Kısa Saçlar İçin Gelin Saç Modelleri

Saçlarınız kısa olduğu için gelin saç modelleri arasında seçeneğinizin az olduğunu sakın düşünmeyin. Çünkü kısa saçlar için de birçok gelin saçı önerilerimiz var…

Düğün hazırlığı yapan bütün kadınlar, hayatlarının en özel gecesinde harika görünmek için büyük bir çaba sarf ediyor. Gelinliği, duvağı ve çiçeği derken gelin adaylarının en fazla önemsediği detaylardan biri de saç modeli oluyor. Saçlarınızı günlük hayatta kısa kullanmayı seven gelin adayları; düğün gününüz için seçeceğiniz modelde zorlanıp, karar verememiş olabilirsiniz. Üzülmeyin, kısa saçlar için de birçok gelin saç modelleri bulunuyor. Yaşayacağınız o romantik gecede peri kızı gibi görünmek için tek yapmanız gereken, yalnızca tarzınıza en uygun modeli seçmek…

ngQnNB

Eğer saçınız bir erkeğinki kadar kısacıksa, çok fazla bir işlem yapamayabilirsiniz. O yüzden saçınıza takacağınız gösterişli bir toka yada zarif bir taç ile saçınızı şekillendirebilirsiniz. Bu kadar kısa saç modeline cesaret edebilen kişi sayısı çok az. Genellikle, bu tarz bir modeli yüzüne güvenenler tercih ediyor. Siz de onlardan biriyseniz çok fazla gösterişe ihtiyacınız yok demektir.

WZq58P

Saçlarınız kulak altı, küt seviyesinde ise gelin saç modelleri arasında seçeneğiniz daha fazla. Dalgalandırarak vintage havası sağlayabilir, saçınızın bir tarafını kulak arkası yapıp, bir toka veya çiçek takarak oldukça havalı görünebilirsiniz.

Hem kıvırcık hem de kısa saçlara sahipseniz korkmanıza gerek yok. Aksine kendinden maşalı saçlarınız olduğu için sevinmelisiniz. Kısa da olsa toplanabilecek seviyede saçlarınız varsa dağınık bir topuz görünümü verebilirsiniz. Kıvırcık veya dalgalı saçlarınız olduğu için kabarıklığından faydalanarak saçınızı daha uzunmuş gibi gösterebilirsiniz. Eğer topuz istemiyorsanız o minik buklelere sadece çiçeklerden yapılmış bir taç yetecektir.

Saçlarınız eğer toplanamayacak kadar kısaysa bütün ilgiyi duvağa verebilirsiniz. Bunun için gerekli olan sadece tüm saçınızı geriye doğru tarayıp güçlü bir sprey ile sabitlemek. Böylece hem güzel yüzünüz ortaya çıkacak hem de ”saçım bozuldu mu” derdi yaşamamış olacaksınız.

vL697m

Son dönemde gelin saç modelleri seçeneklerine baktığımızda saç aksesuarının büyük moda olduğunu görüyoruz. Saça şekil vermek yerine gösterişli taç, bandaj ve toka gibi aksesuarları tercih eden gelinler oldukça fazla. Bir kır düğünü planlıyorsanız, renkli çiçeklerden oluşan bir gelin tacı kullanabilirsiniz. Ya da her mevsim ve düğün konseptine uygun taşlı, alından geçen şık bir band tercih edebilirsiniz.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!