Kış Düğünleri İçin Havayı Isıtacak Dekorasyon Önerileri

Kış aylarının yaklaşmasıyla beraber düğün töreni serin rüzgarlar eşliğinde olacak çiçeği burnunda çiftler için içlerini ısıtacak düğün dekorasyonu önerileriyle karşınızdayız. Sandalye süslemelerinden masa düzenine, çiftleri karşılayan kış kapılarından ortamın havasını ısıtacak mumlara kadar her şeyi düşündük ve bu kışın en güzel düğünü için harika bir dekorasyon listesi oluşturduk. Düğün dekorasyonunuz uzun süre konuşulsun istiyorsanız buradan buyurun!

kapak

Rustik Temalı Bir Kış Düğününe Ne Dersiniz? – Kış Düğünleri İçin Dekorasyon Önerileri

Sizi bilmiyoruz ama biz kış kapıyı çaldığında bu özel günlere en çok rustik temalı düğünleri yakıştırıyoruz. Doğadan ilham alıp doğal olan ne varsa düğün sofralarına konuk etmek istiyoruz. Eğer siz de bizimle aynı fikirdeyseniz ve düğününüzde kışın sert rüzgarları yerine sımsıcak bir havayı ağırlamak istiyorsanız ağaç malzemelerden yapılmış dekorasyon ürünlerinden destek alabilirsiniz. Mesela gösterişli şamdanlar yerine ağaçlardan hazırlanmış şamdanlar, düğün masalarına muhteşem bir hava getirebilir.

3

Kartopları mı, Kokinalar mı? – Kış Düğünleri İçin Dekorasyon Önerileri

Kış düğünlerinde vazgeçemediğimiz dekorasyon seçeneklerinden olan kokinalar ve kartopları sizin düğününüze de konuk olsa nasıl olur? Hazır yılbaşı da kapıdayken yeni yılın simgelerinden olan kokina tomurcukları bembeyaz bir düğün pastasıyla ne de müthiş olur! Beyaz güllerin arasına iliştirilmiş minik kozalak figürleri ise tam da bir kış düğünü pastaları için harika bir detay. Pastanızla uyumlu masa üstü avizeler de hazırlattınız mı bu iş tamamdır. Örneğin yine kırmızı çiçekler ve rustik detaylar hazırlanmış avizelerin hem masanızla hem de düğünün atmosferiyle kusursuz bir uyum yakalayacağına eminiz.

“Her Yerde Kar Var! Kalbim Senin Bu Gece…” – Kış Düğünleri İçin Dekorasyon Önerileri

Kış düğünleri için ilk dans müziği olmak için daha iyi bir seçenek olamaz bizce. Üstelik sizin için seçtiğimiz düğün dekorasyonu önerilerine de fazlaca yakışır. Şöyle üzerinize karlar yağarken ilk dansınızı etseniz fena mı olur. Aynı fikirdeysek adeta kış düğünleri için biçilmiş kaftan olan karlı bir düğün konsepti oluşturabilirsiniz. Minik beyaz güller ve baby’s breathe düğün temasından da yardım alabileceğiniz cipso çiçekler masalarınızda istediğiniz etkiyi yaratacaktır. Tavana asılmış kartoplarının ise konuklarınızı heyecanlandıracağına eminiz.

Mis Gibi Mum Kokuları Her Yerde – Kış Düğünleri İçin Dekorasyon Önerileri

Kış düğünlerine en çok yakışan dekorasyon figürlerinden biri de kuşkusuz renk renk mumlar. Tarçınlar arasına giren mumlar nasıl da güzel kokar mesela. Ya da yine kış çiçeği kokinaların tomurcuklarından muhteşem bir mumluk yapabilirsiniz. Düğününüzün kışa uygun bir temada olması için yapmanız gereken tek şey yaratıcılığınıza güvenmek aslında. Size kışı anımsatan ne varsa kullanıp ortaya harika bir kış düğünü dekorasyonu çıkarabilirsiniz.

 

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!