Kişiye Özel Gelin Buketi Tasarlayan Markalar

Her genç kız düğün hazırlıklarına başladığı ilk andan itibaren muhteşem bir gelin olmanın yollarını araştırmaya başlıyor. Ama aralarında öyle iddialı gelin adayları var ki gelinlikten ayakkabılarına kadar her detayda fark yaratmanın peşinde. İşte bu noktada yardıma koşan da kişiye özel tasarımlar yaratan gelin markaları oluyor. Biz bu kez gelin çiçeği konusunda başarısı kanıtlanmış tasarım markaların izini sürdük. İşte güzelliğini tamamen kendine özel detaylarla taçlandırmak isteyen gelinler için kişiye özel gelin buketi tasarlayan markalar…

Marginal Flower İstanbul – Kişiye Özel Gelin Buketi Tasarlayan Markalar

Marginal Flower sadece gelin çiçeği konusunda değil özel organizasyonların tamamına çiçekli süslemelerle destek veren oldukça başarılı bir marka. Özellikle düğün süslemeleri ve dekorasyonu konusunda çiftlere pek çok alternatif sunuyorlar. Gelin buketi konusunda kişiye özel tasarımları ise gelinlerin aklını başından alacak güzellikte. Kullandıkları çiçekler ve farklı materyallerle muhteşem modeller üretiyorlar. Hala gelin buketiniz hazır değilse mutlaka web sitelerini inceleyin deriz.

 

Lisan-ı Ezhar – Kişiye Özel Gelin Buketi Tasarlayan Markalar

İsminden de anlaşıldığı üzere çiçekleri konuşturan bir çiçek tasarım markası Lisan-ı Ezhar… Tüm hazırlık sürecinde de gelinlerin yanlarında duran iddialı bir ekipler üstelik. Düğün dekorasyonu konusundaki başarıları ise göz ardı edilemeyecek derecede etkileyici. Düğün töreninizde bambaşka bir hava estirmek istiyorsanız mutlaka kapılarını çalmalısınız. Ancak aradığınız sadece tasarım bir gelin buketiyse web sayfaları üzerinden küçük bir araştırma yapmanızda fayda var.

 

Lunlun Çiçek – Kişiye Özel Gelin Buketi Tasarlayan Markalar

Çiçeğe dair ne varsa Lunlun çiçekten sorulur desek yeri! Pek çok özel gün için çiçek buketi yaratmak da ustalar çünkü. Gelin çiçekleri aranjmanlarında ise oldukça farklı ve iddialı tasarımlara imza atıyorlar. Gelinliği tamamlamakta büyük bir rol üstlenen gelin buketleri için kapılarını çalmanıza da gerek yok. Online alışveriş imkanıyla hayalinizdeki gelin çiçeğine tek tıkla siteleri üzerinden de ulaşabilirsiniz.

 

Kanukte Flower – Kişiye Özel Gelin Buketi Tasarlayan Markalar

Buse Terim’in söz töreninden düğün gününe kadar uzayan hazırlık sürecini büyük bir merakla izlediğinizi biliyoruz. Her törende muhteşem süslemeler ve dekorasyon önerileriyle karşımıza çıkan Buse’nin törenlerinde kullandığı pek çok çiçek detayı Kanukte Flower imzasını taşıyor. Şakayıkların zarafetiyle tasarlanan gelin buketi de bunlara dahil. Siz de tamamen kendinize özel bir gelin çiçeği konusunda ısrarcıysanız Kanukte Flower’ın kurucusu Gül Hanım’ın sihirli dokunuşlarıyla mutlaka tanışmanızı öneriyoruz.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!