Kumsal Düğünlerine Özel Süslemeler

Güneş yeniden tenimizi yakmaya başladığına göre düğünlerin de yeniden kumsallara inme zamanı gelmiş demektir! Evet, bayılıyoruz kumsal düğünlerine ama süslemeler konusunda ne kadar özen gösterilmesi gerektiğini biliyor muyuz? Tabii ki her düğün kusursuz bir özeni hak eder ama bu kez durum biraz farklı. Çünkü kumsal düğünlerinde denizin sözü geçer! Onun ışıltısına yakışır düğün süslemeleri bekler sizden. Peki, nasıl mı olmalı onun istediği gibi bir kumsal düğününde süslemeler? Gelin, beraber bakalım.

Sandalyelerinizde Deniz Esintisi – Kumsal Düğünlerine Özel Süslemeler

Kumsal düğünü süslemelerinde en büyük hata sandalye seçimlerinde yapılır çoğu zaman. İşte bu noktada kumsal düğünlerinde kesinlikle ahşap sandalyeler kullanmanız gerektiğini belirtelim. Çünkü en büyük hata metal sandalyeler seçilerek yapılıyor ve düğün boyu kuma gömülen sandalyeler sayesinde konuklar rahatsız dakikalar geçiriyor. Kumsal düğünlerinin vazgeçilmez süsleme objeleri fenerler ve deniz yıldızları ise ahşap sandalyelerin olmazsa olmazlarından. Beyaz sandalyelerin yanına yerleştirilmiş fenerler ya da ucuna takılmış deniz yıldızlarını kullanırsanız kumsal düğünü süslemelerinde ilk adımı da tamamlamış sayılırsınız.

kumsaldugunu_460

Çiçekli Taklar ile Tropik Etkiler – Kumsal Düğünlerine Özel Süslemeler

Son yılların yeni trendi tropik düğün temalarından bir kesiti kumsal düğünü süslemelerinize taşıyarak fark yaratabilirsiniz. Nasıl mı? Tabii ki düğün taklarında kullanacağınız çiçekli süslemelerle. Kumsal düğünü süslemelerinin bir parçası olan mavi ve sarı renkteki tülleri de bu oyuna dahil ederseniz ortaya oldukça şık bir tak çıkacağına eminiz. Denizin yanı başında imzalarınızı atarken anı ölümsüzleştiren kareleri gördüğünüz zaman siz de bize hak vereceksiniz.

resim5

Masa Süslemelerinde Maviler Başrolde! – Kumsal Düğünlerine Özel Süslemeler

Kumsal düğünlerinin süslemelerinde kesinlikle bir parça maviyi masalarınıza konuk etmelisiniz. Cam fanuslar içinde ışıldayan mumlar, deniz yıldızı formundaki peçete halkaları ve mavi kadehler… Hepsini bir arada kullanarak denize dair ne varsa süslemelerinizle resmedebilirsiniz. Tüllerle çevrelenmiş şık bir veranda ise kesinlikle düğününüzün en dikkat çeken detaylarından olacak.

plaj-dugunu-sandalye-susu

Eğlenceli Hediyeleri Unutmayın – Kumsal Düğünlerine Özel Süslemeler

Kumsal düğünlerinde konukları en çok zorlayan şey dans etmek olduğuna göre onlara bir şıklık yapın ve özgürce hareket edebilecekleri saatler için küçük bir terlik sepeti hazırlayın. Üstelik bu renkli detay kumsal düğünü süslemelerinize de eşlik edecek harika bir alternatif. Yine havalı gözlükler de eğlenceli hediye seçeneklerinden diyebiliriz. Misafirleriniz düğün bittikten sonra uzun süre o muhteşem havanın etkisinde kalsın istiyorsanız eğlenceli bir mesaj da ekleyerek yüzlerini gülümsetebilirsiniz.

687

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!