Kış Düğünleri İçin Gelinlik Önerileri

kis-gelinlik-kapak

Bembeyaz bir kış sabahına uyanmaya sayılı günler kaldı diye içimiz içimize sığmıyor. Ancak kış ortasında düğün yapacak gelinler için durum tam tersi! Nasıl bir gelinlik giyeceklerini düşünüp iç geçirdiklerine eminiz. Pek çoğunun da şu sıralar hem hayallerindeki gelinliğe ulaşmanın hem de mevsim koşullarına uygun bir model bulmanın yollarını araştırmaya başladığını biliyoruz. O gelin adaylarından biri de sizseniz telaş yapmanıza gerek yok, bu yazı tam size göre! Kış gelinlerinin içini ısıtacak gelinliklerden oluşan şık bir gelinlik seçkisi hazırladık çünkü. Karar vermeden önce mutlaka göz atın deriz.

kis-gelinlik-1

Gelinliğiniz İçin Hem Sıcak Hem de Şık Aksesuarlar Kullanın

Kış gelinleri en zorlu anlarını gelinlik seçiminde yaşıyor. Havaların her zamankinden daha soğuk olması sebebiyle de pek çok gelin adayı hayalindeki gelinlikten vazgeçiyor. Aslında doğru aksesuar seçenekleriyle dilediğiniz gelinliği giymeniz mümkün. Tabii ki bolerolar, tüylü pançolar, zarif şallar ve yapay kürklerden bahsediyoruz. Kış ortasında tam da hayalinizdeki gibi straplez bir gelinlik giyebilirsiniz mesela. Üzerine şık bir şal ya da zarif bir pelerin almanız yeterli. Üstelik gelinliğinize fark katmak için harika bir seçenek olacaktır.

kis-gelinlik-2

Uzun Kollu Gelinliklere Ne Dersiniz?

Kış mevsimi için hazırlanmış öyle gelinlik modelleri var ki yaz gelinlerini içten içe kıskandırdığına eminiz. Özellikle uzun kollu zarif modeller kış düğünlerinin ruhuna fazlasıyla yakışıyorlar. Hatta uzun kollu olmalarına rağmen zarif oyunlarla yaratılmış sırt dekolteleri, yaz gelinliklerini aratmayacak kadar iddialı. Eğer düğün günü konuklarınızın başını döndürmek istiyorsanız yarım balık modelli ya da hafif kabarık uzun kollu bir gelinlikle muhteşem görüneceğinizi garanti edebiliriz.

kis-gelinlik-3

Romantik Bir Düğün İçin Dantelli Gelinlikler

Mevsimin atmosferine yakışır bir kış gelini olmak istiyorsanız dantelli gelinlik modelleri tam da sizin için tasarlanmış diyebiliriz. Su gibi görüntüleri ve havalı modelleriyle düğün günü sizi bir prensese dönüştürmek için de fazlasıyla güzeller. Biz yarım dantel kollu, etekleri saten gelinliğe bayıldık mesela. Özellikle uzun boyunu avantaja çevirmek isteyen gelinler için harika bir seçenek olacağına eminiz.

kis-gelinlik-4

Jackie O Kennedy’nin İzinde

50’li ve 60’lı yıllarda stiliyle modaya yön veren Jacqueline Kennedy Onassis, pek çok gelinlik tasarımcısı için hala bir idol. Onun çabasız şıklığından ilham alan tasarımcıların hazırladığı gelinliklerse fazlasıyla ilgi gören modeller arasında yerini alıyor. Eğer siz de onun sıkı takipçilerinden biriyseniz neden Jackie’nin stilinden ilham almıyorsunuz! Onun günlük hayatta sıklıkla kullandığı saten kıyafetler size yol gösterebilir mesela. Örneğin son dönem tasarımcılarının onun stilinden yardım alarak tasarladığı saten gelinlikler kış gelinleri için harika bir alternatif olabilir.

 

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!