Kış Düğünlerinde İçinizi Isıtacak Düğün Renkleri

 

renk

 

Mevsimin ruhunu en güzel renklerle yansıtmaya hazır mısınız? Üstelik tam da kış günlerinin getirdiği soğuk havaya inatla sımsıcak rüzgarlar estiren bir düğünden bahsediyoruz! Sadece düğün konseptleri ile değil, düğün renkleriyle de kışın ortasında yaz havası yaşatan, çiçekler açtıran sıcaklıktaki renklerle unutulmaz bir düğün yaratabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey önerilerimize kulak verip düğün konseptinizde parlak renklere yer açmak! Hazırsanız, düğün renkleri yazımıza hemen başlıyoruz.

mavi

Sıcak Yaz Günlerini Aratmayan Maviler

Kış düğünlerinde soğuk havayı ısıtmanın peşine düştüyseniz düğün rengi olarak maviyi seçmeniz an meselesi demektir. Bulunduğu her yere yazdan kalma pırıltılar serpiştiren mavi ile hem düğün süslemelerinde hem de aksesuarlarınızda hoş bir etki yaratabilirsiniz. Mesela damatlık aksesuarlarında gece mavisi tonlarından yardım alabilirsiniz. Ya da çizginin dışında yaşayan çılgın gelinler için mavi bir gelinlik, düğünün en şaşırtıcı detayı olabilir.

kirmizi

Kırmızının Gösterişinden İlham Alın

Kış düğünlerine en çok yakışan renk kesinlikle kırmızı diyebiliriz. Sıcak bir renk olmasının yanı sıra her detayda gösterişi yansıtan kırmızı ile peri masallarıyla yarışan ihtişamda bir düğün yapabilirsiniz. Düğün mekanına hakim olan kırmızı tonları, her detayda sımsıcak bir ortam yaratan dokunuşlara dönüşecektir. Mevsimin atmosferini yaşatan kırmızı güller arasına yerleştirilmiş mumlar mekan aydınlatması için şık bir dekor olabilir örneğin. Menü kartları ve peçeteler gibi masa üstü süslemelerde kullanılan kırmızılar ise konuklarınızın iştahını açacağından zengin bir düğün menüsü hazırlamanız gerektiğini de unutmayın.

turuncu

Turuncunun Enerjisi Her Yerde

Kış düğünlerinde en sık kullanılan renklerden biri de turuncu. Etrafa saçtığı enerji ile düğünlerin havasına bambaşka bir şıklık katan turuncu ile siz de mevsimin havasını ısıtabilirsiniz. Örneğin yine kış düğünlerine bir başka yakışan meyveli masa süslemeleri ile zarif sofralar kurabilirsiniz. Bizim favorimiz ise bal kabakları ile donatılmış masalar. Ancak siz isterseniz hazır mevsimiyken portakallı süslemeler tercih edebilirsiniz.

sari

Kışın En Parlak Güneşi: Sarı

Kış düğünlerinde güneşin tüm sıcaklığını düğün töreninize davet etmeye ne desiniz? Sarıya boyanmış zarif dekorlar, iştah açan zengin büfeler ve her detaya sımsıcak bir hava getiren tonlar… Mesela masa üstü dekorlarında limonlarla doldurulmuş vazolara yerleştiren sarı güller hoş bir ayrıntı olabilir. Ya da ayçiçekleri ile dekore edilmiş bir düğün mekanı özlediğiniz bahar havasını yaşatabilir. Yaratıcılığınıza güvenin, en canlı renklerle kışın yapılan bir düğünde sıcak rüzgarlar estirmek onun elinde!

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!