Kış Düğünleri İçin Düğün Pastası Modelleri

kis-pastasi-kapak

Kış mevsimi tüm güzelliğiyle kapımıza dayanmışken mevsimlerin en beyazında evleneceklerin düğünlerine renk getirecek harika pastaların peşine düştük. Siz de yılın en soğuk ama aslında en özel aylarında dünya evine girecek şanslı çiftlerdenseniz gösterişleriyle göze hitap ederken içerikleriyle damakları şenlendiren bu pastalara göz atmadan karar vermeyin!

kis-pastasi-1

 

Kış Düğünleri İçin Düğün Pastası Modelleri – 1

 

Gösterişli bir düğünün hayalini kuruyorsanız çok şanslısınız. Kış pastaları en çok da gösterişli düğünlere yakışıyor çünkü. Bembeyaz bir pastanın üzerinde ışıltılar yaratan minik karlar ve yine pastanızla uyumu yakalayan taşlı detaylar fazlasıyla iddialı bir hava yaratıyor mesela. Özellikle beyazın büyüsünü düğün konseptinize taşımak istiyorsanız bu modeller tam size göre diyebiliriz.

kis-pastasi-2

 

Kış Düğünleri İçin Düğün Pastası Modelleri – 2

 

Ormanın derinliklerinde bir yerlere, karlar üzerinde ayak izlerinizi bırakmaya ne dersiniz? Farklı bir tasarımla hazırlanmış düğün pastanızda size özel bir hikaye yaratmanız mümkün. Üstelik hikayesi olan her şey gibi ilginç bir tasarımla birleşen pastanın fazlaca ilgi göreceğini de garanti edebiliriz. Hikayenin kahramanı sizsiniz, istediğiniz gibi bir pasta yaratmak da sizin elinizde. Ancak mevsimin izlerini yansıtmak istiyorsanız kahramanlarınız için mutlaka karla kaplanmış mekanlar seçmelisiniz.

kis-pastasi-3

 

Kış Düğünleri İçin Düğün Pastası Modelleri – 3

 

Rustik temalı düğünler sizce de harika değil mi? Özellikle doğayla baş başa kalmayı seven çiftler için de muhteşem bir düğün konsepti olarak son yıllarda sık sık karşımıza çıkmaya başladı. Eğer siz de doğadan ilham alarak doğal bir düğün teması oluşturmak istiyorsanız; kış ortasında yapılacak rustik konseptli düğününüze ağaç parçaları üzerine oturtulmuş şık bir düğün pastası yakışır şimdiden uyaralım.

 

Kış Düğünleri İçin Düğün Pastası Modelleri – 4

 

Mavinin huzuru beyazın büyüsüne karışıyor ve ortaya enfes güzellikte düğün pastaları çıkıyor! Mavinin sadece yaz düğünlerine yakıştığını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Eğer doğru tonları yakalarsanız beyaz üzerine işlenmiş mavi kar parçalarıyla mevsimin havasına yakışır bir düğün pastası yaratabilirsiniz örneğin. Eğer “bu muhteşem uyuma bir de şıklık katmak istiyorum” derseniz gümüş incileri pastanızın zarafetini tamamlamak için kullanabilirsiniz.

kis-pastasi-5

 

Kış Düğünleri İçin Düğün Pastası Modelleri – 5

 

Sıra geldi bol kalorili ama bir o kadar leziz düğün pastalarına! Kış ortasında düğün yapmanın en büyük avantajı belki de sunacağınız ikramlar konusundaki özgürlüğünüzdür. Çünkü konuklarınız zaten içlerini ısıtacak lezzetlerin peşinde olduğundan yaz düğünleri gibi hafif tatlar arama derdine düşmezsiniz. İşte bu yüzden düğün pastanızın içeriğinde dilediğiniz lezzetleri kullanabilirsiniz. Mesela şöyle her türlü çikolatanın kullanıldığı enfes bir pasta hiç fena olmaz. Ya da yalızca beyaz çikolataya mevsim meyvelerinin karıştırıldığı kış temalı bir düğün pastası ile konuklarınıza hoş bir sürpriz yapabilirsiniz.

 

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!