Kış Düğünleri İçin ilk Dans Müziği Önerileri

Düğün gününüzün en önemli özelliği tekrarının olmamasıdır. Hem hayatınızı baştan aşağı değiştirecek hem de aynı hisleri bir daha asla yaşayamayacağınız bir gün. Kış düğünleri her zaman diğer mevsim düğünlerinden daha romantik olur. Ellerinde mumlarla sizi bekleyen konuklarınız ve usulca yağan karın güzelliğinde aşkınıza bağlılığınızın yeminini edeceğiniz bir ortam kesinlikle en romantik görüntüyü oluşturacaktır. Vivaldi’nin Winter senfonisinin diğer dört mevsimden ayrı olmasının sebebi de biraz bundan kaynaklanmaktadır. İlk dansınız unutulmaz dakikaları yaşayacağınız büyülü bir an olacaktır. Kış düğünü için ilk dans müzikleri de farklı olmalıdır. Fazla sayıda seçeneğin içinden sizler için en iyi olanları seçtik. Seçiminizi kış düğünleri için klasiklerden yana tutabilirsiniz.

b_83303170

 

1- They Bring Me To You – Jashua Radin

Duyduğunuz anda yüzünüzü güldüren, başarılı melodilerle dolu Jashua Radin şarkısı “They Bring me To You” kış aylarında içinizi heyecanla kaplayabilecek bir ilk dans müziği. Klasik ilk dans müziklerine oldukça yakın olan bu şarkıyı seçtiğiniz için asla pişman olmayacak ve romantik bir kış düğünü ilk dans müziğine sahip olacaksınız.

2- Zack Brown Band – Free

Rock’n roll hissi yaratan bu romantik şarkıda dans ederken kendinizi hem özgür hem de aşk dolu hissedeceksiniz. Dansınızın ardından başlayacak olan eğlenceye, romantik ve duygusal bir açılış yapmak için Zack Brown Band harika bir seçim olacaktır.

3- Adele – One and Only

Dev sesli, İngiltere bulutlarının yetiştirdiği Adele ile ilk dans kusursuz bir fikir olacaktır. Kış düğünü ilk dans müziği olarak en iyi seçim olabilir. Adele’in kırık sesiyle siz ellerinizi ve kalplerinizi birleştirirken konukların da gözlerinden mutluluk gözyaşları süzülecektir. Harika bir dans ritmiyle bezenmiş olan şarkı kış düğününüzün en sıcak içeceği gibi içinize akacaktır.

4- Ray Lamontagne – You Are The Best Thing

İlk dans müziği denildiği zaman hep ağır ve yavaş ritimli şarkılar akıllara geliyor. Ama biraz hareketli olmak kimseye zarar vermeyeceği gibi çok da güzel bir karar olacaktır. Ray Lamontagne buharlı sesiyle, tüten bir şömineden yükselen sıcaklık gibi etrafınızı saracak. Dünyadan kış düğünü ilk dans müziğinizin eşliğiyle birkaç dakikalığına uzaklaşmak istiyorsanız tercihiniz “You Are The Best Thing” olabilir.

5- Roy Orbison – You Got It

İşte aşkı en iyi anlatan şarkılardan, klasiklerden biri, “You got it”. Hem hareketli, hem romantik ritimlerle dolu şarkı kış düğünü ilk dans müziği için başarılı bir seçim. Leonard Cohen’in I Am Your Man şarkısına selam gönderen Roy Orbison’un bu efsanevi güzellikteki romantik şarkısı eşliğinde ilk dansınızı yaşamak unutulmaz hisler yaşamanıza neden olacaktır.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!