Kış Düğünleri İçin Davetiye Önerileri

Kış düğünü davetiye önerileri için fikir bulmakta zorlanmak mümkün değil. Kışın barındırdığı güzellikler üzerine biraz düşününce tercih yapmakta zorlanacak kadar seçenek bulabilirsiniz. Düğün başlı başına romantik bir hadise. Ama kış düğünü işi daha da romantik hale getiriyor. Kış mevsimi belli bir renk sınırı içinde ilerler. Bu nedenle düğün temanız da aynı renk sınırı içinde ilerlemelidir. Kış düğünlerine en çok vintage yakışıyor. Daha önce kış düğünü süslemeleri hakkında verdiğimiz ipuçlarından yola çıkarak size kış düğünü için davetiye fikirlerini sunuyoruz.

yaratici_dugun_davetiyesi_tasarimi_ornek14

Kış çoğunlukla akıllara beyazı getirir. Ama bembeyaz bir düğün davetiyesi gelinden rol çalabilir. Bu nedenle beyazı daha az kullanarak ve kış ile uyumlu renkler tercih etmelisiniz. Hem konukların da içini ısıtacak bir düğün davetiyesi daha anlamlı ve duygusal etkiler bırakacaktır.

davetiye

Kış düğünü davetiyesi için kırmızıyı rahatlıkla düşünebilirsiniz. Nar, nar tanelerini veya kokina çiçeklerini yılbaşından ödünç almakta hiçbir sakınca yok. Eskiden olduğu gibi zarflı davetiyeler günümüzde de moda. Tek renk seçtiğiniz davetiyenin zarfına kurdele ile kaşkol giydirilmiş görüntüsü verebilirsiniz. Veya beyaz bir davetiye tercih edebilir ve süsleme olarak kırmızı bir atkı kullanabilirsiniz. Kırmızı gibi kış mevsiminin simgesi buz da sudan oluştuğu için ve kristali de anımsattığı için akıllara mavi rengini getirir. Mavi renkte bir davetiyeyi kar yerine nar taneleriyle süsleyebilirsiniz.

Kış düğünü davetiyesi olarak kese kağıdı renginde bir davetiye seçebilirsiniz. Kese kağıdını süslemek için kozalaklar, kar ve çam ağaçları oldukça uyumlu. Bu şekilde düğün davetiyeniz parıldayabilir. Yağan kar görüntüsü ve çamların her zaman sahip oldukları büyülü duruşları düğününüze sihirli bir hava katacaktır.

Kar kristali klişe görünse çok farlı şekillerde kar kristalini kullanabilirsiniz. Oldukça yakından fotoğrafı çekilen bir kar tanesinin görüntüsünü kullanabilir veya davetiyenizi zarflı seçip kar kristalini açma kapama kulakçığı olarak kullanabilirsiniz.

a686286

Ahşap desenli bir davetiye de kış için oldukça uygun. Meşaleler ve şömine ateşleriyle ahşap desenli davetiyenizi renklendirebilirsiniz. Renklerin kırmızı ve sarı olmasına özen göstermelisiniz çünkü ahşap rengine en çok yakışacak ikili onlar olacaktır. Bu davetiye aynı zamanda vintage akımına da oldukça yakın.

Kış düğünü oldukça yaratıcı fikirlere ve renklere her zaman açıktır. Bu nedenle kış düğünü davetiyenizi seçerken renksiz ve solgun görüntüleri aklınızdan çıkarmanızda fayda var. Kışın üzerini kırmızı, mavi ve yeşillerle renklendirip, mevsimin sahip olduğu dinginliği alevin renkleriyle ve ahşap rengiyle hareketlendirebilirsiniz.

 

 

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!