Kışın Gidilebilecek En Eğlenceli Balayı Şehirleri

Tercihini kış düğününden kullanan nadir çiftlerdenseniz eğlenceli bir balayını hak ediyorsunuz. Kış mevsiminde unutulmaz bir balayı geçirmeniz için birkaç önerimiz olacak.

Benim düğünüm farklı olsun, herkes yazı bekler ama benim düğünüm kışın olsun dediniz ve kış ayında düğün yapmaya karar verdiniz. Peki balayına nereye gideceksiniz düşündünüz mü? Eğlenceli bir kış masalınız olsun ister misiniz?

Eğer eğlence istiyor fakat nereye gideceğinizi bulamadıysanız işte kışın gidilebilecek en eğlenceli balayı şehirleri:

Kış mevsiminde gelenek kayak yapmak derseniz eğlenceli bir balayı için gözde kayak merkezlerinin yolunu tutabilirsiniz.

balayi

Uludağ (Bursa): Uludağ en bilinen kayak merkezlerinin başında geliyor. Doğasıyla büyülerken lüks ve konfor arıyorsanız sizin için iyi bir tercih olabilir. Burada eğlence deyince akla gelen ilk seçenek kayak oluyor. Uludağ hem huzuru hem eğlenceyi sunuyor. Kar motorlarıyla Uludağ’ı keşfedebilirsiniz.  Ayrıca otellerde düzenlenen after ski partiler sizi eğlenceye çağrıyor.

Saklıkent (Antalya): Biraz daha ılıman olsun derseniz Antalya Saklıkent’i düşünebilirsiniz. Farklı mevsimleri bir arada yaşayacaksınız Antalya eğlencesinden de mahrum kalmayacaksınız.

Siz kış mevsiminde düğün yaptınız. Biraz farklı olmak da hakkınız. Kayak merkezleri olmasın derseniz eşsiz doğasıyla size tavsiye edebileceğimiz bir yer var. Güzel atlar ülkesi desek?

Kapadokya (Nevşehir): Yeraltı şehirleri, peri bacaları, mağara evleri, balon turlarıyla Kapadokya ilginizi çekecek yerlerden biri. Gitmişken meşhur şarap evlerini ziyaret etmeyi de unutmayın.

Siz tercihin yurt dışı mı olacak. Yurt dışında balayı alternatifleri de tabii ki mevcut.

Las Vegas: Eğlence mi dediniz? Peki dünyanın en büyük eğlence merkezinde balayı yapmaya ne dersiniz? Konserler, gece kulüpleri gibi pek çok eğlence alternatifi mevcut bu şehirde.

Barselona: Gündüz kültür gezisi gece eğlence merkezi olan bir şehir arıyorsanız işte orası Barselona. Bu şehir uyumuyor. Güneş battığı andan itibaren Barselona’nın başka bir yüzü ortaya çıkıyor. Sabaha kadar sürecek çılgın eğlenceler sizi bekliyor.

Dubai: Mimari yapıların ihtişamı, hareketli bir yaşam, lüks, ihtişam arıyorsanız Dubai’yi bir düşünün. Son zamanların gözde eğlence merkezlerinden oldu bu şehir. Ayrıca burada vergi yok tam bir alışveriş cenneti denilebilir. O kadar çok alternatif var ki bu şehirde sıkılmazsınız.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti: Akdeniz’de bir cennete gitmek isterseniz KKTC tam size göre. Bozulmamış bir doğa ve tabii ki eğlence. Gece olduğunda dışarı çıkıp partilere katılabilirsiniz.

Balayına hayatınızda bir kere gideceksiniz. Anılarınız güzel olsun istersiniz, bu nedenle gitmeden önce araştırma yapmakta fayda var. Her gününüz balayı tadında mutlu olsun…

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!