Kolyede Alyans Yüzükler

Sevginizin ve bağlılığınızın göstergesi alyanslar genellikle sol elin dördüncü parmağına takılır. Bunun nedeni geleneksel bir anlayışın olmasıdır. Bir zamanlar aşk damarının bu parmaktan başlayıp kalbe kadar gittiğine inanılıyormuş. Halkla şeklinde olmasının nedeni de yine geleneksel bir inanışın sonucu… Halkalar sonsuzluğu anlatıyor… Sonsuz aşkı anlatan alyans yüzükler parmaklarınızdan sonra kalbinizin üzerindeki yerini de alıyor ve alyanslı kolyeler sonsuz sevginizi birbirinden şık tasarımlarla anlatıyor.

trend-kolye-eros-pirlanta-3

Alyans yüzükler farklı tasarımlarla kolyelerdeki yerini almış durumda. Evlilik teklifi yapmaya hazırlanan beylere de değişik bir hediye alternatifi de oluşturuyor. Örneğin Tek taş alyans yüzük kolye şık bir altın yüzükle tamamlanırsa harika bir evlilik teklifi hediyesi olabilir. Nazar boncuğunu da üzerinde taşıyan bu tasarım sevginizi anlatmanızın yanı sıra eşinizin güzelliğine verdiğiniz önemi de simgeliyor adeta.

Tek taş yüzüğün yanına erkeğin bağlılığını anlatacak şekilde erkek alyansı da eklemiş olan tasarımlar ise daha görkemli duruyor. Erkek alyansı ve kadın alyansını birlikte taşıyan bu tasarım taşlarıyla daha göz alıcı görünüyor. Tam tur kadın alyansını ve beyaz altın olan erkek alyansını birlikte taşıyan tasarım ise oldukça popüler. Bu alyans yüzükler çift sıra altın zincire geçirilmiş tasarımı ile hanımların beğenisini kazanıyor. Çift zincire geçirilmiş diğer bir modelde ise erkek yüzüğü klasik altın rengi görünümünde. Bu alyans kolye de klasik alyans severler için… Klasik görünümlü alyans tercih edenler için başka çeşitler de bulmak mümkün. Yine çift zincire geçirilmiş başka bir alyans yüzük kolye yıldızla süslenmiş zinciri ile göz kamaştırıyor.

Alyansta gösterişi sevenler için de şık ve görkemli tasarım çeşitleri mevcut. Tam tur taşla bezeli olan kadın alyans yüzüğünü ve kalın erkek alyans yüzüğünü buluşturan iç içe halka modeli kolye ucuna doğru çift zincirle desteklenmiş tasarımı ve zincir başında duran iki tek taşı ile oldukça zengin görünüyor.. Son derece gösterişli duran bir diğer alyans kolye de sevginizin tüm sembollerini üzerinde taşıyor. Kalp ve sonsuzluk sembolleri tektaş yüzüğün içinde buluşmuş. Bu kolye eşinize olan bağlılığınızı ve sonsuz sevginizi adeta haykırıyor. İncili ürünleri sevenler için de uygun fiyatlı alternatifler var. İnciyi ve altın rengini seven kadınlar için tasarlanmış olan incili kolye zarifliğin ve masumluğun izlerini taşıyor. Aynı tasarımın diğer bir hali de gümüş ve inci buluşmasını sevenler için hazırlanmış. Gümüşü tercih eden bayanlar için diğer bir tasarım da çift alyans yüzüğü çelik kolye ile birlikte buluşturan gümüş kaplama ürün. Bu kolye de her zaman sadelikten yana olan kadınların tercihine uygun.

Çok güzel ve özel anlamları üzerinde taşıyan alyans yüzükleri parmakların yanı sıra kalplerinin de üzerinde taşımak isteyen bayanları pek çok ürün çeşidi bekliyor. Size de eşinize hem yüzük hem kolye ile çifte mutluluk yaşatmak düşüyor.

 

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!