Kış Gelini Aksesuarları

Hayatınızdaki hiçbir “evet” bu kadar çoşkulu, bu kadar mutluluk dolu olmamıştı. Müstakbel eşiniz ile birlikte adım atacağınız dünyaya gittikçe yaklaşıyor ve içinizdeki mutluluk ve çoşku katlanarak artıyor. Sayılı günler çabuk geçer lafını bu noktada hatırlatır, şimdiden hazırlıklara başlamanızı öneririz. Düğün için kış mevsimini tercih etmenizde birçok neden var. Hem rezervasyon durumlarının esnek olması, hem de balayınızı sıcak bir ülkede yapmak gibi oldukça albenisi olan avantajları. Düğün için bir otel ya da kış bahçesi ayarlandıysa eğer size önereceğimiz kış gelini aksesuarları ile hem fotoğraf çekiminde muhteşem görüneceksiniz hem de açık alanlarda üşümeyerek sıcacık kalmayı başarabileceksiniz.

Kış gelinlerine özgü aksesuarlar, düğününü yazın yapacak olanları kıskandıracak! Sizi prenses gibi hissettirecek pelerinlerden kürk şallara, zarif eldivenlerden büyük bir ustalıkla işlenmiş saç tokalarına kadar her şey oldukça ilginizi çekecek. Bu aksesuarlara sahip olduğunuz an kendinizi “Karlar Prensesi” ilan edebilirsiniz!

Eldiven – Kış Gelini Aksesuarları

Kış aylarında gelin olacakların ayrıcalıklığı burada da devam ediyor. Kış gelinlerine özgü aksesuarlarda en büyük dikkati eldivenler çekiyor. Saten, ipek, deri, dantel, kaşmir ya da tül üzerine swaroski taşlarla işli eldivenler gelinliğiniz ve diğer aksesuarlarınız ile bütünlük sağlayarak şıklığınızı en üst seviyeye taşıyor. Bir şey daha; kırık beyaz ya da beyaz rengindeki eldivenlerinizin bilek kısmına yapay kürk ekleterek elagan bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Etoller – Kış Gelini Aksesuarları

Gelinliğinizi tamamen kapatmak istemeyip, sadece açıkta kalan üst bölgenizi kapamak isterseniz eğer etoller tam size göre. Etolünüzün rengini eşinizin damatlığına göre tercih edebilirsiniz. Böylelikle sadece şık olmaz, bütünlüğü de korumuş olursunuz. Gri, camel, bej ya da deve tüyü rengindeki etoller gelinlik ile uyumlu en güzel tonlar. Önden saten kurdelalı modelleri de tercih edebilirsiniz, sadece omuzlarınıza atabileceğiniz daha sade modelleri de.

Saç Aksesuari – Kış Gelini Aksesuarları

Kış sezonunda olan bir düğünün ayrıcalıkları saymakla bitmez. Gelinlerin üzerindeki etkisi ise her zaman için romantik çağrışımlar, zarif duruşları simgeler; saç aksesuları da bunlardan sadece bir tanesidir. Diğer mevsimlerde fazla durabilecek saç aksesuarlarını kış düğünü çok iyi bir biçimde kaldırır. Sanki sadece bu mevsime yakışır şeyler varmış gibi, sizin daha da parlamanızı sağlar. İnciler ile süslenmiş harika bir saç tokası saçınızda çok iyi duracaktır. Çiçek motifleri ile süslenmiş bir taçda saçınızı parlatan bir diğer aksesuar. Ve tüylü tokalar; sade bir topuz üzerinde harika görünürler.

Ayakkabı ve Çanta – Kış Gelini Aksesuarları

Ayakkabı ve çanta deyince eminiz ayrıcalığın ne olduğunu  merak ettiniz. Diğer mevsimlerde kullanamayacağınız yapay kürklü çantanız ya da kürklü gelin ayakkabılarınız bu ayrıcalığı sizlere kanıtlar nitelikte. Elbetteki farklı tercihlerde bulunabilir, siz de diğer mevsimlerdeki ayakkabı ya da çantaları tercih edebilirsiniz. Ama unutmayın ki sezonun izlerini taşımakta harika bir düğünün başlangıcıdır.

 

 

Uzun Pelerin – Kış Gelini Aksesuarları

Kış mevsimindeki hava şartlarını düşünürsek eğer üşütüp hastalanmanızı istemeyiz. Bu noktada size oldukça şık önerilerimiz olacak. Gelinliğinizin havasını bozacak palto ya da benzeri şeylerden uzak durun. Onun yerine; ipek, kaşmir ya da yapay kürklerden dikilmiş bir pelerin ile şıklığınızı tamamlayın. Gelinliğinizin formuna göre diktirecek olduğunuz pelerinizi kuyruklu yaptırabilir, kar yağışlı bir havada saçlarınızın bozulmaması için kapşonlu bir model tercih edebilirsiniz.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!