Kız İsteme Töreni İçin Ne Giymeliyim?

Beklediğiniz evlenme teklifi geldi ve sıra kız isteme töreninde. Ailelerin belkide birbirleri ile ilk kez görüşecek olduğu zamanlardan biri için kalbinizin küt küt atması normal. Heyacanlısınız çünkü aklınızda birçok soru işareti var. O gün için giyelecek  kıyafetten sunulacak olan kolonyaya, türk kahvesinden tatlılara, aperatiflerden çaylara derken sizi bir telaş sardı. Bugünü gözünüzde o kadar çok büyütmeyin ve sizler için derleyerek hazırladığımız yazımızı okuyarak rahatlamaya çalışın.

Kız isteme töreninde ne giyineceğim sorusu sizin için büyük bir kabusa dönüşmesin. Önerilerimiz ile bugüne o kadar çabuk ve içinize sinerek hazırlanacaksınız ki sonraki dakikaları keyif dolu geçireceksiniz. Kız isteme törenleri genellikle evde olduğundan siz de tercihlerinizi çok abartmadan, günlük şıklığı yakalayabilecek şekilde yapmalısınız. Tercihlerinizi yaparken o akşamı düşünerek hareket etmek ve tercihlerinizi o yönde yapmak daha sağlıklı olacaktır. Hareketli bir akşam olacağından mini bir etek sizi oldukça zorlayacaktır, ayrıca göğüs dekoltesi derinve olan bir elbise de kahve ikramı esnasında pek hoş durmayacaktır. Bu yüzden ölçülerinizi olabildiğince midi tutmaya çalışın ki, o heyecan dolu akşamda kendinizi sınırlamış olmayın!

Dantel Etkisi – Kız İsteme Töreni

Siyah üzerine alışık olduğumuz dantel detaylar  artık renk ve form değiştirdi. Dantelin her zaman için sade ama şık duran yapısı, bu tarz törenler için biçilmiş kaftan. Dantelli elbisenizin altına giyeceğiniz sade bir ayakkabı ve yine sade gösterişsiz bir küpe ile hayalinizdeki görüntüye kavuşabilirsiniz. Ayrıca renkli dantel elbise tercih ederek fark yaratabilirsiniz. Yine renkli ayakkabı ve sadece kıyafetiniz ile uyumlu küpeler tercih ederek, dönem kıyafeti yaratmış olarak zamanda yolculuk dahi yapabilirsiniz! Makyajınızda gözlerinize ağırlık verin, dudaklarınızı çıplak bırakın. Dumanlı bir göz makyajı dantel elbisenize kesinlikle çok yakışacak.

sade-beyaz-kollari-dantel-kiz-isteme-kiyafetleri

Floral Desenli – Kız İsteme Töreni

Heyecanlı bekleyişin ardından kız isteme günü için sayılı dakikalar kalmışken sizi en iyi kurtaran şey, floral desenli elbiselerdir. Bir de kız isteme töreniniz bahar ya da yaz aylarına denk geldiyse ne ala! Floral desenli elbiselerin sizi bahar çiçeği gibi göstereceği aşikar. Kocaman çiçekli ya da minik sade çiçeklerin olduğu harika bir elbise, sizin kurtarıcınız olabilir. Elbiseniz desenli olacağı için ayakkabınızın ve aksesuarlarınızın sade olması sizi rüküş görünmekten kurtararak şık görünmenizi sağlar. Nude bir makyaj tercihiniz olsun; dudaklarınızın rengi ise baharı ya da yazı yansıtsın.

Sade – Kız İsteme Töreni

Sade kıyafetler her zaman için iddaasızmış gibi bir izlenim bıraksada, son zamanlarda sadeliğin getirdiği şıklığın farkına vardık. Moda olanın bu sefer peşinden gidilir dediğimiz sadenin vurucu etkisi, onu tamamlayan aksesuarlar ve ayakkabılar ile inanılmaz bir görünümü de bizlere kazandırdı. Kız isteme töreninde sade bir elbisenin ise sizi ne kadar masum ve saf göstereceğini düşünün. Duru bir güzelliğin karşısında kim olsa etkilenir! Bu akşam için sade bir kıyafetiniz olacağından makyajınız yine günlük bir şıklığın önüne geçecek nitelikte olmasın. Gözünüze sadece bir eyeliner çekin ve dudaklarınızı kırmızı yapın; bu sizi oldukça hoş gösterecek ve kıyafetiniz ile büyük bir uyum sağlayacaktır.

4-11

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!