Kış Temalı Nikah Şekeri Modelleri

Sonbaharın havasına, suyuna yeni yeni alıştığımız bugünlerde kış aylarında düğün yapacaklar için büyük bir koşuşturma başladı bile! Adım adım hazırlıklar tamamlanırken misafirleriniz için küçük bir anı olacak nikah şekerlerinde kış temasını uygulayabileceğiniz modellerin peşine de biz düşelim istedik. Siz hayatınızın en kararsız anlarını yaşarken seçtiğimiz kış temalı nikah şekerleri ile işinizi kolaylaştırmaya karar verdik. Nikah şekeri kataloglarını karıştırmaya başlamadan önerilerimize göz atmayı unutmayın.

 Kış Temalı Koza Nikah Şekeri Modelleri

Kış aylarında her zamankinden çok daha fazla enerjiye ihtiyacımız olduğuna göre; misafirlerinizin düğün boyu hareketli olmasını istiyorsanız nikah şekerlerini hemen ellerine alıp müziğe dahil edebilecekleri şekilde tasarlayabilirsiniz. Ya da yine şık paketlerle süsleyip hediye halinde sunmanız da mümkün. Kozalak nikah şekerleriniz ile şık bir hediye yaratırken diğer yandan konuklarınıza unutamayacakları bir damak şöleni yaşatabilirsiniz.

Sukulentler ile Gelen Mutluluk: Renkli Şekerlemeler

Sıra geldi her yaş grubundan misafiri mutlu edecek kış temalı nikah şekerlerine! Tabii ki işin içinde rengarenk şekerlerle hazırlanmış modeller var. Üstelik bu kez kendi nikah şekerinizi kendiniz yaparak bütçeyi de zorlamamış olacaksınız. Malzemeler ise elinizin altında diyebiliriz. Vakit kaybetmeyin, hemen en yakın arkadaşlarınızı toplayın ve ‘nikah şekeri kapatma akşamı’ düzenleyerek kısacık bir zaman içerisinde nikah şekerlerinizi tamamlayın.

Konuklarınızın İçini Isıtacak Lavanta Keseleri

Kış düğünlerinde mekanın atmosferini ısıtacak detaylar yaratmak oldukça mühim. İşte tam da bu noktada nikah şekerleriniz araya giriyor ve hem hoş bir anı olarak yıllarca başuçlarında kalıyor hem de düğün masası süslemelerinde önemli bir rol üstleniyor. Mesela minik lavanta çuvallarını düğün masalarınızın süslemelerinde kullanarak fark yaratabilirsiniz. Üstelik misafirleriniz hediyelerini almadan önce mis gibi lavanta kokusu tüm mekana yayılacak, bizden söylemesi.

4

Gelenekselden Vazgeçemeyen Çiftler İçin Kış Temalı Nikah Şekeri Modelleri

Yüz yıllık nikah şekerlerinin getirdiği muhteşem havadan vazgeçemeyen çiftlerden misiniz? O halde bu nikah şekerleri tam da size göre! Minik şeker kutuları ile hem şık hem romantik bir nikah şekeri tasarlayabilirsiniz mesela. Ya da geçmişin izlerinden ilham alıp minik külahlarda kahveli, çikolatalı hatta nane şekerli nikah şekerleri ile vintage rüzgarları estirebilirsiniz. İçlerini doldurmak ise tamamen hayal gücünüzün sınırlarına kalıyor.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!