Kış Gelinleri için Saç Modelleri

Gelin olmak her mevsimde güzel ama kışın bir ayrı güzel. Fakat bir o kadar da zor kış mevsiminde gelin olmak. Kuruyan bir cilt ve parlaklığını yitiren saçlar… Oysa neler düşlüyor gelin adayları düğün günlerinin kusursuz olması için.Kış Gelinleri için Saç Modelleri konusunu sizin için inceledik. Buyrun Önerilerimiz.

Soğuk hava moralinizi bozmasın kışın gelin olmak sandığınızdan daha güzel. Sadece cilt ve saç bakımınıza biraz daha fazla özen göstermeniz gerekiyor. Saçınız ve cildiniz ışıl ışıl görünüyorsa sıra saç modelinize karar vermeye gelmiş demektir. Biz bu kez kış gelinleri için saç modellerinden bahsedelim istedik. Saçınıza ışıltı katacak aksesuarlardan kış mevsimine en yakışan topuz modellerine uzanan bir liste hazırladık. Gelin, bu listede neler var ve kış gelinleri için etkileyici saç modellerine nasıl ulaşılır birlikte bakalım…

kis-gelinleri-20

1- Alttan Toplanmış Asil Topuzlar – Kış Gelinleri İçin Saç Modelleri

Kış gelinleri için en vazgeçilmez saç modeli tabii ki topuzlar. Muazzam toplanmış saçlar her geline yakışır bir de gelinliğinizim omuz kısmı kapalıysa şık bir topuz, kusursuz görüntüsünün yanı sıra kapalı olan göğüs dekolteniz için hayat kurtarıcı bir rol üstlenecektir.

2- Kar Tanelerinden Bir Demet – Kış Gelinleri İçin Saç Modelleri

Kış gelinleri için saç modelleri yelpazesi sandığınızdan daha geniş. Bunun için yaratıcılığınızı konuşturmanız yeterli. Örneğin dağınık gelin topuzunuzu beyaz ve dore kar taneleri aksesuarıyla renklendirebilirsiniz.

3- Kışın İzlerini Saçınızda Taşıyın! – Kış Gelinleri İçin Saç Modelleri

Kış gelinlerinin saç modellerine de ancak kar tanelerini anımsatan taşlı bir taç modeli yakışır. Ne çok sıkı ne çok dağınık bir topuz modelinde taşlı taçlar oldukça iddialı görünüyor. Bu tarz bir tacı kullanarak fark yaratabilirsiniz.

 

4- Yüksek Topuzlarla Işıldayın – Kış Gelinleri İçin Saç Modelleri

Kış gelinliklerinde bolero ya da etol kullanmak istemeyen gelinler göğüs dekoltesinden kaçınıyor. Hal böyle olunca dekolte de gelinliğin sırt kısmında kullanılıyor. Bu sebeple sırtınızı kapatmayacak bir saç modeli seçmeniz gerekecek. İşte bu noktada imdadınıza ise yüksek topuzlar yetişiyor. Çok sıkı topuzlardan uzak durmak istiyorsanız hareketli bir topuzla göz kamaştırabilirsiniz.

5- Romantik Modeller – Kış Gelinleri İçin Saç Modelleri

Bir kar tanesi kadar eşsiz ve en az mevsim kadar romantik… Gelin adayları işte tam olarak bunları istiyor. Eşi benzeri olmayan bir saç modeliyle kışın romantik havasıyla yarışmak istiyorsanız dağınık bir topuzla aradığınız görüntüyü yakalayabilirsiniz.

ikbahar-yaz-romantik-gelin-sac-modelleri-13

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!