Kısa Saçlı Gelinler için Özel Hayat Kurtaran Öneriler

Bir kadının en güçlü aksesuarı saçlarıdır. Bu durum hayatlarının en güzel günleri düğünleri için de değişmiyor. Gelinlik modellerinin seçimine gösterdikleri özeni, saç modelleri için de gösteriyor heyecanlı gelinler. Hatta öyle ki hayallerindeki gelin saçı modeli için aylar hatta yıllar öncesinden saçlarının boyuna dokunmamaya özen gösteriyorlar. Saç bakımları ise haftalar öncesinden yapılmaya başlıyor. Peki ya kısa saçlı gelinler, muhteşem bir gelin saçı için onların da saçlarını uzatması mı gerekiyor? Tabii ki hayır! Hatta kısa saçlı gelinler için öyle saç modelleri var ki uzun saçlı gelinleri kıskandıracak nitelikte. Eğer siz de o kısa saçlı gelinlerdenseniz saçınızın boyunu dert etmeyin hatta olabildiğince kısaltın. Çünkü size özel öyle bir liste hazırladık ki uzun saç tutkunlarının bile aklını karıştıracağına eminiz.

Kısa Saçlı Gelinler için Özel Hayat Kurtaran Öneriler – 1

Son yıllarda kısa gelin saçlarına öyle modeller eklendi ki “Gelin dediğin uzun saçlı olur” tabusunu yıkmayı başardı. Saçlarınızın boyu yeni uzamaya başladıysa mesela hacimli bir gelin saçı modeline şık taçlar yerleştirmeniz yeterli olabilir. Hazır yaz kapıdayken kır düğünleri için nefis bir gelin saçı alternatifi olabilir.

Kısa Saçlı Gelinler için Özel Hayat Kurtaran Öneriler – 2

Kısa saçlı gelinlerin en çok sıkıntı yaşadığı konu duvak seçimi oluyor. Ancak bunun da hayat kurtaran bir yolu var elbette. Üstelik modern gelinlik tercih eden gelinler için de oldukça kullanışlı. Kısa bir duvağa tutturulmuş çiçekler, saçınızın modern havasına hava katacaktır. Ya da minik taşlarla işlenmiş bir bant yine kısa gelin saçı modellerine en çok yakışan aksesuarlardan diyebiliriz.

Kısa Saçlı Gelinler için Özel Hayat Kurtaran Öneriler – 3

Anne Hathaway’in ‘Bir Gün’ filminde bayıldığımız kısacık saçları, neden gelinliğinize yakışmasın! Küçük bir prenses tacıyla çok da muhteşem görünebilir. Üstelik her saç rengine de oldukça yakışan bir gelin saçı modeli. Hatta bunun için bir kuaför macerasına bile gerek yok. Köpükle hacim verdiğiniz kısa saçlarınıza iliştirdiğiniz minik taşlarla süslü olan bir taç, muhteşem görünmenize yetecektir.

Kısa Saçlı Gelinler için Özel Hayat Kurtaran Öneriler – 4

Saçlarınız ne çok uzun ne de çok kısa ve bu konuda oldukça endişelisiniz. Sizin için de bir gelin saçı modelimiz var elbette. Üstelik romantik bir gelin adayıysanız çok da şanslısınız çünkü bu saç modeli tam da romantik gelinler için. Hafif dalgalandırılmış kısa bir gelin saçıyla çok şık bir görüntü yakalayabilirsiniz. Yandan toplanmış ve hafif kaldırılmış bu tarz bir gelin saçı modelinin en az çocukluk hayallerinizdeki saçlar kadar güzel olacağına emin olabilirsiniz.

 

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!