Kış Düğünleri için Düğün Giriş Müzikleri Önerileri

Kış düğünleri için düğün giriş müzikleri de mevsim gibi görkemli olmalıdır. Kristallerin kırılışı gibi, buzların parçalanışı gibi bir giriş yapmak davetlilerin aklını başından alabilir. Bu noktada elinizdeki en önemli etken kış düğünü için düğün giriş müzikleri. Giriş müziğinizi seçerken çok fazla yaz ve bahar olguları barındırmamasına dikkat etmeniz gerekiyor. Bu herkesin yaz aylarına özlem duymasına neden olacak, sizden rol çalacaktır. Kış düğünleri için giriş müzik leri önerileri dikkat çekici ve etkileyici notalardan oluşmalıdır. Düğün giriş müzikleri seçimi kış düğünleri için zor görünse de aslında temaya ve mevsime uygun çok fazla seçenek var.

1- Kavinsky – Road Game

Drive filminin müziklerini yapmasının ardından ün kazanan Kavinsky’nin Road Game şarkısı kış düğünü giriş müziği için oldukça çarpıcı. Buz kırıcı ve heyecan verici bir etkiye sahip. Bütün dikkatleri üzerinize çekebilir ve görkemli bir giriş yapabilirsiniz. Kış düğünü temasına da aykırı olmayan bu şarkıyla düğün girişi yaparak fark yaratacaksınız.

2- Calexico – Algiers

Kış için vintage bir düğün temasına sahipseniz Calexico’nun Algiers isimli sınırlardan bize yükselen şarkısı oldukça iyi bir seçim olacaktır. Calexico’nun ince latin ezgileri kış aylarında içinizi ısıtacak ışıltılara sahiptir. Eğer kış düğün süslemeniz meşale ve mumlar ile aydınlanıyorsa Agiers alevlerin dansına neden olacaktır.

3- Tindersticks – Let’s Pretend

Kış mevsimi kemanların mevsimidir. Kemanları duyabilenlerin mevsimi… Aydınlığın arkasından gelen, ince ve büyük mutlulukların mevsimidir kış. Bu nedenle Tindersticks’in oldukça değerli bir insan kadar sevebileceğiniz, tam kalbinizden yükselen şarkısı Let’s Pretend bir kış düğününde giriş müziği olarak kusursuz bir seçim. Çalmaya başladığı anda hem romantizm, hem duygusallık hem de neşe saçacaktır.

4- Arcade Fire – Reflektor

Bu kış en çok duyacağımız şarkı Reflektor. İnanılmaz bir başarı yakalayan şarkı, mutluluk ve ihtişamla dolu. Aşkın en güzel hikayelerini anlatan Reflektor kış düğününüzün gündeme uygun, eğlenceli giriş şarkısı olacaktır. Düğününüzün en ihtişamlı kişileri siz olacaksınız ve reflektor bunu daha da belirgin hale getirecek. Hareketli bir düğün girişi planlıyorsanız giriş müziğinizi uzaklarda aramanıza hiç gerek yok.

5- Travis – Love Will Come Through

İskoçya’nın puslu ve yağmurlu havasından sıcacık ve aşk dolu bir şarkı Love Will Come Through. Bu notalar çaldığı her yerde aşkı düşünmenize ve içinizi ısıtmaya yarayacaktır. Umut dolu gitarları ve büyülü klavye dokunuşlarıyla bir kış düğününde giriş müziği olarak çok güzel bir seçim.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!