Kış Düğünleri İçin Nikah Şekeri Modelleri

nikah-sekeri-kapak

Her detayı ile bambaşka bir düğün düşlüyorsanız size özel bir teklifimiz var! Serin kış günlerinin kapımızı çaldığı bugünlerde içinizi ısıtacak kadar güzel nikah şekerlerine ne dersiniz? Üstelik bu şekerler mevsimin muhteşem atmosferine de fazlasıyla yakışacaklar.

Şu sıralar nikah şekeri seçimi arifesindeyseniz sizin de bu nikah şekeri modellerine bayılacağınıza eminiz. Lafı fazla uzatmıyoruz ve sizi kış düğünlerinin tamamlayıcısı nikah şekeri modelleri ile baş başa bırakıyoruz.

nikah-sekeri-1

Kış Düğünleri İçin Nikah Şekeri Modelleri – 1

Kavanoz içinde minik şekerlemelerle yeni yeni tanışmamıza rağmen çok kısa sürede en sevdiğimiz nikah şekerleri arasına girmeyi başardılar. Eğer kış düğünleri için hem şık hem de ekonomik bir alternatif arıyorsanız neden sizin nikah şekeriniz de olmasınlar! Hazır yeni yıl için heyecanla beklediğimiz bu günlerde yılbaşı süslemelerinden ilham alarak kırmızı şekerlemelerle dolu kavanozları nikah şekeri olarak kullanabilirsiniz.

Kış Düğünleri İçin Nikah Şekeri Modelleri – 2

Bu önerimiz doğa aşığı çiftler için geliyor! Minik anahtarlıklarla konuklarının kalbini çalmaya hazır mısınız? Tam da sizin için öyle bir nikah şekeri modeli bulduk ki hem sizin hem de konuklarınızın bu küçük hediyeyi çok beğeneceğine eminiz. Minik ağaçlar üzerine işlenmiş kar tanesi figürleri mevsimin muhteşem havasını ne de güzel taşır üstünde. Üstelik hem kullanışlı hem de zarif nikah şekerleriniz sayesinde konuklarınız kapıyı her açışlarında sizin o muhteşem düğünüzü hatırlayacak. Kalıcı bir hatırayla unutulmaz anılar yaratmak istiyorsanız harika bir nikah şekeri seçeneği olabilirler, bizden söylemesi.

nikah-sekeri-3

Kış Düğünleri İçin Nikah Şekeri Modelleri – 3

Kişiye özel nikah şekerleri ile misafirlerinizden puan toplamaya hazır olun! Sizi kışın en güzel figürlerini kullanabileceğiniz nikah şekerleri ile tanıştırıyoruz çünkü.  Minik bir kar küresinin üzerine tek tek davetli isimlerini yazsanız harika bir jest olmaz mı sizce de? Ya da yine süslü mü süslü bir nikah şekerine iliştirilmiş isim kartları onlara ne kadar değer verdiğinizi göstermeye yetecektir.

nikah-sekeri-4

Kış Düğünleri İçin Nikah Şekeri Modelleri – 4

İhtişamlı bir düğünle göz kamaştırmaya hazırlanıyorsanız sizin için de kış temalı harika nikah şekeri modellerimiz var. Sadece paketiyle beraber şık bir izlenim bırakan nikah şekerlerine ne dersiniz mesela? Gümüş tepsiler içinde sunulan minik donnutlar da harika olabilir ya da. Biraz gösterişli biraz da zarif bir nikah şekeri istiyorsanız her ikisi de kış düğünlerine uygun harika alternatifler olacaktır.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!