Kış Gelinlerine Özel Saç Modelleri

kis-saci-kapak

Etrafımızda kış rüzgarlarının esmeye başladığı günler kapımıza dayandı! Soğuk kış günlerine geri dönmemize sayılı günler kala kışın gelin olacaklar için birbirinden harika gelin saçı modellerini araştırmaksa boynumuzun borcu oldu. Kışın havasına suyuna yakışır bir gelin saçıyla baş döndürmek istiyorsanız seçtiğimiz bu modeller tam da size göre!

Kış Gelinlerine Özel Saç Modelleri – 1

Bohem rüzgarların peşine takılıp kusursuz bir kış gelini olmaya hazır mısınız? Cevabınız “evet” ise harika bir gelin olacağınızı şimdiden garanti ediyoruz. 70’li yılların rahat giyim trendi olarak dikkat çeken bohem tarzda yapılmış gelin saçları tam da kış mevsimi için biçilmiş kaftan çünkü. Biraz şık biraz da özgür… Mesela dağınık bir topuzla toparlanmış saçlarınıza minik taşlarla bezeli bir taç takarak bohem bir hava katabilirsiniz. Hatta biraz cesaret edip çam yapraklarıyla hazırlanmış bir taç bile kullanabilirsiniz.

kis-saci-1

Kış Gelinlerine Özel Saç Modelleri – 2

İçinde bulunduğumuz yılın gelin saçı trendlerine damgasını vuran örgülü saçlar sizce de harika görünmüyor mu? Üstelik kış düğünlerine de fazlasıyla yakışıyorlar. Eğer sıra dışı bir kış gelini olmanın hayalini kuruyorsanız sizin gelin saçınız kesinlikle örgülü modeller diyebiliriz. Yine minik taşlarla işlenmiş gelin taçları ise saçınızın havasına hava katacaktır. Hatta şu sıralar düğün günü nasıl saklayacağınızı bilemediğiniz bir kahkül probleminiz varsa örgülü saçlardan daha iyi bir kurtarıcı bulamayacağınıza eminiz.

kis-saci-2

Kış Gelinlerine Özel Saç Modelleri – 3

Kış gelini olmanın zorluğundan şikayet edenlerdenseniz henüz ne kadar şanslı olduğunuzu bilmiyorsunuz demektir. Sıcak yaz ayları için saç modeline karar verirken mevsim şartları nedeniyle her saç modelini yaptırmanız mümkün değildir çünkü. Ancak kış aylarında dilediğinizce özgürsünüz. Örneğin geniş bukleler ve doğal bir form yaratılan maşalı saçlar gün boyu size eşlik eder. Bu yüzden kış aylarına yakışır bir gelin olmak istiyorsanız olabildiğince doğal bir gelin saçını gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

kis-saci-3

Kış Gelinlerine Özel Saç Modelleri – 4

Topuzların şıklığından vazgeçemeyen gelin adaylarını da unutmadık. Onlar için de kış ruhuyla uyumlu olabilecekleri pek çok saç modeli var. Ancak bizim seçimlerimiz yine doğal formlardan yana. Rahat toplanmış zarif bir topuzla da kusursuz görünmeniz mümkün mesela. Yeter ki gelinliğinize uygun bir gelin saçını tercih edin. Biz kartopu figürleriyle hazırlanmış saç aksesuarlarına da bayıldık. Topuzunuzun modeline uygun taşlı tokalarla ise istediğiniz kış mevsimi etkisiniz yaratmanız mümkün.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!