Konsept Düğünler: Her Düğünün Bir Konsepti Olmalı!

Bir neşe bir heyecan… Teklifler edildi, kız istemeler ve nişan derken beklenen gün geldi. Yıllarca akıllardan çıkmayacak masal gibi bir düğün istiyorsanız kişiliğinizi yansıtan farklı bir konsept belirleyebilirsiniz. Masal gibi bir düğün… Üstelik masalın kahramanı da yazanı da sizsiniz! Sizi anlatan bir düğüne imza atmak istiyorsanız düğün konseptinizi belirleyin ve sevdiklerinize kendi masalınızda eğlenceli bir rol verin! İşte karar vermenizi kolaylaştıracak, hikayesi olan konsept düğünler için öneriler…

Hindistan Törenleri – Konsept Düğünler

Ritüeller ve gelenekler Hindistan düğünlerinin olmazsa olmazı. Sizin seçiminizde Hint konseptli bir düğünden yana olacaksa küçük törenleri yerine getirmelisiniz. Bu sayede hem geceniz renklenecek hem de birbirinize ettiğiniz anlamlı yeminler bir ömür aklınızdan çıkmayacak! Gösterişli takılar, muhteşem şamdanlar, tafta kumaştan masa örtüleri ve kına… Her detay bir zincirin parçası. Beyaz bir gelinlik her kızın hayali olsa da renkli Hint kumaşlarını aksesuar olarak kullanabilir ve siz de konseptin bir parçası olabilirsiniz.

Piknik Mi Düğün Mü? – Konsept Düğünler

Pırıl pırıl bir ilkbahar düğünü yapmaya ne dersiniz? Üstelik bir kır düğünü! Kır düğünlerinin de bir konsepti olabilir. Hem de piti kareli kumaşların serildiği piknik konseptli bir düğün. Konuklar günlerce bugünü konuşacak! Piknik konseptli bir düğünün hazırlıkları da sizi yormayacak! Mis gibi bir hava konseptin en önemli dekoru. Güzel havayı eğlenceli detaylarla süsleyin yeter. Sepetleri sandviç, meyve ve muffinlerle doldurun. Bardakları ve içecekleri unutmayın yeter!

Osmanlı Zarafeti – Konsept Düğünler

Yıllarca bu günü beklediniz, gösterişli ve şık bir düğünü tabii ki hak ediyorsunuz. Görkemli bir düğünle yeni bir hayata ‘evet’ demek istiyorsanız Osmanlı konseptli bir düğün tam size göre. Osmanlı’nın gösterişini yansıtmak için her şeyden önce doğru mekan seçimi yapmanız gerekiyor. Bunun için tarihi bir mekanı, altın varaklar ve fenerlerle donatabilirsiniz. Küçük detaylarla hem konukların kalbini çalabilir hem de bu sayede konsepti tamamlayabilirsiniz. Örneğin Osmanlı merasimlerinde olduğu gibi lokma döktürebilir, sevdiklerinizin sohbetlerini şerbet ve Türk kahvesiyle tatlandırabilirsiniz.

Havada Aşk Kokusu Var! – Konsept Düğünler

Çılgın ve hareketli düğünler size göre değilse düğününüz için romantik bir konsept seçmeniz yerinde olacaktır. Pembelere sarılmış bir gelin, beyaz atlı bir damat… Düğün mekanı olarak nereyi seçerseniz seçin, romantik bir düğün istiyorsanız dekorun en önemli parçası çiçekler olmalı. Pastel tonlarda bir renk belirleyin; masa örtüsünden şamdana, çiçeklerden mumlara kadar her yerde aynı rengin tonlarını kullanın. Bu sizin masalınız, mutlu sonu bir rüyaya çevirmek istiyorsanız detaylara küçük sürprizler ekleyin yeter!

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!