiniz, haki ya da beyaz tonlarında ufak buket olabilir. Yine damatlığınıza uygun olarak, gömlek ya da papyon rengine göre yaka çiçeğinizin de hangi tonlarda olacağına karar verebilirsiniz. Bunun yanı sıra yaka çiçeği ile birlikte kullanacağınız mendil tercihiniz de yaka çiçeğinizin içinde yer alan tek bir renkten ilham alınarak oluşturabilir. Mesela, yaka çiçeğiniz haki tonlarında açıklı koyulu renklerde ise, uçuk yeşil renginde mendil kullanmanız çok daha uyumlu görünmenizi sağlar.

Aksesuar – Kış Damatlık Önerileri

Kış ayında damat olacaklara önerilerde aksesuarlar olmazsa olmazlardan. Kış deyince akıllara gelen şapka, eldiven ya da soğuklarda içinizi ısıtabilecek bir içki hiç de fena olmaz. Günlük tercihlerinizin dışına çıkarak daha şık ya da tarz aksesuarlara ulaşmanız mümkün. Kol düğmelerini de aksesuar olarak kullanabilirsiniz. Ceketinizin dışında tutacağınız gömlek ve uçlarına iliştirilmiş kol düğmeleri takımınızı tamamlayan harika aksesuarlar olabilirler. Bir çift eldiven ve damatlığınıza uygun düşen bir şapka ise sizi oldukça stil sahibi gösterir.

Swatch Erkek Kol Saati Modelleri

Ayakkabı – Kış Damatlık Önerileri

Kış ayında damat olacaklar için ayakkabı seçimi oldukça kolay. Kış aylarının hakimiyeti altında olan koyu renkler, kış ayında damat olacaklar için oldukça fazla alternatifi de beraberinde getirir. Smokin, frak ya da siyah bir takım altına rugan ya da deri ayakkabı seçerken takımınızın kumaşını da mutlaka göz önünde bulundurun. Kışlık bir kumaştan özel olarak dikilmiş siyah bir takım altına deri siyah ayakkabı gidebilecekken, frak ya da smokin altına mutlaka rugan ayakkabı giymelisiniz. Takımınız farklı tonlarda ve daha sportif kumaşlarda ise kahverengi deri oxford tarzı ayakkabılar ya da renk seven biriyseniz kadife ya da süet bir espadril takımınız ile harika görünecektir.

damatlik-icin-ayakkabi-modelleri

Papyon ya da Kravat – Kış Damatlık Önerileri

Erkek modasında 80’lerin alametifarikalarından biri olan  ince kravatlar günümüzde de popülaritesini korkumakta. Düğün için damatlığınızı seçerken, kullanacağınız aksesuar ve tamamlayıcılara da özen göstermelisiniz. Skinny bir ceket ve pantolon tercihiniz olursa eğer kravatınız mutlaka ince ve uzun olsun. Frak, smokin ya da siyah takım tercih edecekseniz de papyon kullanın. Frak ve smokin için saten papyon tercih ederken, siyah takım için kadife papyon kullanabilirsiniz.

siyah-mat-ipek-papyon-55188-18-b

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!