Kış Meyveleri Düğün Masası Süslemelerinde

kis-meyveleri-kapak

Kışın ortasında düğün yapacak çiftlerin en büyük telaşı mekan seçimi ve dekorasyon konusunda kısıtlanmaları oluyor. Tabii ki düğün töreni için kapalı bir mekan seçmek yeterli olabilir. Peki, ya düğün süslemeleri? Kış mevsiminin solgun havası ne yazık ki etrafımızdayken nasıl yapmalı da düğün mekanın atmosferini sımsıcak bir havaya bürümeli? Bizim harika bir fikrimiz var! Üstelik çok beğeneceğinize de eminiz. Düğün masası süslemelerini taze bir hava getirecek meyvelerle donatmaya hazır mısınız?

kis-meyveleri-1

Bereketli Düğün Sofraları İçin Narlı Süslemeler

Kış düğünü süslemelerinde canlı çiçeklerden destek almak çok kolay olmadığından farklı bir çözüm olarak araya giren meyveli dekorlar işimizi kolaylaştırır oldu. Kışın o sert havasına inatla taze bir bahar havası estiren sofralara ise en çok narlar yakışıyor diyebiliriz. Hem renkleri hem de bereketi simgeleyen anlamlarıyla masa süslemeleriniz için nefis bir seçenek olarak gönül rahatlığıyla uygulayabilirsiniz.

kis-meyveleri-2

Bal Kabakları da Portakallı Vazolar da Bu Masada!

Düğün törenlerinde konukların dikkatini en çok masa düzeni çektiğine göre ilk bakışta zarif etkiler yaratacak bir sofra kurmanız oldukça mühim. Kışın en güzel yanı da pastel tonlar yerine parlak renklere yönelmemiz olduğuna göre bu konuda bal kabakları ve portakallardan yardım alabilirsiniz. Vazo formundaki bal balkabakları harika bir görüntü yaratabilir örneğin. Ya da portakal parçalarıyla doldurulmuş vazolar hem şık hem de taze bir masa süslemesi olarak oldukça iyi bir seçenek olacaktır.

Mis Gibi Elma Kokuları Her Yerde!

Düğün masası süslemeleriniz için soğuk bir kış gecesinin en güzel eşlikçisi elma çayından ilham almaya ne dersiniz? Bir de elmalarla birlikte kullanılan mumlar işin içine girerse sımsıcak bir kış düğünü kapıda demektir. Üstelik mekan aydınlatmasına da yardımcı olacak elmalı mumluklar, evde kendiniz yapabileceğiniz bir dekor olarak düğün bütçesine katkı da sağlayacaktır.

kis-meyveleri-4

“Limon Çiçeklerim Olsan…”

Dört mevsim hem tadından hem kokusunda vazgeçemediğimiz limonlar neden düğün masalarınıza konuk olmasın! Gösterişli düğünlerden uzaklaştığımız günlerde, kışın ruhunu yansıtan bir süsleme olarak kullanabileceğiniz limonlar, baby’s breathe temasına da uygun, oldukça şık bir alternatif olabilir. Canlı çiçekler yerine cipso çiçeklerle doldurulmuş limonlu vazolar, sofranıza oturanların iştahını açacak. Ya da yapay kır çiçekleri ve kurumuş dallarla hazırlanan bir mizansen de limonlu masanız için tamamlayıcı bir seçenek olabilir.

 

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!